poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
na przeziębienie

Jedyne takie na rynku idealne na przeziębienie herbatki dla dzieci https://www.facebook.com/NextUbrania

------------------------------
czytaj internet nie daj się nabić w butelkę - ubierz dziecko odjazdowo http://www.next-ubrania.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

to nie dział ogłoszenia tylko forum:P no chyba ze te super hiper herbatki rozdajesz za friko ludziom nie majacym zbyt wiele pieniedzy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

rutinoskorbin

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

i do łóżeczka nie dajcie się nabrać na te reklamowe slogany ,że połkniesz jakaś tam tableteczke i już jesteś zdrowy i możesz smigac. Bo to nie prawda . Żaden z tych reklamowanych srodków nie leczy tylu maskuje tak jakby znieczula obajwy choroby np. grypy. Tak wiec choprujesz ale tego takm nei czujesz więc chodzisz a potem sa potworne komplikacje.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

w fazie poczatkowej przeziebienia najlepszy jest ziolowy lek o nazwie ECHINACEA RATIOPHARM MAX!!!!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

Ja właśnie jestem przeziębiona od paru dni i najlepszym lekiem jest gorąca herbata z cytryną. Pomaga... a przy tym nie biorę, żadnych leków farmaceutycznych. A przeziębienie przejdzie szybciej czy później jeśli będziemy o siebie odpowiednio dbać w tym ciężkim okresie:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie


"... najlepszym lekiem jest gorąca herbata z cytryną. "

Ale herbaty z cytryna nie mozna laczyc ( dochodzi do jakichs tam niekorzystnych dla organizmu interakcji chemicznych ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

Witam . Najlepsza na przeziębienia jest herbata z kwiatu Czarnego Bzu lub owoców Czarnego Bzu. Nalewka z Macierzanki Piaskowej . Kaszel leczę nalewką z pączków Sosny zbieraną w Maju. Wszystko robię sama Pozdrawiam ,Życzę Zdrówka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

100ml wódki o temp.ok 70stopni i pod kocyk.ohydnie smakuje,ale efekt murowany.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

na przeziębienie najlepszy jest okład z młodej, zdrowej piersi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

albo mleko z miodem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

Polecam cerutin, theraflu, strepsils. Albo coś naturalnego-cytryny;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

Mleko gorące z miodem i łyżeczką masła ! Świństwo ...ale działa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

Gorące piwo z żółtkiem :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na przeziębienie

Jak córka jest chora, to zwykle największy problem jest z kaszlem. Wybudza ją w nocy i nie może spokojnie spać. Widziałam w aptece taki syrop na suchy kaszel http://levopront.pl/ . Znacie może?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org