środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ł K S

Ciekawy jestem jak dłogo naszym klubem nacieszy sie obecny prezes J.K moge sie zalozyc ze teraz zostawi ŁKS i będzie sie tłumaczyl ze miasto szmalu nie daje albo ze ma juz dosc tej poloityki ratusza We wspolczesnej srocznski napisal ze miasto daje kase na zus to skond sie wzielo zadluzenie wobec zus . Mi sie wydaje ze sam zarzod juz wie ze J.K nie dawal na ŁKS tylko pozyczal i teraz troszke chcial odzyskac te milioniczki tak na marginesie w naszym klubie niema ludzi ktorzy by mogli dogadac sie z kimkolwiek nawet ze sponsorami jedyny Lendzioszek moze to zrobic ale poco przeciez prezes jest od tego ale J.K jest za duzym i jak taka szyszka moze porozmawiac z kims kto ma mniej od niego cdn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ł K S

I po cholere takie tematy i pieprzenie glupot ???

Zawsze cos komus nie pasuje.

PS: Tak wogole to pisz jakos po ludzku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ł K S

Własnie spiero, pieprzysz głupoty i tyle...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ł K S

Kur... Juz mnie to wpienia.
Białystok pisze... :]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ł K S

To nie wygląda na głupoty , ale na wiadomości z I ręki. Oj ciężko będzie , ciężko. Zarówno finansowo jak i organizacyjnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ł K S

Ciezko bedzie, napewno spadniemy itp. To bylo sie samemu wziasc za ŁKS - przeciez to funkcja spoleczna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ł K S

Niech miasto zabierze wreszcie ten stadion ŁKSowi to klub przestanie narzekać, że mu kasy na utzymanie nie starcza. Za utrzymanie zabuli ratusz.
A teraz odejdzie J.E. a nie J.K. zobaczycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ł K S

J.E niech odchodzi poco on tu komu on tylko jest twarzo klubu tak naprawde calo robote robi Leszek jego asystent

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ł K S

No i Spiero miał rację. Prezes J.K. złożył rezygnację. Teraz Pora na J.E. Fajnie będzie , nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ł K S

teraz kosiorek zagral niewinnego poprostu chce odejsc z twarzo ze wprowadzil a nie spuscil łks do 2 ligi a w łks i tak bedzie dzialal bo ma duzy wplyw na izbe przemyslowo handlowo i inne podmioty gospodarcze ktore mogo pomuc np. panu kolakowskiemu w wygraniu wyborow na prezydenta (nic do kolakowskiego niemam)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org