piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jakie pokrycie dachowe doradźcie

bardzo proszę o informację jaka blacha najlepsza na pokrycie dachowe domu i gdzie są dobre ceny żeby zakupić w okolicy takie materiały poradźcie i ile może wynieść pokrycie 170 m dachu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

blachodachowka :)

Poranek ósma rano nie mogę spać bo muszę grać :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

502-543-661 odezwij sie jutro na ten numer tanie dobre uslugi blacharskie. POLECAM !!

Poranek ósma rano nie mogę spać bo muszę grać :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

dachówka, bo blachodachówka to nie jest najlepszy pomysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

sprawdź którąś z blachodachówek szwedzkich Lindab lub Plannja; no i jeszcze ssab i ruukki warto wycenić
Zapłacisz więcej niż za kurpdach czy pruszynski ale masz gwarancję jakości i wieloletnią gwarancję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

budmat wenecja, wygląda rewelacyjnie, kryłem u siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

Lindbad, Plannja lub rukki. Nic innego bym nie polozyl. Oczywiscie blachodachowka. A gdy budzet pozwala to lepiej polozyc dachowke, tylko ze musisz odeskowac dach i drozsze jest polozenie dachowki niz blachy.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

słomiane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

no jak sie ktos pyta to odpowiedzcie a nie glupoty piszecie ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

Wiesz co to wszystko zależy od konstrukcji Twojego dachu, bo są bardzo różne Pokrycia Dachowe dobierane pod kątem lekkości konstrukcji, czy kąta nachylenia. Możesz wybierać z materiałów tradycyjnych i nowoczesnych, te drugie oczywiście są odrobinę droższe, polecam też czytać oceny na blogach budowlanych np. MG Projekt mnie to bardzo pomaga podczas budowy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

Dobrym rozwiązaniem może okazać się gont bitumiczny laminowany - jest lekki, wytrzymały, poza tym daje duże możliwości aranżacyjne. Gont pozwala pokryć nawet najbardziej wymyślne dachy, jego dużą zaletą jest także łatwy montaż. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany, warto zapoznać się ze stroną http://www.dom-expert.eu/oferta/gonty-bitumiczne/ - firma oferuje bogaty wybór rodzajów gontów i profesjonalne doradztwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

Popieram przedmówce, blachodachówka, lekka i bezproblemowa. Najlepiej kupować w lutym, są ceny niższe.

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne… Tylko dziś jest twoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

pewnie że blacha, trapezowa jest najtańsza (chyba) ale wg mnie jedna z brzydszych. Wybierz balochodaachówkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie pokrycie dachowe doradźcie

Porównujcie po różnych materiałach - http://www.budmat.pl
Ale przecież wiadomo, że kluczowe znaczenie ma jakość materiałów w stosunku do budżetu, co nie? Każdy jest w pewien sposób ograniczony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org