sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
odszkodowania powypadkowe

poszukuję firm zajmujących się odszkodowaniami powypadkowymi , macie jakieś namiary na dobre i rzetelne firmy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

odszkodowanie wypłaci ci ta firma co byłeś w niej ubezpieczony albo w tej co sprawca wypadku był

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

jak mało dają to stawiaj do nich na serwis, mi dawali 2x mniej niż wyszło z naprawy przez ich serwis

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

Firma UNIVERSUS.
Naprzeciwko parku przy bylej Drzewnej.
Fachowo zajma sie twoja sprawa.
Zadzwon 500 896 135

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

Polecam kontakt z adwokatem zajmujãcym się tym tematem Piotr Worona 604287157

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

http://panoramafirm.pl/podlaskie,sok%C3%B3lski,d%C4%85browa_bia%C5%82ost.,krzy%C5%BCanowskiego,3/automobile_expert_zbigniew_baldowski_specjalista_ds_odszkodowan-abfkyo_aswmz.html#tab

Polecam..... mi sprawę wypadku poprowadził i super na tym wyszedłem.... nie pobierają opłat tylko są na procencie od odszkodowania..... dojeżdżają do klijenta.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

Qurde co z tymi linkami się dzieje.... http://panoramafirm.pl/podlaskie,sok%C3%B3lski,d%C4%85browa_bia%C5%82ost.,krzy%C5%BCanowskiego,3/automobile_expert_zbigniew_baldowski_specjalista_ds_odszkodowan-abfkyo_aswmz.html#tab

czyli wstawiałem tak ........ i powinno wejść....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

Swego czasu miałem problem z odzyskaniem odszkodowania powypadkowego. Moją sprawą zajęła się kancelaria Advoco z Warszawyi dzięki nim dostałam należne mi pieniądze. Bardzo ich polecam –jeśli chodzi o odszkodowania powypadkowe to tylko oni. Są naprawdę uczciwi i skuteczni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

Aranis zapraszam Marek Wądołkowski 519891001 zapraszam do kontaktu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

UNIVERSUS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

Ja polecam WOTUM z Wrocławia, kilku osobom znajomym b. pomogła. Mają przedstawicieli w całym kraju. Negocjują prowizję którą biorą wyłącznie po zakończeniu sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

Zapraszam do Kancelarii Prawnej T&W Negocjują takze maja duzo maja przedstawicieli, i bardzo duzo wygranych spraw na bardzo duze sumy, Zapraszam 519891001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

EuCO jest bardzo dobrą firmą. Po pierwsze mają agentów w całej Polsce, po drugie są dobrzy w tym co robią, a po trzecie od 10 lat są na rynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowania powypadkowe

Z tego co widzę, to opinie o EuCO są bardzo dobra. Dla mnie to jest właśnie ważne. Warto się z nimi zapoznać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org