poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piękna !!!

Wczoraj - godz .16.30 LIDL . Nienaturalna blondynka , długie włosy - stała za mną do kasy . Brała chyba Argusy butelka i coś tam jeszcze . Wsiadła z prawej do BM-ki czarnej na blachach D. Rzadko się zdarza -ale masz te coś ....!!!Jeżeli czytasz - odezwij się !!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

kolejny desperat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Gdzie w lomzy kupie piornik z ....

Odzywam sie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

Czego chcesz..?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

taaa bo ty kama akurat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

Jak stała za nim to się nie odezwał. Teraz liczy że ona się odezwie, co za dekiel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

A co znaczy nienaturalna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

No co opelik, opis się zgadza. Ja jestem nienaturalna blondynka ( czyli farbowana ) i mam czarne bmw. Byłam po piwo w lidlu w godzinach o których napisał autor tematu. No to się odzywam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

Tylko z blachami coś pochrzniłeś - moje są BL ;) a nie D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

Ale wiesz nie odezwę się do ciebie bo denerwują mnie typy co się targują przy kasie o 10 groszy... mi się spieszyło a ty denne gadki uskuteczniałeś..a weź..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

chcialabys co kama



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

Wsiadła do samochodu z prawej, bo za kierownicą siedział jej chłopak :P Poza tym jak D, to pewnie przejazdem. Nie kompromituj się więcej i nie zakładaj tematów w tym stylu...
Adresatko tematu - ten koleś, który Cię szuka albo nie ma jaj, albo opóźniony refleks, więc daruj sobie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

Zakręcony - w ***** byleś -gówno wiesz ! i nie mow mi jakie tematy mam zakladać . Nie pasi ? nie czytaj i nie wypowiadaj się ! 11 odp - to co....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

to masz 12 odp:) tak żeby dać Ci nadzieje :)
jak jeździ BMW to od razu Sobie ją daruj poszukaj Sobie takiej co zielonym polonezem jeździ
http://www.youtube.com/watch?v=81pBzp-F_To

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

Dzięki Agacia za dobre rady - nie wiem czy skorzystam, ale podoba mi się twoje poczucie humoru . Pozdrawiam !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękna !!!

gamoń

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org