środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kibole zdewastowali stolicę!!??

Jasna cholera szlak czlowieka trafia jak patrzy na zdjecia w internecie czy oglada "Wiadomości"!!!!! Poprostu banda idiotów i nic wiecej!! Coś trzeba zrobić z tym bo to juz przegięcie!! 10 lat ?? Hahaha DOŻYWOCIE!! I to nie wylegiwanie w pierdlu tylko cięzka praca do konca życia!! Odechciałoby się urządzac z miasta wysypiska śmieci!!
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

co to teraz sie dzieje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

mieczkoś997: o jakiej Ty bandzie idiotów piszesz?? To normalni bandyci i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

To bandytów nalezy traktować jak bandytów!! A nie słyszy się ze 10 lat grozi....!! Szlak czlowieka trafia!! Ok 50 rannych policjantów........
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

sam nie wiem. Kiedyś się obawiano, że nie uda się przez polskiemu chłopu zakolczykować unijnych (po 01.05.2004 roku) krów. A jednak się udało. Może i rząd doprowadzi do angielskiej sielanki na stadionach. Jeżeli nie zaobrączkuje to przynajmniej zakaz wejścia na stadion i wcześniejsza odsiadka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

Tych prawie 250 osób nie można nazwać hools-ami, a tym bardziej kibicami. To banda idiotów i debili, którzy dla swojej zabawy niszczyli misto i wlaczyli z policją. Swoim działaniem zepsuli świętowanie mistrzostwa prawdziwym kibicom.
Prawdziwi Hooligans walczą między sobą, z takimi samymi jak oni i starają się to robić tak, by nikt postronny nie ucierpiał. Ci co robili demolke na na warszawskiej Starówce i pod stadionem to nic innego jak pijane wyrostki, ćpuny i przygłupy, zwykłe szczurki.
Może nie dożywocie jak pisze mieczkoś997, może nie 10 lat, ale na pewno z 4 lata i to nie odsiadki, ale ciężkich robót. Niestety, głupich nie trzeba siać, sami się rodzą...

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

http://www.opendirviewer.com/?url=http%3A%2F%2Fadampolak.home.pl%2Fpub%2Fsport%2F2006-05-13%2520-%2520demolka%2520starego%2520miasta%2F&submit=Submit&tn=true&pagecount=50#12


Proszę bardzo kilka fotek prosto ze stolicy!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

heh z tej radości rozjebali sobie plac Zamkowy hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

Sobie ?
Spozniły im sie pociagi do Grojca i Wyszkowa wiec musieli odreagowac to na Zamkowym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

Buahahaha ok słuchaj to ja sie spoźnie jutro na autobus do szkoły i rozpier.... se Urząd Miasta albo Halę Targową,co ty na to?? I może każdy tak bedzie robił kto sie spoźni na pociąg.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

Ptysiu80 chciał w swojej wypowiedzi zaznaczyć, iz nie zrobili to stołeczni kibice tylko kupa przyjezdnych matołków. Ale w tych wymienionych wyżej miastach proponowałbym tego nie powtarzać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

To te szczyle uciekały pewnie z lekcji religii bo inaczej tego by nigdy nie zrobli! Skaranie boskie z tą polską młodzieżą katolicką....

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

policja w takich wypadkach powinna mieć prawo urzywania ostrej amunicji wtedy nikomu by nie przyszło juz cos takiego do głowy :D i co z tego ze za napaść grozi im max po 10 lat he powinni ustalić lepiej że minimalnie grozi za to 10 lat bo tak i tak skarzą ich na 5 miesiecy wiezienia w zawieszeniu....

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

mieszkos997 : ,,...Ok 50 rannych policjantów........"

szkoda ze tylko rannych lepiej by bylo jak by bylo ok.50 martwych psuw .gratulacje dla kiboli kturzy walili psuw w dziure


,,Jebac Konfidentów i Scigania Organy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

mhm

_________________________
Masz problem z Counter-Strike?
Pisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

to znaczy ,że "policja" nie dała rady ;]

hwdp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

stasieq, życzył bym Ci z całego serca abyś znalazł się na miejscu któregoś z tych "psuw" tzn oberwał cegłówką, bo te psy jak na nich mówisz to sa chłopaki w granicach 20 lat którzy niczemu nie są winni, poprostu dostali rozkaz że maja tam iść ubrani w stroje "żółwie", wiem coś o tym bo w tym gronie "psuw" był mój 21 letni brat
a Tobie mimo wszystko polecam bardziej uważać na lekcjach języka polskiego, bo robisz takie błędy jakich nawet ja nie robiłem w 3 klasie podstawówki, i może wykasuj ten swój adres z fotki bo tylko pośmiewisko z siebie robisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

drugi raz ta samo napiszę:

wśród tysięcy kibiców zawsze znajdzie się kilkudziesięciu debili...
a tak poza tym to nie wierzcie mediom, bo one trochę zmyślają...

byłem tam i widziałem jak to było naprawdę...

na początku nie było żadnej Policji (i nie wiem dlaczego na onecie napisali, że Policja niby próbowała udaremnić pochód na starówkę) - to było błędem, bo Policja powinna asekurować takie miejsca jak sklepy nocne czy ogródki i ogólnie obrzeża starówki...
za to później jak już Policja wkroczyła to pałowali wszystkich - i starszych poważnych ludzi, którzy przyszli poświętować i głupich gówniarzy, którzy dali się sprowokować do burdy...

najlepsze i najśmieszniejsze było to, że Ci zomowcy tłukli pałami szyby w sklepach i przystankach - nie wiem tylko po co??? może po to, żeby mieć pretekst do użycia broni gładkolufowej i gazów...

natomiast z tym sklepem nocnym, w którym pseudokibice zrobili sobie "promocję "to prawda... widziałem też ten wyrwany znak, ale cały efekt zniszczonej starówki to wynik starcia z prewencją...

i jeszcze jedno: oddziały opancerzonej prewencji, które między 2 a 3 nad ranem maszerowały przez centrum pałowały dosłownie każdego - dostało się też ludziom, którzy nie byli w żaden sposób związani z Legią, a np. wracali sobie z klubu grupką 4 czy 5 osób...

ogólnie porażka POLICJI !!!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

NO kurde SaneOne rozbawiłeś mnie...Byłeś tam widziałeś no i co z tego jak twoja opinia nie jest obiektywna. Nie martw sie chłopie ja wiem na jakiej zasadzie działają takie oddziały i napewno nikt nikogo nie tłukł bez powodu. A wracając do tych psycholi w szalikach. To aż brak słów na ich głupotę i beznadzieję. Przecież to banda bezmózgów i wszystko. I ktoś tam pisał że prawdziwi Hooligans to tak i tak tego tamtego. Chłopie wszystko co związane z tymi pojeb...... debilami jest chore. Jakie ustawki, jakie co??? Przecież to szczyt debilizmu. A by wziął jeden drugi łopatę i poszedł pokopać babci ogródek albo popielić grządki, pojeźdzłby taczką to na coś by się przydał a nie uprawiać kretynizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

popieram w całej rozciągłości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

Trochę ci kibice przesadzili a to, że policja nie poradziła sobie to już jest spraw drugorzedna.


waldek 27



Nie wychodź z siebie - możesz nie wrócić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

Łomżan: w tym momencie to Ty mnie rozbawiasz chłopie... nie byłeś, nie widziałeś, nie wypowiadaj się...

moje słowa może potwierdzić setki innych osób, które tam były... dlaczego niby miałbym zmyślać??

oddziały prewencji i tajniacy ubrani w bluzy z kapturami z pałami w ręku były obecne w całym centrum i pałowały ludzi, którzy czasem nawet nie mieli koszulki ani szalika...

z 231 osób, które zatrzymali tylko 40 postawili zarzuty!!! no to ja się pytam kim są pozostałe osoby???? z dupy ich łapali, a większość prawdziwych bandytów jest nadal na wolności...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

Chłopaki chceili rozładować emocje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

SaneOne a po co mieliby niby bic niewinnych ludzi wracajacych z klubu, bo nie do konca rozumiem??

_________________________
Masz problem z Counter-Strike?
Pisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

a myślisz, że ja rozumiem?????


mówię tylko to co widziałem... niektórzy ludzie nie uciekali, bo myśleli, że skoro nic nie zrobili to nic im psy nie zrobią... okazało się, że jednak było inaczej...

nie wspomnę nawet o tym, że policja strasznie prowokowała krzycząc obraźliwe teksty na Legię i kibiców...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

Co sie przejmujecie ??? To bylo w WWA a nie w Łomży !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

Dzis w WWA a jutro u nas ;/ Lepiej dmuchać na zimne.Zreszto teraz jak weszliśmy do 2 ligi to jak Białystok u nas zawita to ......
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole zdewastowali stolicę!!??

przynajmniej ci którzy niemogli się zdecydować na wymianę szyb w oknach teraz będą mieli mniej czasu na decyzje( a może gustowniej by było zabić okna deskami?:)
tak to przykre

karol

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org