wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Badania genetyczne

czy w Łomży i gdzie mozna wykonac badania genetyczne dotyczace zachorowania na nowotwory, ile kosztują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

a może genetyczne kto jest ojcem dziecka?

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

białystok, olsztyn, warszawa. ja jeżdżę do białegostoku i takie badania kosztują. postaraj się załatwić skierowanie że szpitala.

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

Można bezpłatnie zrobić badania za szpitalem,jeśli jesteś obciążony(a) genetycznie rakiem,tzn. ktoś bliski choruje,bądź chorował i umarł na raka. Idziesz tam,pani przeprowadza wywiad i cię kwalifikuje,pobierają ci krew,wynik jest po 3 miesiącach,a między czasie robisz usg piersi,czy też inne badania zalecane,po tych 3 mies. przyjeżdża genetyk i masz z nim spotkanie. Warto skorzystać,jeśli ktoś ma obawy. Dziwi mnie tylko,że to tak mało nagłośnione jest,a takie badania na własną rękę kosztują. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

Oczywiście za szpitalem w Łomży:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

tygrys 600 mozesz powiedziec gdzie dokladnie. W oddzielnym budynku tam gdzie jest przychodnia rodzinna czy gdzies indziej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

i czy jesli zostanę zakwalifikowana to badania sa za darmo czy tak czy inaczej sie płaci ? jesli tak to ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

jak miniesz szpital z prawej strony za bramą niski budynek po prawej stronie,absolutnie nic nie płacisz za te badania jak zostaniesz zakwalifikowany,nie wiem czy robią tam również płatne,trzeba iść i się najlepiej dowiedzieć osobiście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

Bardzo przepraszam oczywiście z lewej strony za szpitalem nie z prawej:)a masz kogoś w rodzinie,kto choruje lub chorował? z resztą trzeba iść osobiście i tam pewnie otrzymasz najpewniejsze informacje,na tyle osób,które znam nikt nie zapłacił za te badania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

tygrys - proszę napisz jeszcze bardziej szczegółowo gdzie to, tak łopatologicznie, bo nie kojarzę ;) To jest na terenie szpitala? I to jest szpital, tzn. czy to jakaś szpitalna przychodnia czy jak?

Ja się kiedyś dowiadywałam o takie badania w przychodni onkologicznej w szpitalu to nikt o czymś takim nie słyszał, więc dałam spokój. A tu się okazuje, że jednak coś takiego jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

Właśnie nie rozumiem,czemu pracownicy szpitala nie mają takich wiadomości..tym bardziej,że w szpitalu później pobierają Ci krew..
Jak staniesz przodem przed szpitalem,to miń go z lewej strony,przejdź przez bramę,kawałeczek dosłownie trzeba podejść i po lewej stronie stoi niski oddzielny budynek. Jest tam pierwsze wejście,coś tam nie wiem dokładnie jeszcze się znajduje,zachodzisz z drugiej strony i jest kolejne wejście do centrum genetyki. Wejdziesz,powiesz o co chodzi (że chciałabyś zbadać sobie genetyczne obciążenie rakiem) i na pewno Cię pokierują w które drzwi i co dalej robić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

tygrys - wielkie dzięki :) Na pewno skorzystam (niestety) ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

Skorzystać na pewno trzeba,nie przejmuj się,oby okazało się,że,że to profilaktyczne badanie i wszystko jest ok.:) pozdrawiam i powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

Już mi się dziś w nocy śniło, że mi raka wykryli ... Oby nie,. Wiem, że muszę te badania zrobić, mam obciążenia rodzinne, więc lepiej wiedzieć i się częściej badać niż chować głowę w piasek.
Fajnie, że można to zrobić za darmo.
Dzięki Tygrys za info i pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

lekarstwonaraka.com. Lub pl polecam obejrzyjcie filmiki dowiecie się więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania genetyczne

Tutaj masz robione badania USG genetyczne, zobaczcie - http://www.gabinetharmonia.pl/oferta/badanie-usg-genetyczne/
Co więcej - masz to robione naprawdę na poziomie, ale to już musicie sobie sami porównań, pogadać. To kluczowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org