środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
najlepsza stylistka paznokci w Łomży

witam.

bardzo bym chciała zorientować sie w waszej opini, gdzie najchetniej chodzicie wy kobietki na parzedłużenie paznokci

witam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

na tej ulicy co to nolek ma komis



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

najlepsza stylistka jest oczywiście oliwia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

chodze tam bardzo często i tylko tam nigdzie indziej czuję się wyśmielicie nie to że paznokcie mam wykonane profesjonalnie to jeszcze wystroj tego studia wpływa na mnie wyśmielicie.Polecam Wszyskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

kasiunia pisząc takie opinie musisz by osobą która nigdzie nie była i nic nie widziała. U Oliwii byłam i to był mój ostatni raz. Akryl wykonany przez nią to były takie łopaty, że można było nimi piasek przeżucac. Musiałam szybko to korygowac u drugiej kosmetyczki. Śmiechu było co niemiara.
Pozatym dobra stylistka paznokci to osoba posiadająca dobre wyczucie plastyczne a to się ma albo się tego nie ma, oliwia tego nie posiada. Dla mnie najlepsze są Panie na Starym Rynku i na rogu długiej i krotkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

W oliwi nie byłam ale słyszałam że salon jest na poziomie ale Pani tam pracująca kompletnie kaleczy swoją pracę. Właścicielka powinna zadbac o porządną manikurzystkę skoro już zainwestowała tyle pieniedzy. Osobiście polecam Trendy i Krótką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

buhehehe no to oliwka zrobiłas sobie reklame byhehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

zdecydowanie róg długiej i krotkiej obok 517 lub Trendy




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Witam moje panie,jeśli chodzi o moje doświadczenia z paznokciami akrylowymi ,to z czystym sumieniem mogę to odradzić.Nosiłam prawie rok i póżniej przez kilka miesięcy nie mogłam własnych paznokci doprowadzić do porządku. Dopiero moja koleżanka poleciła mi panią ,która ma gabinet na Hipokratesa .Sprzedała mi świetną odżywkę i po miesiącu miałam piękne swoje paznokcie, a na ślub przykleiła mi sztuczne paznokcie to byłam zachwycona, wszystkim się bardzo podobały i jeszcze dwa tygodnie je nosiłam .
Pozdrawiam.

Krzysia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

uważam ze u oliwi jest najlepiej . to moje zdanie i koleżanek , trafiłam do studia oliwi przez swoja kolezankętam , ktura jest stała juz klientką.zawsze kiedy tam jestem jest zawsze klientka, a przedewszytkim zawsze znajdzie czas dla swoich klientek, swietna atmosfera panuje , dobra kawką poczestuje . nigdzie tak nie ma w łomzy. a na rogu krutkiej i długiej.. e tam nie warto gadać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

zdecydowanie nie polecam salonu kosmetyczno-fryzjerskiego na al.legionów, w pobliżu skrzyżowania z piłsudskiego.
po jakimś tygodniu pod akryl zaczęło podchodzić mi powietrze. bardzo brzydko to wyglądało i ciężko było się tego pozbyć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Uwaga nie dajcie się zwieść. Polecam Studio Oliwia. Wydaje mi się , że konkurencja pęka z zazdrości zaciska pięści do walki o klienta .Rozmawiam z osobami , które korzystają z usług studia . Zawsze są jakieś nie dociągnięcia , zawsze może być lepiej , zawsze znajdzie się ktoś „życzliwy” taki kto znajdzie dziurę w całym i przyklei łatę . Wydaje mi się że taka nagonka negatywnych postów świadczy o tym że salony na rogu ul. Krótkiej i Długiej oraz innych salonów mających tutaj na forum takie pozytywne opinie , boją się silnej konkurencji i wysokich kompetencji uznanych przez międzynarodowe szkoły stylizacji paznokci . Drogie Panie sprawdźcie to same , nie wierzcie krzywym opiniom prezentowanych wcześniej tu na forum . Studio Oliwia to najlepsze kosmetyki na światowym rynku, najniższe ceny usług , oraz najwyższy standard w Łomży- i nie tylko.
PS. Słyszałam że można tam się zapisać na ,,Babski Rejs” wielkim jachtem po Mazurach.

witam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

DZIEWCZYNO CZY TY JESTEŚ CHORA PSYCHICZNIE. SAMA ZARZUCIŁAŚ SOBIE PENTLE NA SZYJE. KLIKNIJ NA SWÓJ NICK WYŚWIETLI CI SIĘ TWÓJ PROFIL A TAM JAK WÓŁ JEST NAPISANE http://www.studiooliwia.prv.pl . CZY JESTEŚ AŻ TAKĄ BLADYNKĄ ŻEBY PODSZYWAC SIĘ NIBY POD KLIENKĘ TEGO SALONU.
JEDZIESZ PO INNYCH JAK PO DZIKIEJ ŚWINI.PYTAŁAŚ SIĘ O OPINIE , TO JĄ DOSTAŁAŚ . OTWORZYŁAŚ SOBIE FIRME TO TERAZ ZDOBĄDŹ SOBIE KLIENTA. TYLKO NORMALNIE JAK CZŁOWIEK A NIE JAK BURAK.

"uważam ze u oliwi jest najlepiej . to moje zdanie i koleżanek , trafiłam do studia oliwi przez swoja kolezankętam , ktura jest stała juz klientką.zawsze kiedy tam jestem jest zawsze klientka, a przedewszytkim zawsze znajdzie czas dla swoich klientek, swietna atmosfera panuje , dobra kawką poczestuje . nigdzie tak nie ma w łomzy. a na rogu krutkiej i długiej.. e tam nie warto gadać" A TO PISAŁA CHYBA JAKAŚ TWOJA KOLEŻANKA?? ZERKNIJ NA JEJ BŁĘDY ORTOGRAFICZNE. NO I OCZYWIŚCIE JAKA ZŁA TA KONKURENCJA.

WSTYDŹ SIĘ KOBIETO TEJ KICHY JAKIEJ SOBIE NAJEBŁAŚ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

sluchaj loko wypraszam sobie nie jestem żadną koleżanką właścicielki tego salonu mówie tylko ze byłam u innych i wiem jak jest niemiała odsluga wiecznie naburmuszona w innych salonach a tu miła sympatyczna dziewczyna która doradzi pomoże.W Łomży nie ma jeszcze takich salonów jak tu gdzie mózna usiąść przy kawe porozmawiac a szkoda w Warszawie jest ich dużo i cieszą się one dużym powodzeniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

GDZIE "MÓŻNA" HIHIIHIHIHI CHYBA CZĘSTO BYWASZ NA SALONACH W WARSZAWIE. NA KAWE DO RESTAURACJI.BUHEHEHEHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Pozdrawiam Wszystkich. Tych szczerych - też. STUDIO OLIWIA ma Stałe Łącze do internetu ,osoby które tam przychodzą mogą swobodnie korzystać z internetu nie komercyjnie podczas oczekiwania na swoją kolejkę nikomu nie zaglądam przez ramie co pisze i gdzie sie loguje. Mam swoje zajęcia nie interesuje mnie wscipskość i kultura prezentowanych tu opini.

witam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

WIESZ O TYM DZIECKO RADOSNE ŻE NA FORUM JEST ZAKAZANA REKLAMA?? BO WIDZE ŻE NIE JESTEŚ ZBYT DOMYŚLNA. ZWŁASZCZA PO UMIESZCZENIU SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ POD SWOIM NICKIEM. NIE JESTEM WŚCIPSKA BUHHEHEHE?? DOBRE TO PRZECZYTAJ SWÓJ PIERWSZY POST . BYŁO ODRAZU SIĘ PRZEDSTAWIĆ I POPROSIC O OPINIĘ NA SWÓJ TEMAT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Pozdrawiam i Życze Miłego Dnia .Andrzej

witam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

KASIUNIA, OLIWIA: turlałem się ze śmiechu jak to czytałem.
Delikatnie sugeruję wam zakup słownika ortograficznego i ewentualnie szybką naukę podstaw gramatyki i interpunkcji.

KASIUNIA - jak będę widział takie posty to przestanę odpowiadać ci na cześć - zaczynam się wstydzić że cię znam :DDDDDDDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Gdy to przeczytałem, będąc z reguły niezbyt częstym obserwatorem forum, wybaczcie ale musiałem oddać pierwszy głos. Ten wątek to katastrofa :)))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Przepraszam, jeszcze jeden post:
przytoczę link ze strony http://www.studiooliwia.prv.pl/kontakt.html - i
smiem twierdzić, że przytoczony pod ww. linkiem adres nie istnieje:
"UL. PIŁSUDZKIEGO 95".
W Łomży nie ma ulicy Piłsudzkiego. Jest Piłsudskiego (Józefa).

To już nawet nie katastrofa.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

przyłączam się do głosu Kasiuni - cyt: "wiem jak jest niemiała odsluga wiecznie naburmuszona. W Łomży nie ma jeszcze takich salonów a szkoda w Warszawie jest ich dużo i cieszą się one dużym powodzeniem

Brawo Kasiu za spostrzeżenia. Te salony w Łomży to badziewie. A ta niemiała odsługa to już rekord świata. A tak wogóle to te rozumki Wam w paznokcie poszły ..... hmm, niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Z czymś takim jeszcze się nie spotkałam. Niedość, że P. Oliwia wprowadziła tu ewidentnie swoją reklamę, to jeszcze w sposób wręcz śmieszny wmawia wszystkim, że ona to nie ona.
Pani Oliwio jestem Pani klientką i jedyną rzeczą z którą się z Panią zgodzę to faktycznie wspaniała atmosfera panująca podczas wizyt w Pani Studio. Wychodzę od Pani zawsze z wielkim bólem głowy od najnowszych wiadomości na temat: kto kogo i z kim, gdzie i dlaczego. Bardzo mi to odpowiada bo lubię poplotkować ale Pani w obsmarowywaniu przerasta wszelkie granice przyzwoitości. Podejżewam, że jest to podyktowane wielkimi kompleksami z jakimi na codzien sie Pani boryka. Przy okazji tych wywodów zacina Pani tak, że krew się leje strumieniami. Ale cenowo jest Pani faktycznie bardzo konkurencyjna i dlatego nadal będę Pani klientką a jak będę dobrze przytakiwać to w nagrode popłynę jachtem Pani męża a, że jestem samotna to może mi coś się przytrafi i wtedy dopiero będziemy miały o czym poplotkować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

a przepraszam ale jeszcze mała uwaga do ciebie Oliwciu.
Jak już tyle gadasz to z łaski swojej myj zęby albo sokaj miętusy bo ci ........ z jamy gębowej. Podejrzewam, że z powodu ogromnej liczby klientek nie masz czasu odwiedzić stomatologa, ale oszczędź nam tych dodatkowych atrakcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Brawo zenia!

oliwia: nie wyszła kryptoreklama! Jak mi przykro...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

tak a skąd mnie znasz bo Ja Cię nie znam i szczerze mówiąć nie chcę znać pozdrawiam

witam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Znasz mnie i to bardzo dobrze. Ale z obawy o swoje zdrowie, bo wiem jak zawistną i bez skrupułów jesteś istotą podam ci tylko swojego e-maila i jeśli masz ochotę to napisz do mnie bo nie chcę na forum publicznym wytykac ci jeszcze wielu wad, niedociągnięc i braku doświadczenia i jak widzę rozumu. Ale z czasem może zmądrzejesz.
Do zobaczenia na uzupełnieniu jeden mi odpadł ale z mojej winy. PA

zenia@lomza.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

BUHEHEHEHEHEHEHE ZENIA COOL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

BUHEHEHEHEHEHEHE ZENIA COOL OCH TE DUPECZKI



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

witam

nawet znany P.Ford był niewykształconym człowiekiem a jednak stworzył wielka korporacje samochodowa, nie kazdy jest Alfa & Omegą - kazdy może popełniac błedy nawet te ortograficzne, a co do plotkowania - każdy lubi plotki, a jesli sie mówi o danej osobie to bardzo dobrze oznacza to że nie jest sie osobą nudną:).pozdrawiam oliwia

witam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

BUHEHHEHEHEEEHHEHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Oliwia czy możesz mi wyjaśnić parę swoich zapisanych przemyśleń a może są to skróty myślowe i tak:

1. dlaczego gdy kończysz swoją wypowiedź to się z każdym witasz, zapamiętaj, że się witamy na początku a żegnamy na końcu,

2.cytat z wcześniejszej wypowiedzi:

"Pozdrawiam i Życze Miłego Dnia .Andrzej

witam wszystkich"

to ty jesteś on czyli Andrzej czy Oliwia czyli ona, a może jesteś czymś w rodzaju Miriam z TV,

3.kolejny cytat:
".... mogą swobodnie korzystać z internetu nie komercyjnie podczas oczekiwania na swoją kolejkę nikomu nie zaglądam przez ramie co pisze i gdzie sie loguje..."

jeśli tak piszesz to musi być to dla ciebie prawdziwy sukces, że nie zaglądasz nikomu przez ramię, bo o zachowaniach oczywistch nie trzeba nikomu mówić,

4. cytat:
"nawet znany P.Ford był niewykształconym człowiekiem a jednak stworzył wielka korporacje samochodowa"

tutaj mnie całkowicie zaskoczyłaś bo we wcześniejszej swojej wypowiedzi:

"....boją się silnej konkurencji i wysokich kompetencji uznanych przez międzynarodowe szkoły stylizacji paznokci..." świadczy to o tym, że w odróżnieniu od P. Forda ty jesteś osobą posiadającą międzynarodowe wykształcenie,

Osobiście aż mnie korci żeby zajść do ciebie do salonu i na własne oczy zobaczyć przyszłą magnatkę paznokciową

Pozdrawiam i w odróżnieniu od ciebie żegnam a nie witam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

KOBIETKi NIE RÓBCIE sobie Akryli na HIPOKRATESA, robiłam sobie akryle na studniówkę, i zaledwie nosiłam je niecale 2 tyg., robilam 3 dni przed studniówką, a 5 dnia złamał mi się jeden paznokiec =/ spartaczyla te paznokcie :( SZKoda słów

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

BUHEHEHEHEHHEHE MIRIAM = OLIVIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

UWAGA!!!!

Moi drodzy forumowicze.

Oto z Galaktyki Straturiona kompilacji Leudiana oddalonej od naszej planety o miliony lat świetlnych pojawiła się nowa gwiazda która już niebawem przyćmi nawet samego ptysia91
to nie kto inny jak KASIUNIA
To prawdziwa mega kosmitka bo nikt z tego forum nie jest w stanie tak kaleczyć naszego ojczystego pięknego języka.

Proponuję przyznanie jej pucharu przechodniego dr. Miodka za szczególne zasługi w tworzeniu nowych zwrotów i nowych zasad ortografii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Papu nie musisz być taki mądry jak chcesz wiedzieć to nie Ja pisałam, ale nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Poza tym uważam że lepiej jest pisać błędy niż oczerniać innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Żenada. Idealny obraz głupiutkiej blondyny z różowymi łopatami...
Wiem, wiem, nie każda blondyna jest głupia i nie każdy akryl różowy, ale... czytając wypowiedzi Oliwii i jej przydupaski Kasiuni są one jakby brakującym elementem do pełnego obrazu akrylowej pustej laski :D

Dawno się tak nie uśmiałam podczas czytania postów... :)

Zajrzyjcie na stronę! Jest tam zdjęcie super urządzenia do malowania wzorków, a pod nim podpis:

"wkładasz PALCA i już"

bueheheheheheh no nie mogę :D ale to wszystko głupie...

Na Hipokratesa i Trendy to dwa najlepsze miejsca gdzie nie okaleczą Wam rąk i nie zdeformują paznokci. Nie robię akryli, ale na wiele się już napatrzyłam i swoje wiem.

Pozdrawiam,
kaschia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Nie wiem czy ludzie się zastanawiają co piszą i jak komuś może sprawić to ból nie życzę tym osobom które napisały tak okropne posty tego samego .Wstydźcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

HEHEHEHEHE Już dawno się tak nie uśmiałam buszując po forum. Naprawdę.
Oliwia i kasia gratuluję! W życiu tak się nie ubawiłam. Głupota goni głupotę.
heheheheh



Od dziś moją idolką jest ZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Serdecznie pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Poza tym nie jestem żadną koleżanką Oliwi chodzę niekiedy do niej a niekiedy do Agaty z Trendy bo uważam że jedna jak druga rzetelnie wykonują Swoją Pracę i jeszcze jedna rzecz która u obu Pań mi się podoba to to że można się z nimi umówić na późniejszą godzinę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży


re.: KASIUNIA

"...nie życzę tym osobom które napisały tak okropne posty tego samego"

Z własnych z wami doświadczeń wiem, że życzycie i to dużo gorszych rzeczy.

Pozatym to kto rozpętał tę wojenkę.
Jeżeli ktoś ma się wstydzić to napewno nie ja.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Droga Zeniu Ja napisałam tylko że polecam studio Oliwia to tak jak Trendy które też polecam nie wypisywałam nic na inne pani boli mnie to że tak łatwo jest kogoś oczerniać innym ludziom to przykre,nie wiem Zeniu co doświadczyłaś w tym salonie ale nie uważasz że nie powinnaś pisać na takim forum.Cytuję



a przepraszam ale jeszcze mała uwaga do ciebie Oliwciu.
Jak już tyle gadasz to z łaski swojej myj zęby albo sokaj miętusy bo ci ........ z jamy gębowej. Podejrzewam, że z powodu ogromnej liczby klientek nie masz czasu odwiedzić stomatologa, ale oszczędź nam tych dodatkowych atrakcji.




To jest przegięcie z twej strony zastanów się zanim znowu o kimś tak napiszesz pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

a niby skąd możesz wiedzieć jaka jestem i co komu życzę nie znasz mnie Ja Cię też zresztą nie Powidz chciałabyś aby ktoś o Tobie tak napisał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

KASIUNIA:...jeszcze jedna rzecz która u obu Pań mi się podoba to to że można się z nimi umówić na późniejszą godzinę...

NO I WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA RAZEM MZ OLIVIĄ JESTEŚ MIRIAM . NA PÓŹNIEJSZĄ GODZINE BUHEHEHEHHEHEHEHHHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Jeszcze raz powtórzę:
Nie ja rozpętałam ten temat. Nie robi się sobie reklamy wykorzystując do tego bezpłatne publiczne forum a co gorsza porównując się do firm konkurencyjnych. W takim przypadku trzeba liczyć się z ostrym i zdecydowanym sprzeciwem osób które korzystają z usług innych salonów i są z tego bardzo zadowolone. Oliwia ma swoje klientki ale nie ma monopolu. Ty KASIUNIU polecasz w swoich wcześniejszych wypowiedziach tylko salon Oliwi a potem dopiero doklejasz Trendy (tak dla niepoznaki).
Oliwia z kolei podaje się za klientkę swojego własnego salonu i wychwala siebie samą ponad miarę. Troszkę pokory by wystarczyło żeby temat nie nabrał tak wrogiego wizerunku.
Mam już dość bo i tak to nic nie da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

kaśka jesteś blądynką??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

re.: zenia

dot. smrodu z jamy ustnej

Szanowna Zeniu. Mam koleżkę któremu tak jedzie z mordy jak z murzyńskiej chaty. Muszę ci powiedzieć, że chłop wyrywa takie laski, że się w głowie nie mieści jak to możlwe. Całowanie takiego typa to tak jak lizanie dupy. Czyli Panienkom nie zawsze przeszkadza swąd a może wręcz je przyciąga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

REKLAMA! post do kasacji! Gdzie ten admin?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

...na rybach :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

LUdzie powariowaliście co wy na mnie tak naskoczyliście!. przeczytajcie mojego pierwszego posta- temat. :

bardzo bym chciała zorientować sie w waszej opini, gdzie najchetniej chodzicie wy kobietki na parzedłużenie paznokci


o nic złego sie ne zapytałam!, czy takie chamstwo musi się tutaj ujawniać?. niezastanawiacie sie wogule, co piszecie, część osob mnie nie zna, a sie wypowiada - ludzie opanujcie sie zamiast ublizac , lepiej sie uśmiechnijcie,

do zeni:

watpie czy byłas u mnie. bo chyba nie zauwazyłas ale o zeby bardzo dbam bo moja mama jeststomatologiem wszyscy moi bliscy smieli sie że wyczułas coś z moich ust, mozliwe żeniu skarbie że to swój smród czułaś, ja zapamietałam jedna młodą szatynkę kturqa miała fatalny oddech podejżewam że to ty niuniu.

witam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

jeszce jedno od poczatku nieukrywam sie i nie podaje sie za klientke , byłabym skończona idiotka jakbym podawała sie za klientkę , wiedzac że nie ukrywam swojej strony www, czytajcie uwazniej , i nie rubcie szumu ludze z czegoś co nie ma sensu, żegnam was , ja i tak swoje bede robić i wiesz żeniu powolutku staje sie monopolem na łomzy, pokazuje to ilośc moich stalych klientek.

witam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

????????????

jaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

To forum zdecydowanie pokazuje, że masz ich faktycznie bardzo dużo aż dziw, że wszystkich zdołasz obskoczyc. Uważaj bo zainteresuje się tobą Urząd Antymonopolowy. Jeżeli chodzi o ten smrodek to może szambo ci wybija. Wezwij hydraulika niech przeczyści ci wszystkie rury. Skończ ten temat wstydu oszczędź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Zgroza. Totalna beznadzieja. Ludzie, co Wy robicie w szkołach? Żeby tak kaleczyć język! A i rozumki Wasze cosik malutkie...ale za to jakie długie paznokcie:)))

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

OLIVIA ---> JA MYŚLĘ ŻE JUŻ MOGŁA BYŚ ZAKOŃCZYĆ TEN SWÓJ PRZYKRY SPEKTAKL. JESTES CZERSTWA . I PROSZĘ CIĘ NIE PISZ JUŻ WIĘCEJ BO PŁAKAC MI SIĘ ZE ŚMIECHU CHCE. JAKA TY JESTEŚ "MONOPOLISTKA" ALE W JAKIEJ DZIEDZINIE?? CHYBA W BŁĘDACH ORT. I W SWOJEJ GŁUPOCIE. WYSTARCZY ZERKNĄĆ NA TWOJĄ STRONĘ ZWŁASZCZA FOTO Z KUKŁĄ BUHEHEHEHEH. MOJA MAMA JEST DENTYSTKĄ BUHEHEHEHE. A MOI STARZY ASTRONAŁTAMI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

mam prawo pisać . nikt mi nie zabroni. i ty loko robisz błedy- wiec nie zwracaj komuś uwag za to ok. bo sam potwierdzasz swoja nie wiedze. chodzi mi tylko o to że nie umiecie czytać . ja sie ZAPYTAŁAM TYLKO do KTÓREJ WY KOBIETY CHETNIE CHODZICIE STYLISTKI TYLKO TYLE. a ktoś zle przeczytajac rozpedził wojne . bezssensu, nic nie ukrywałam żadnej reklamy nie zrobiłam sobie. chciałam tylko opinie gdzie kto chodzi . jejku czytajcie uważniej

witam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

do zeni:

jesli ci tak smierdzi u mnie to nie pychodź ok . zrobisz dla siebie przysługę.

witam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Dziękuję wszystkim za opinie przepraszam za wojenkę jaka tu niechcąco zaistniała. Wszystkie komentarze negatywne co do OLIWI przyjmuję jako konstruktywną krytykę. Niedociągnięcia obiecuję poprawić. Jak to dobrze że jest ktoś kto spojrzy chłodnym okiem i wytknie błędy. Oczywiście że piękne pazurki nie muszą świadczyć o małym rozumku.( chciało by się dodać - Kubusia Puchatka ) Świadczą głównie o zadbanych dłoniach osoby wykonującej inteligentną pracę lub o wyższym statusie społecznym zadbanej Kobiety z Klasą dbającej nie tylko o swój wizerunek.

Szanowna Pani. ZENIU Cieszę się , że wyrażone tu opinie dzięki swej anonimowości interpersonalnej nie wpłyną istotnie na nasze życie towarzyskie w realnej rzeczywistości mogą jednak wpłynąć na jakość naszych kontaktów (postaram się wyeliminować przykry zapach unoszący się nad naszymi postami).

Każdy człowiek posiada Piętę Achillesa i coś z Kubusia Puchatka, Kobiety czasem jeszcze mają Serce które boli.

Pozdrawiam Wszystkie Inteligentne Kobietki z Klasą zapraszam na ploteczki z przymrużeniem oka ;) i pogaduszki o „ostrych” pazurkach

witam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Sie znaczy zaczniesz myć zęby i przestaniesz robić kryptoreklamę?

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

Widzę, że mamusia stomatolog miała pełne ręce roboty. Zostawiła biedna pacjentów z bolącymi ząbkami i pomogła córuni napisac coś bez błędów i poprawnie stylistycznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

albo zapłaciła komuś za napisanie posta lub zrobiła paznokcie hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza stylistka paznokci w Łomży

o zesz w morde jaki temacik przegapilem oliwia jestes the best wpadne se zrobic tipsa na duzym palcu u nogi . Myj zeby bedziesz wielka



WITAM WSZYSTKICH

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org