poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Liceum :)

Z tego co słyszałam są jakieś spotkania przed początkiem roku, konkretniej mam na myśli IV LO. O co chodzi, jakie spotkania i czy ktoś wie kiedy to ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum :)

Chodzi o to ze jak ktoś ma problemy z nauka to żeby na tych spotkaniach nadrobił braki żeby potem klasy nie ciągnął w dół:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum :)

dopiero łajza młoda się do liceum dostała a juz chlać! Co za czasy!

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum :)

Co? :O po pierwsze alkoholu nie tykam, nie wkładaj wszystkich do jednego worka bo Ci się nie pomieszczą, po drugie nie obrażaj bo jest to karalne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum :)

Nadrobił braki? A ja słyszałam, że to tylko jedno spotkanie jest i CHYBA w celu zapoznania się z klasą, wychowawcą itd. Ludzie, kto wie niech pomoże! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum :)

A ja słyszałem ze braki.To jak było 1no to już za późno.Klasy nie zapoznasz, nie zintegrujesz się itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum :)

Ja patrze na stronie budowlanki tam bd coś pisac jeśli bd jakieś spotkania :)

ds

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum :)

to są spotkania w celu zapoznania się z klasą, wychowawcą itd.jakieś tam wstępne ustalenia i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org