czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Jak w temacie - kogo byście polecili?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Dariusz Wróblewski, przyjmuje na Wyszyńskiego :-) bałam sie panicznie chodzenia do dentysty, ale kiedy odwiedziałam Pana Dariusza to mój strach minal :-) ma świetne podejście do pacjenta i dokładnie potrafi zaleczyć ząb :-) kiedy myślałam że mój ząb juz sie do niczego nie nadaje to został właśnie uratowany i póki co 3 rok mam Go z głowy :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Dzięki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Ale czy ten Pan nadal przyjmuje na kasę chorych?? Mógłby ktoś powiedzieć parę sów na jego temat??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Kasa Chorych już dawno nie istnieje, jest NFZ:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Moj brat tez chodzil do Wroblewskiego i chwalil, ja natomiast polecam Pania Dr Piasecką, nie wiem czy są lepsi stomatolodzy w Łomży, ale chętnie poczytam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Dr Wroblewski jest jesdnym z lepszych stomatologow w naszym miescie, polecam go jak najbardziej razem z mezem leczymy zeby tylko u niego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

I u tego Pana można leczyć się na NFZ czy przyjmuje tylko prywatnie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Mozna na nfz. Dr Wroblewski wtrywa rowniez osemki na nfz jako hedyny lekaz w lomzy nie robi tego prywatnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Ja chodziłam do Centrum Stomatologiczne Demed na Słowackiego, bardzo jestem zadowolona. Przyjmują na NFZ jak i prywatnie.

\

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Dziękuję za informacje, pomogliście mi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Autor: De. (---.centertel.pl) to cie dobrze podszedl haaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Ale że niby o co chodzi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

A ten dr Wróblewski to gdzie dokładnie przyjmuje na Wyszyńskiego? W tej przychodni zdrowia czy też może w jakimś gabinecie w tych domkach szeregowych? Bo nie bardzo wiem, gdzie szukać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

No własnie, w którym miejscu dokładniej??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

W domkach, na dole jego mama a on na 1pietrze, to chyba trzeci domek od strony polo, jest szyld:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

A skąd wiecie czy to prawda, że ten pan dobrze leczy zęby? Może to ukryta reklama? Zawsze wierzycie we wszystko co przeczytacie i usłyszycie?

Jak ktoś na forum napisze, że na łące przy Wyszyńskiego, znalazł kilka złotych monet i podobno jest ich tam więcej, bo w XIX wieku rozbił się tu wóz z kosztownościami, a że teren był grząski nie wszystko wykopano. To zaraz z całą rodzina polecicie szukać tych monet?

Na Wyszyńskiego jest 3 Wróblewskich, a czy oni dobrze leczą czy nie, to przekonają się pacjenci po tym jak długo posiedzą plomby w ich ząbkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Pan Dariusz razem z żoną przyjmują pacjentów w gabinecie Trident, ul. Wyszyńskiego 16. Bardzo polecam, mnie z fobii dentystycznej leczy Jego żona, Pani Marta :) Oboje są świetnymi fachowcami, mają też przesympatyczną współpracownicę. Świadczą usługi w ramach NFZ. Do kogokolwiek z nich pójdziesz, to na pewno wszystko będzie dobrze zrobione. Pamiętaj tylko, ze NFZ nie refunduje wszystkich zabiegów :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Ale Ty glupi jestes. Naprawde. Zazwyczaj nie mowie d nikpgo w ten sposob ale juz musialam. Piszemy z wlasnego doswiadczenia badz osoby z naszego otoczenia. Najlepiej nie czytaj zadnych opinii, bo przeciez to wszystko reklama. Idz do pierwszego lepszego stomatologa i przekonaj sie na sobie. Tylko pamietaj zeby nie dzielic sie z nikim opinia zeby nie robic reklamy. Jesli usloga bedzie zle wykonana to idz do innego lekarza, ale o tym tez nikomu nie mow. Probowales podlapac riposte ktora kroluje na tym forum, ale chyba cos nie wyszlo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

pauliska993

Każda rozsądna osoba przyzna mi rację, że nie należny wierzyć we wszystko, co się przeczyta i usłyszy. Nie oceniałem, czy polecane gabinety leczą dobrze, czy źle, zauważyłem tylko to, o czym w internecie pisze się od lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Ale nie rozumiem po co wgl udziela się ktoś taki jak "elo2" i wtrąca się, skoro padło pytanie o pomoc i jakieś opinie na temat tych lekarzy, więc naprawdę zbędny jest Twój post.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Moi rodzice we wrocławiu chodzą do https://adental.pl/ - nieslugo bede u nich na tydzien i chyba się umówię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dentysta (najlepiej na Kasę Chorych)

Ja osobiści uwielbiam panią Anie Nowicką z krzyków.




_______________________________________________________________
Ranking kredytów hipotecznych ---> https://mieszkanienakredyt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org