poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy będzie 2 liga ?

Czy będzie druga liga w Łomży? Wydawać by się mogło ze będzie, pod względem piłkarskim jestesmy juz na zapleczu Orange Ekstraklasy ale czy srodki finansowe na to pozwola? Cały czas byłem optymistą ale z dnia na dzien mam coraz większe wątpliwości. Co o tym sądzicie?

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

a ja sadze ze jutro bedzie niedziela...a co wy o tym sadzicie ?? rafalek temat byl maglowany tysiac razy !!!!!!!! odmuul sie !!! ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

będzie będzie ŁKS to nojwiększy wojownik podlasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

cycq wiem ze był;] ale jak sie cały czas nad tym głowie;]

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

ŁKS wojownik Podlasia ???????????????

Ku... to ja mieszkam na Podlasiu ??????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

hehe spokojnie co jak co ale ja to chwilami to sam niewiem gdzie ja mieszkam;p

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

Raczej wojownik ostatniego biastionu północno-wschodniego Mazowsza!!!!!

Kasa bedzie jak sie postaraja. Zarzad ŁKSu powinien szukać równiez sponsorów spoza Łomzy, np. mleczarnia Piątnica mogla by wspomóc, Mlekpol lub Mlekovita, PelfideGrajewskie płyty wiórowe. Przeciez ŁKS bedzie mógł reklamowac tych sponsorów w całej Polsce, podczas meczów wyjazdowych... Takze zarząd niech sie bierze do roboty! acha, i czekamy na prezesa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

Jak narazie panowie ti jest wielkie g..., w sobotę wywalili pewna osobę z ŁKS-u. Powód ??? Niezgodności w finansach klubu. I teraz się zacznie sieczka.O sponsorach możecie zapomnieć. A zwłaszcza w łomży. Zachwile zobaczycie jaki będzie dym.W środę mają spotkanie z dotychczasowymi sponsorami i h... z tego wyjdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

loko a co ty taki K.... pesymista jestes. ja jestem dobrej wiary i raczej nie widze jakis wielkich probllemow dla ktorych to LKS nie mogl by zagrac w 2 lidze. Sponsor nie musi byc koniecznie z naszej czesci kraju a browar tez bedzie sie chcial sie zareklamowac w reszcie Polski wiec i pieniadze dadza duzo leprze(widac to juz teraz jak to browar po zostaniu sponsorem LKS-u bije swoje rekordy produkcyjne a 2 liga to dopiero bedzie pokaz dla nich, akcjonariusze rowniez wiedza o tym bardzo dobrze ze droga liga moze podwoic ich zyski).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

Carmello - mleczarnia Piatnica to juz jest sponsorem - MKS Medyk Łomża - wiec nie licz , i tak im duzo kasy nie chca dac....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

Autor: Carmello (---.elomza.pl)
Data: 20-05-06 23:46

Raczej wojownik ostatniego biastionu północno-wschodniego Mazowsza!!!!!

co to to napewno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

:]

Co wy tacy pesymiści?!

ŁKS i tak będzie w II lidze!

Ch..j z miastem, szukać sponsorów!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

Liga będzie, ale skończy się jak w Mławie i NML...

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

A może by tak spółka z udziałami kibiców. Klub pozyskapieniądze, a kibice kontrolę nad nim. :D

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy będzie 2 liga ?

Pomysł sam w sobie godny rozważenia, ale jako stowarzyszenie kibiców, które zebrane składki wpłacałoby na klub, bo raczej nie jako poważny udziałowiec ew. spółki. Tylko że tego nie będzie więcej niż 50-100 tys. rocznie, co jest również niebagatelną kwotą, ale nie można przy niej mówić o zbyt wielkim wpływie na działalność klubu. Na stadion przychodzi niby 2-3 tys. ludzi, ale nie każdy z nich jest skłonny wyłożyć pieniądze. Dobrze, jeśli 10% z nich wpłacałoby co m-c - powiedzmy - od 20 do 50 zł. Wychodzi w zaokrągleniu właśnie 50-100 tys. rocznie. A min. budżet II-ligowych klubów to bańka. Nie jesteśmy jeszcze Barcą, gdzie ponad 100 000 socios łoży na swój klub.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org