poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co lub kto w przyszłym roku?

Jak to zwykle u nas bywa, po każdej większej imprezie słychać mnóstwo narzekań, nie pasuje to, nie pasuje tamto... Dlatego też proponuję, abyśmy wspólnie wymyślili najfajniejsze dla nas atrakcje, coby jak najwięcej z nas było zadowolonych :) Pora na zaklepywanie gwiazd na przyszły rok chyba odpowiednia...
Jeśli macie jakieś (przyzwoite) pomysły na to, co mogłoby dziać się w przyszłym roku na Gościńcu, to zapraszam do podzielenia się nimi na forum :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co lub kto w przyszłym roku?

odbudowac amfiteatr, scena z zadaszeniem, cala muszla siedzen i rozpaczac cykl łomżyńskich nocy kabaretowych ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co lub kto w przyszłym roku?

M@ster zgadzam sie z toba w 100%!!! Jestem za!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co lub kto w przyszłym roku?

ja również dobry pomysł :-) tylko kto ci na to kase wyłoży haha :-)

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co lub kto w przyszłym roku?

może kiedyś mój pomysł zostanie zrealizowany. niestety wiadomo że bez kasy nic nie ma, może jak odbudują stary rynek, skonczą bulwary to przyjdzie i czas na muszlę. (kiedyś coś czytałem że były nawet takie plany-połączyć bulwary ze starym rynkiem właśnie przez odbudowanie amfiteatru) fajnie by bylo żeby w wakacje coś się działo a nie tylko jedna impreza na rok. myślę że przejezdzający turyści udający się na mazury zatrzymywali by się w naszym miescie na dluzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co lub kto w przyszłym roku?

tak powinno być ale nasze władze niestety potrafią tylko wybudować kawałek deptaka albo można to nazwać spacerniakiem wieziennym.

No cóż żeby władza była mądra i inwestowała w to aby ściągnąć turystów i aby to oni zostawili pieniążki w mieście to ta instytucja najpierw niszczy to co było dobre w to miejsce buduje nowe a po 5 latach a nawet krócej mówi <<o kuźwa ale się nam popierdol....iło co my zrobilim przyjdą następni oni będą myśleć>> i tak jest co kadecję

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org