poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gmina che wywłaszczyć mi działkę

szukam pomocy prawnej nie wiem kto się takimi sprawami zajmuje w łomży gmina założyła mi sprawę ( pomocy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

Jak gmina chce na tej działce budować drogę to jesteś przegrany ,mają takie prawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

andreo nie przesadzaj ;]
przykład:
Na ul sikorskiego od legionow do woj.poslkiego jedna strona miala byc 3-pasmowa, czyli wiazalo by sie z obcieciem dzialki prawie az do domow mieszkalnych.

czy tez na przykoszarowej gdzie osoba bardzo dlugo nie pozwalala zrobic drogi, zgodzila sie gdy dostala obiecana kase, oraz warunek- nie moga tam przejezdzac ciezkie samochody. Zauwazyliscie ze od Marczuka do legionow nie jezdzi zaden autobus ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

ja tez radze troszke poszperac w internecie na ten temat dzisiaj akurat sluchalam w radiu sprawe podobna tylko nie w Lomzy i sad przychylil sie do wlasciciela dzialki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

gmina może ci wywłaszczyć działkę ale konopi indyjskich !:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

Polecam Kancelarię Prawno - Odszkodowawczą na Al. Legionów, specjalizują się w tego typu sprawach, tel. 500 896 135

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

Ile m2 chce Ci wywłaszczyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

potwierdzam, tam mogą Ci pomóc.
Byłem tam niedawno w sprawie wywłaszczenia nieruchomosci i udało się sprawę załatwić po mojej mysli.
Pozdro

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

Dziękuję za informacje działka to 2 ary i dzieli moją posesje na dwie części gmina chcę ją przejąć przez zasiedzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

Chce zrobić drogę przez środek Twojej działki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

dokładnie sprawa jest zagmatwana dziadek pozwolił sąsiadowi jeździć a teraz po tylu latach korzystania jego syn tak się odwdzięcza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

też polecam te kancelarie odszkodowawczo na legionow uniwersus tam ci pomogo. Co za czasy z własna działko nie mozesz zrobic co zechcesz .....aj aj aj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

dokładnie sprawa jest zagmatwana dziadek pozwolił sąsiadowi jeździć a teraz po tylu latach korzystania jego syn tak się odwdzięcza

tak dzisiaj płaco za dobroć!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

... i jeśli sąsiad jeżdził przez(jak dobrze pamiętam)30 lat i ma na to świadków to raczej jesteś na przegranej pozycji no i jeszcze wplątał w to gminę aby było mu łatwiej osiągnąć cel-tak myślę.Współczuję Ci takiego sąsiada uczciwy człowiek przyszedł by do Ciebie i spytał,,Ile chcesz za tą ziemię na drogę''.Ale w dzisiejszych czasach dużo jest ludzi którzy myślą ,,Po co mam płacić jeśli mogę mieć za darmo'' i z tego korzystają a że zrobią z siebie świnię i złodzieja to nie ważne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

ale za to będziesz miał 2 działki :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

w takich sprawach polecam adwokatów z olsztyna. w łomży to ta sama liga co gmina...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

To gmina chce ci wywłaszczyć działkę, czy sąsiad zasiedzieć służebność drogi koniecznej? To dwie różne sprawy i rózne tryby postępowania - I to sprawa administracyjna, druga to w sądzie cywilnym. Ustanowienie służebności nie pozbawia cię własności, tylko do okreslonej nieruchmości ustanawia się dojazd przez twoją działkę, za wynagrodzeniem dla ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

O widzisz :)

Będziesz miał dwie działki i jeszcze grosza ci kapnie za to :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gmina che wywłaszczyć mi działkę

I daruj sobie takie twory jak kancelarie prawno-odszkodowawcze poszukaj sobie normalnej kancelarii może być i z Olsztyna :-), bo większość wpisów typu, oni Ci pomogą, potwierdzam mi też pomogli to zwykli naganiacze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org