poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaką sieć polecacie

Właśnie kończy mi się umowa w Orange i chciałbym zmienić sieć. Może podpowiecie jaką teraz wybrać (abonament). dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaką sieć polecacie

nie kieruj sie niby "najlepszymi" ofertami abonamentu, gdyz "najlepsze" nie sa tak naprawde naj heheh.. play mnie okradł, w t-mobilu i w orange mialem gigantyczne problemy z gwarancja telefonow- telefony po kilkukrotnym oddawaniu do naprawy nadal nie dzialaja w pelni sprawnie. ale sama usluga abonamentu w t-mobile jest ok. wiec pozostaje tylko plus-ktorego wybiore zapewne jak mi sie bedzie konczyla umowa, bo nawet net lte niezle dziala i mozna miec bonusy z posiadania kilku ofert z plusa. i jeszcze ta nowa oferta njumobile. ale w njumobile raczej telefonu nie dostaniesz. zycze udanego wyboru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaką sieć polecacie

Ja mam Play i nie narzekam. Nie wiem jak u nich z telefonami, bo za każdym razem biorę umowę bez telefonu, ale według mnie ofertę mają o niebo lepszą niż Orange.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaką sieć polecacie

Play!!! ;)
Jak masz play to w play dzwonisz za darmo.
W orange trzeba wykupywać smieszne pakiety - jeszcze kiedyś było ok bo można było pakiet chyba 1000 minut do orange i na stacjonarne. Teraz ten sam pakiet tylko do orange jest. Nisch się w du.pę pocałują, nie opyla sie być w orange

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaką sieć polecacie

a o jakich różnicach mówimy, 5 czy 8 złotych ?

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaką sieć polecacie

nju mobile buzz albo play mini max = 38zl bez limitu rozmowy i sms/mms do wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaką sieć polecacie

polecam t-mobile fajne warunki umowy naprawde polecam . a co do kolegi co pisze o problemach z gwarancja w orange sie zgodze ale w t-mobile jak oddalam tel do naprawy oczywiscie nie byli w stanie go naprawic ale w zamian dostalam taki sam model telefonu tylko nowy. szczerze pierwszy raz sie z tym spotkalam. polecam to siec. zama z orange sie przenioslam.

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org