wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poszukiwany lekarz od kolan

Witam mam problemy z kolanami bolą i nie są stabilne.Nie chcąc tracić czasu na lomzynskich ortopedow chcę udać się odrazu do speca.

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Kruszewski - Wysokie Mazowieckie - bez dwoch zdan !!! najlepszy !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Najlepiej jedź do Otwocka. Tam będzie leczenie i rehabilitacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Mnie też bolały kolana , byłem na rehabilitacji , jakieś prądy ,pomogło teraz dużo ruchu i jak narazie jest dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Polecam specjaliste od kolan z www.spskgruca.pl Macieja Makowskiego. Lekarz jakich mało:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

to zależy jaka jest przyczyna tego bólu .. były wczesniej jakies urazy kolan ? w jakim wieku jestes?
a jesli chodzi o ortopedę to fakt Wysokie Mazowieckie - Kruszewski,
ale najlepiej jechac juz do niego juz z wynikiem usg kolan ponieważ on na wizycie nic nie poradzi skasuje 120 albo i wiecej a da ulotkę i poradzi zeby zrobic usg u kolegi radiologa i wtedy bedzie analizował wynik.
ale specjalista z niego dobry, zna się na tym co robi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Kruszewski i tylko Kruszewski- pomógł mnie i wielu moim znajomym.tel.605 269 000

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

nie 120 tylko 100 zł i juz nie kieruje do swojego kolegi na usg tylko na drugi dzien daje ci skierowanie do szpitala w Wys-Maz i karteczke z jego pieczatka ( zyby przy rejestracji pokazac ) wtedy pani rejestruje cie do niego (tylko trzeba dlugo czekac) i juz masz wszystkie kolejne wizyty na Nfz w szpitalu w dni kiedy on ma dyzur.... tylko pierwsza wizyta kosztuje 100zł ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Niech Cię ręka Boska skaże jeśli wybierzesz się do pseudo-speców z łomżyńskiego szpitala. To weterynaria nie ortopedia, chcesz chodzić o własnych siłach to omiń z daleka. Tylko i wyłącznie Kruszewski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

dr.Makowski ze szpitala Kliniki Ortopedii z Otwocka jest specjalistą od kolan,a a nie jak tu w łomżyńskim szpiatalu lekarz ortopeda jest fachowcem od wszystkiego i od niczego!Więc polecam Makowskiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Polecam również pana Kruszewskiego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Lekarz "od kolan w górę", czy "od kolan w dół"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

: turbodymoman podejrzewam , ze kolana to SKUTEK A NIE PRZYCZYNA!!! cHORUJE caly organizm!!!!chemiczne srodki sa tylko polsrodkami , wiec nalezy poszukac naprawde dobrego lekarza.Byc moze to genetyczne uwarunkowania <spadek po przodkach>. Jak znajdziesz madrego lekarza (chociaz nie wierze) to daj znac.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Jeśli ma być skuteczny i pomocny to dr.Andrzej Gietka--Wawa
Podaję link na jego namiary:

http://www.znanylekarz.pl/andrzej-gietka/gastrolog/warszawa

Byłam u niego na wizycie,bardzo pomógł,nie zawiódł,a Łomża ?--no cóż leczyli mnie na zapalenie mięśnia,a wypadł dysk;/


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

wysokie mazowieckie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

mialem juz 3 zabiegi w Wysokiem, w sumie to nie ma proby leczenia/rehabilitacji tylko od razu stol i ciecie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

...od kolan w dół, czy od kolan w górę...?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Rzepicha ma rację, więc polecam lekarza medycyny homeopatę. Mój brat był skierowany na operację łąkotki, wsadzili mu nogę w gips i wyznaczyli operację. Poszedł do homeopaty i On dał mu lek, powiedział, że operacja nie jest potrzebna, po leku minie ból i tak się stało. Brat się nie zoperował a za perę miesięcy spotkał kobietę, która tak jak on miała mieć operację i poddała się jej. Nie mogła chodzić dobrze i dziwiła się, że brata kolano jest w tak dobrej kondycji, zademonstrował jej podskoki z przysiadami. Poza tym polecam kwas hialuronowy w kapsułkach bardzo dobry
http://www.spirulina.pl/category/suplementy/kwas-hialuronowy
Bóle kolan mogą też być efektem picia kawy z mlekiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

turbodymoman

Ja bym Ci radzil nie sluchac tych glupot o jakims Harym z Tybetu ktory da Ci ziółka i wszystko bedzie dobrze. Tylko gamonie w to wierza a pozniej mowia ze kolano boli bo spadlo cisnienie....

Polecam Ci zrobienie rezonansu lub usg kolana w Wysokim u dr Bućko i wszystko bedzie jasne., a zabieg oczywiscie najblizej pewnie i dobrze u dr Kruszewskiego takze w Wysokim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Operacja to ostateczność, ktoś już napisał, że miał 3 operacje. Warto spróbować innych metod.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Jasne... Chłopak ma np połamaną łąkotkę ale warto spróbować zjeść "kropelke" i może się naprawi.

Tak naprawdę on sam nie wie co mu jest a najważniejsze to się dowiedzieć a nie szukać magika który wymasuje i zaleci witaminę C.

Parodia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Mojemu bratu chcieli usunąć łąkotkę, podobno uszkodzoną i już kilka lat jest super, diagnoza to podstawa, tyle, że po aferze w Polsce jak to zdrowe łąkotki usuwali jest się czego bać, chyba trzeba odwiedzić kilku specjalistów z wynikiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukiwany lekarz od kolan

Warto skonsultować się z dobrym ortopedą. Być może potrzebny będzie jakiś zabieg, a później rehabilitacja. Jeśli chodzi o rehabilitację po urazie ortopedycznym to G-EO System się przydaje. Tutaj https://constancecare.pl/g-eo-system/ namiary na klinikę, która go wykorzystuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org