poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Studniówka

Jakiego fotografa polecacie na studniówkę, który nie wziąłby dużo? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studniówka

Nutella,

Dlaczego wszyscy oczekują, że otrzymają produkt dobrej jakości za najniższą cene?

Nie da się żyć w taki sposób, wszystko ma swoją cene. Nie można wszystkiego robić po kosztach lub poniżej.

Powiem z własnego doświadczenia..

Klasa x wzięła magika za 500 zł, który obiecał 1000 super zdjęć..efekt brak zdjęć z imprezy

Zadaj sobie pytanie..chcesz mieć tanio czy dobrze?

Dodatkowo pamiętaj, że ilość zdjęć to nie główny czynnik w wyborze.

Lepiej mieć 100-200 zdjęć dobrej jakości, niż 1000 które jedynie będą zajmować miejsce na dysku. Zadaj sobie też pytanie ile zdjęć jesteś w stanie obejrzeć za jednym razem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studniówka

Studniówka to dosyć duży koszt dlatego staramy się wydatki ciąć. Zdaję sobie sprawę, że wszystko ma swoją cenę jednak koszt 1300 zł na około 15, 16 osób to bardzo duży wydatek. Nie wspomniałam nic o ilości zdjęć jednak każdy chciałby aby wyszły one ładne.

Nie trzeba mieć od razu swojego studia żeby znać się na tym, a na pewno ludzie robią amatorsko bardzo fajne zdjęcia i myślę, że koszt byłby znacznie mniejszy. Stąd moje pytanie tutaj.

Eizoeizo1234,
pamiętaj, że u większości uczniów za wszystko płacą rodzice więc też nie chcemy ich obciążać kolosalnymi kosztami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studniówka

w tamtym roku jak moja klasa robiła studniówkę to dwie klasy złożyły się na jednego fotografa żeby było taniej. Efekt był taki że tamta klasa miała 1500 zdjęć a my 500 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studniówka

Nutella,

Rozumiem, że nie każdego stać, wydać dodatkowe 100 zł na fotografa..mam nadzieje, że starasz się razem z klasą nie pokazywać różnic finansowych pomiędzy uczniami..przynajmniej taki wniosek z tego płynie.

Nie wspomniałem również o fotografach mających studio, bo są tacy którzy zajmują się tylko reportażami..studio to nie główny wyznacznik poziomu, choć jest ważny

"a na pewno ludzie robią amatorsko bardzo fajne zdjęcia i myślę, że koszt byłby znacznie mniejszy" Oczekujesz amatora czy jednak kogoś kto tym się zajmuje profesjonalnie? Uwierz, że nikt nie będzie się starał i robił za darmo..nie te życie :)

Jeżeli nie chcecie obciążać rodziców wysokimi kosztami to poszukaj też tego w innych aspektach takich jak..makijaż (możesz zrobić sama), fryzura (wcale nie musicie mieć tony lakieru i koku na głowie :) )..

fair01,

Powiedz tak szczerze? Przez 3/4 studniówki siedzieliście w klasie i piliście wódke, czy cały czas byliście na sali? Nigdy nie da się zrobić równej ilości zdjęc..jest tu dużo przyczyn.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studniówka

A po co Wam jakieś fotografie ze studniówki.

Zawsze najlepsze wspomnienia o ile je będziecie mieli powinny zostać w Waszych umysłach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studniówka

przecież są teraz dobre aparaty komurkowe róbcie sobie sami a klasowe zdjęcie zrobi wam w kilka min. profesjionalny i z bami jak brak kasy

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org