czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klima w samochodzie

Witam!
Może ktoś z was drodzy formułowicze wie, kto (jaki warsztat) zajmuje się klimatyzacją w autach? Chodzi mi o przegląd, dezynfekcję, czyszczenie i ewentualne uzupełnienie. Za info z góry dzięki.

CB to jest to!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w samochodzie

W Renault u Zawadzkiego i Ustaszewski w Piątnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w samochodzie

nourauto przy auchan w białym. PROMOCJA PRZEGLĄD Z NABICIEM 159ZŁ REWELACJA BEZ KOLEJKI. PROFESJONALNIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w samochodzie

Taaa, kązdy pisze kompleksowo, profesjonalnie itd aby pięknie to brzmiało. A jak wychodzi w praniu, każdy wie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w samochodzie

Nie ma co się śpieszyć z tą klimą. I tak w zimie się nie włączy. Chyba, że masz w garażu co najmniej +7 stopni, to wtedy można się "schładzać".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w samochodzie

ja np mam auto bez klimy ale udaje ze ją mam, latem gdy jest okolo 30-35 stopni jeżdżę z zamkniętymi szybami i w dlugim rękawie kazdy mysli patrzac ze mam klime. I o to chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w samochodzie

Cwalina ul Sikorskiego 129

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w samochodzie

Brawo za spostrzegawczość, temat sprzed ponad 7 lat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w samochodzie

haha za lans trzeba cierpieć;p znam dobry warsztat http://auto-klinika.pl/ wszystko robią też jest jakaś promocja bo mają coś na stronce 10% ale nie wiem czy na naprawy czy na części czy na wszystko

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w samochodzie

Zależy w jakim samochodzie. W audi wiem ze sie nie włączy przy ujemnej temperaturze. Ja jeżdżę fordem i czesto zimą używam. Nie po to by się chłodzić, tylko osuszyć powietrze. Szyby nie parują.

Knox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima w samochodzie

Ja też jeżdżę fordem i w instrukcji obsługi mam napisane, że klima się włącza "gdy temperatura otoczenia jest wyższa niż 4 stopnie". Sprawdzone!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org