poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do Administratorów

Na Waszym forum pojawiły się treści szkalujące moje dobre imie. W związku z tym proszę o udostępnienie adresów IP osób z tego postu: http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=614956&t=614956 , a także osoby o nicku tommeknet
w celu złożenia doniesienia odpowiednim organom, wszystkie dane proszę o przesłąnie na email z którego pisałem do Państwa lub na email z profilu. Proszę też o usunięcie tematów :
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=614956&t=614956
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=614716&t=614716


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

Udostępnić Ip administrator może tylko i wyłącznie gdy dostanie taki nakaz od prokuratora jak by udostępnił tak sobie bo ty chcesz to ja na czyimś miejscu pozwał go bym i było by mu ciepło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

" Na początku należy wystąpić do administratora strony internetowej o usunięcie z niej zniesławiających treści a następnie o udostępnienie numeru IP komputera osoby, która dokonała pomówienia w Internecie. Mając ten numer można ustalić dane osobowe użytkownika tego komputera. Jeśli administrator nie ustosunkuje się pozytywnie do takiej prośby, pozostaje wniosek do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który może nakazać udostępnienie tych danych. Jako uzasadnienie należy wskazać, że przedmiotowe dane są niezbędne do wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów wnioskodawcy, w postaci wytoczenia powództwa, na przykład o ochronę dóbr osobistych. "

jak widzimy, może ale nie musi. Więc nie mądrkuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

ten administrator to cio..............
on usuwaa co mu się podoba

wyrzucić go , precz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

RE: Na Waszym forum pojawiły się treści szkalujące moje dobre imie. W związku z tym proszę o udostępnienie adresów IP osób z tego postu: http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=614956&t=614956 , a także osoby o nicku tommeknet jak dobre imię jak nie podałeś ADRESU... IMIENIA I NAZWISKA TYLKO NICK !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajni faceci.

Juz ci wyslalem pelne dane tych durni a posty zostaly usuniete:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

To jest wolne forum i każdy może pisać co chce / w granicach rozsądku/Dobre imię to Ty podałes !!!!! a reszta jest o znikomej szkodliwości i szkoda pieniędzy naszych podatników !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

a jak brzmi te twoje dobre imie pajacu?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

IP 45331278-890765



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

komputer mam z niemieckiego flomarku,a internet otwarty dla wszystkich



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

szamac.

W sumie mnie to zupelnie nie interesuje - jednak widac jak powaznie podchodzisz do sprawy. Sadziles ze administrator moze tutaj na forum poda Ci dane uzytkownikow? Sadze ze trzeba wystosowac odpowiednie pismo a nie temacik na forum.

Chyba ze... chciales tym tematem tylko tutaj kogos postraszyc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

Pojechali cię na forum na dodatek sam się wkopałeś bo napisałeś z innego profilu i teraz płacz ... nikt ci nie poda numerów IP tym bardziej danych osobowych jeszcze w mailu lub na forum ,tym bardziej nie ma żadnej szkody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

najlepiej niech Admin zablokuje dodawanie wątków i rozpoczynanie tematów osobą które używają wulgaryzmów i słów typu "pajac"!!!! (no chyba , że w cyrku pracuje)
Nikogo nie bronie bo nie znam człowieka ale do hu.... wafla troche kultury!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

przeszkadza ci słowo pajac,a sama piszesz "do hu...wafla".jedź lepiej na jakieś kolonie,a do prowadzenia forum sie nie wpierda....j



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

Po pierwsze nie piliśmy brudzia aby Pan pisał mi po koleżeńsku.
Po drugie lepiej czyta się "słowo domyślne" niż obrażanie kogoś spod nicku.
Po trzecie nie jest Pan jedyną osobą która używa obraźliwych słów i nie chodziło mi tylko o słowo którego Pan użył lecz o słowa tego typu.
Tylko tak to jest jak czyta się bez zrozumienia.
Jak widać ukończone przez Pana trzy klasy podstawówki dają o sobie znać.
ŻAL.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

czyli Uważasz,że lepiej jest napisać,że gów...o nie pachnie zbyt przyjemnie i jego woń odległa jest od zapachu fiołków niźli,że śmierdzi?...może dla ludzi takich jak Ty,co to wychleją bruderszafta i to wystarcza by"po koleżeńsku" konwersować.po mojemu na szacunek trzeba zasłużyć.ja piszę bezpośrednio do nick-u,nie personalnie do Pani Agaty,więc nie jestem pewny,czy "pan-owanie"byłoby tu na miejscu.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

będępisał "kur...o,h...ju,spierda...j",bo Wielmożna Pani,uważ,że takie wyrazy czyta się lepiej.
ŻAL...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

ehhh
Ja akurat jestem na tyle wychowana i kulturalna że nie musi nikt u mnie zarabiać na szacunek (szanuje każdego nawet jeśli pochodzi i mieszka w Łomży) co u Pana jak widać jest wymagane... no cóż chcieć od osoby która ma niższy iloraz inteligencji od rozmiaru swojego obuwia.
Ogólnie pisałam do Admina (bo nie tylko Pan się tak wyraża na forum) aby zajął się takimi płytkimi i dzieciakowatymi odzywkami przez dorosłych ludzi.
Przecież jest tyle wyrazów przez które można wyrazić swoje negatywne uczucia do drugiego człowieka i przy tym nie przeklinać i nie wyzywać.
Po za tym nie mam na imię Agata i nie spożywam alkoholu. Z bruderszaftem chodziło mi o to że Pan wyrażając się tak na forum zapewne wypowiada się tak na co dzień więc wstyd byłoby mi mieć takiego znajomego.... bo w końcu by mi się znudziło każdemu tłumaczyć że potrzeba Panu leczenia szpitalnego- najlepiej w Starogardzie Gdańskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

szamac.: właśnie się dowiedziałem, że poszukujesz mojego adresu IP ale po co? Jeśli "w celu złożenia doniesienia odpowiednim organom" to śmiało napisz podam Ci mój adres zamieszkania skarbek.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

szamac.: właśnie się dowiedziałem, że poszukujesz mojego adresu IP ale po co? Jeśli "w celu złożenia doniesienia odpowiednim organom" to śmiało napisz podam Ci mój adres zamieszkania skarbek.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

w du..pie mam,jak Masz na imie,chodzi o to,że nie Możesz używać słów takich jak hu...jednocześnie broniąc innym tego samego,tyle w temacie.Spinasz się jakby ten "pajac"tyczył się twego chłopa.wydaje Ci się,że tylko Tobie można podkreślać ton słów używając wulgaryzmów?to nie ja powinienem się leczyć,Zgłoś się do Tworek,tam szybko sprowadzą Cie na Ziemie.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

dlaczego Pan się tak unosi? nie moja wina że jest Pan impotentem społecznościowym. Napisałam że nie znam gościa i tak jest chodziło mi o to że Pana dzieci również mogą czytać to forum i być dumne z taty że jego poziom w inteligencji wypowiedzi o innych ludziach jest taki sam jak u 8 latka.
Ja nikomu nie zakazuje pisać "hu...." bądź "głu... piz...." lub innego typu wyzwiska, sama też w przypływie negatywnych emocji pisze tego typu rzeczy... Szkoda w ogóle gadać z osobą taką jak Pan... Ma Pan w Swoim małym móżdżku zakodowane kilka rzeczy i nic więcej nie chce pan do Swojej główki przyjąć. Po raz kolejny nie będę tłumaczyć, że chodziło mi o słowa typu jakie Pan użył a nie konkretnie o Pana. Ale tak to już jest kłócić się z kimś kto nawet nie wie o co chodzi bo nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem...Obniża Pan tylko moją ocenę o Łomży i ich mieszkańcach. 10 lat za murzynami pod każdym względem...
Z racji tego iż nie pochodzę z Łomży (za co jestem bardzo wdzięczna rodzicom) nie wiem o jakim lekarzu się Pan do mnie rozpisuje.
Podejrzewam, iż doktor Tworek to Pański rodzinny lekarz skoro tak bardzo ją/go Pan poleca musi Pan znać ją/go osobiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Administratorów

Tworki(miejscowość koło Warszawy,z odpowiednim dla Pani szpitalem),wystarczy wpisać w google,ale jak widać Pani jakże rozwinięty umysł,nie dopuszcza do siebie takich prostych rozwiązań.
nie widzę sensu tłumaczenia Pani tego samego po raz drugi,gdyż mózg w Pani głowie nie przyswaja wiedzy jak powinien.mania wyższości z realnego świata,nie pozwala Pani pogodzić się z krytyką ze strony drugiego człowieka.proponuję wizytę w odpowiedniej placówce zarządzanej przez nfz.jakiż to Ty Dajesz przykład swoim dzieciom:Mówisz,żeby nie piły alkoholu popijając słowa wódką?
tylko o to mnie chodziło,że tu jesteśmy równi.Ty Bronisz innym czegoś,co sama Robisz,ale tu nikt nie patrzy na to,że Pracujesz w UG.nikt się Ciebie nie boi.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org