czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zespół SILVERS- co wiecie?

Witajcie! Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat zespołu Silvers z Łomży. Może u kogoś z Was grali na weselu?
Proszę o prawdziwe i konkretne odpowiedzi.
Nie jest to reklama!

~ każdy dzień jest wyjątkowy, bo jesteś Ty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

nic mi nie wiadomo o tym zespole,wymyślają te nazwy haha,narewianka bierz znane zespoły z Łomży i sprawdzone bo ci taką lipe odwali jakiś zespół że będziesz tego żałowała do końca życia

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

To dawne QUATTRO jest... piszcie szczerze

~ każdy dzień jest wyjątkowy, bo jesteś Ty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

nieznam zespołu a na rynku jestem ok 20 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

Jak chcesz mieć udane wesele to tylko te zespoły co już są sporo na rynku i takie co się nie reklamują. Znam kilka dobrych zespołów ale nie bede pisał , jak coś to podaj nr i tobie wyśle sms z numerami zespołow które są dobre i nie grają z kaset czy z mp3 . Zespołów teraz mnóstwo ale prawdziwych wymiataczy mało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

hej mgr Buniek czy mógłbys mi napisac na emaila liste zespolow tych naprawde wartych polecenia bo szukam takiego oto wlasnie zeby fajnie grali moj email adelek23@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

moze byc nie bierz z lomzy zespolow boss top rozka i graffit to przereklamowane dno ich tylko reklama trzyma a graja tak ze muzyka sama leci a panowie w **** wala robia se zdjecia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

lomzynskie smieszne przereklamowane gowno sa inne zespoly lepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

nie polecam tych wieśniaków .... !!!!!!! nazwa jak te żyletki do golenia ha ha ha haaaa




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

robciu, sam jesteś wieśniak! nie obraża się innych, bo są konkurencją! jesteśmy po spotkaniu z liderem zespołu i to bardzo sympatyczny chłopak i widać,że zna się na na tym. Na forum jak zwykle niczego się człowiek nie dowie, bo odpowiadają same pajace. Żal mi was!

~ każdy dzień jest wyjątkowy, bo jesteś Ty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

o jo joj ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

'' robciu, sam jesteś wieśniak! nie obraża się innych, bo są konkurencją! jesteśmy po spotkaniu z liderem zespołu i to bardzo sympatyczny chłopak i widać,że zna się na na tym. Na forum jak zwykle niczego się człowiek nie dowie, bo odpowiadają same pajace. Żal mi was!

~ każdy dzień jest wyjątkowy, bo jesteś Ty...
'''



czyżby zajechało tu samo reklama zespołu ???
popieram opinię zyta2345 .
Zespołów jest bardzo dużo ale tych na poziomie tylko kilka , na dłoni jednej ręki policzysz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

po spotkaniu z liderem... był miły...

trudno żeby nie był

grunt żeby dał ze 3 kasety/płyty z własnym weselem(nie tylko najlepszą, ale kilka)
osobiście ci powiem że najlepiej brać zespół jak się na weselu było i słyszało co potrafią, bo na kasecie tną wszystko i potem wydaje ci się że było fajnie a tak naprawdę - hała
(i taki właśnie słyszałem, na kasecie ok, a na żywo miło nie wspominam)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

zyta jeśli jesteś z łomży niepowinnaś tak pisać na swioch
miałem okazje być na dwóch weselach gdzie grał zespół TOP
powiem szczeże że dobże poprowadzone wesele duży repertuał zreszto ten zespół już istnieje ponad 15 lat na rynku to ma doświadczenie

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół SILVERS- co wiecie?

czemu, każdy kto się z Was tu "udziela" tylko obrażać potrafi innych? Nikt nie potrafi być obiektywny... po prostu żal mi Was...

~ każdy dzień jest wyjątkowy, bo jesteś Ty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org