czwartek, 06 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
oddział neurologiczny pomocy

witam chcialem sie dowiedziec czy mam prawo i jakiekolwiek szanse na załozenie sprawy przeciwko szpitalowi w łomży chodzi dokładnie o blisko mi osobe ktora trafila z udarem mózgu na nasz oddzial neur. Po 2 tygodniach zostala skierowana na oddz. Rehabilitacyjny. Po kolejnych 2 tygodniach osoba znow dostala udaru okazało sie że jest to tetniak mózgu chcialem podziekowac ekipie łomżynskiego szpitaka że za moje podatki zabili mi rodzica i nie przeprowadzili konkretnych badań na czas mało tego jeszcze zostałem poproszony żebym sam osobiscie dostarczył papiery na operacje do bialegostoku zeby neurolog mógł ocenic stan pacjenta!! Dzien k... Mac przed smiercio. Jak mozna czlowieka z rzekomym udarem nie przebadac rezonansem ?? Prosze o odpowiedz gdzie moge z tym pojsc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Musisz zapytać w NFZ lub poszukać Rzecznika Praw Pacjenta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Najpierw udaj się do Dyrektora szpitala i przedstaw całą sytuację tak jak napisałeś tutaj.Zobacz jak zareaguje Dyrektor.A jeśli to nie pomoże to zadzwoń do Rzecznika Praw Pacjenta : Ogólnopolska bezpłatna infolinia. Rzecznika Praw Pacjenta: 800 - 190 - 590 (z tel. stacjonarnych i komórkowych) czynna pn. - pt. w godz. 9.00 - 21.00 ...
Nie daruj takiej poważnej sprawy !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Natychmiast pisz do prokuratury--opisz bardzo dokładnie co i jak,przedstaw wszystkie kopie wypisów.Żaden szpital,dyrektor...i jemu podobni nie pomogą.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Witam,moja mama miała więcej szczęścia w nieszczęściu. Dziękuję bardzo Pani ordynator neurologii szpitala w Łomży , która nawet nie wykonała podstawowej diagnostyki lekarskiej .Historia jest długa, finał okazał się łaskawszy dzięki okazaniu serca lekarzy z Choroszczy.Wykonali tomograf głowy i okazał się oponiak dzięki Bogu nie tętniak. Pani ordynator nawet odmówiła mi pieczęcią przyjęcia mamy do szpitala.Bardzo żałuję ,bo minęło 2 lata i nie zrobiłam użyteczności z tego zaświadczenia. Nam pacjentom należy się doszukiwanie prawdy i ukazywanie błędów . Chociaż prawda jest taka,ze oni zawsze się wywiną.Nadzieja w ulepszeniu widnieje w nowej dyrekcji,która możne w końcu ustabilizuje sytuacje w szpitalu.Pacjenci z Łomży nie będą uciekać do Ostrołęki,gdzie opieka wygląda inaczej.Bardzo mi przykro z powodu śmierci bliskiej Ci osoby.Doskonale rozumiem Twój ból.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Ja mam złe doświadczenia z tym oddziałem. Trafił tam mój ojciec. Fakt zrobili mu rezonans mózgu, ale dlatego, że ojcu do tego stopnia pogorszył się stan zdrowia, że nie był w stanie siedzieć. Stwierdzili guza mózgu. Jak to określili guz ani mały, ani duży. Po awanturze udało nam się wymusić wydanie papierów do konsultacji w Białymstoku. Tam lekarz spojrzał na wyniki rezonansu i powiedział, że guz jest ogromny, do tego wodogłowie, które może zabić ojca w każdej chwili i nakazał natychmiastowe przetransportowanie ojca do nich na oddział.
Po jakimś czasie znów trafił na izbę przyjęć po utracie przytomności. Pewna Pani neurolog z naszego łomżyńskiego szpitala stwierdziła odwodnienie. Bez żadnych badań. Okazało się, że jest drugi guz w mózgu. Ogólnie polecam nasz szpital mijać wielkim łukiem.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

sprawa wydarzyla sie kilka miesiecy temu ostatnio w akcie zgonu z szpitala jest wpisany bardzo niewyraznymi literami powod zgonu i najprawdopodobniej jest wpisany udar jako przyczyna ale wiem ze szpital wzywał karetke z giganta z białego mam cicho nadzieje ze dam rade to ustalic

... Lekarz kazał przytakiwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

dercos--czy to jest normalne,że takie rzeczy dzieją się na naszych oczach i z naszymi bliskimi??--to jest tragedia.Ludzie--nigdy nie rezygnujcie,nie poddawajcie się w walce,jeśli ktoś zawinił--niech odpowie za swoje czyny!!--amen !!


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

wiecznie....to nie ma znaczenia,kiedy to było--ważny jest fakt--ZANIEDBANIE,DOPROWADZENIE PACJENTA DO ŚMIERCI.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Skarge można wniesc do 2 lat od zdarzenia,czytalam na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

To co wyprawia się w szpitalu łomżyńskim woła o pomstę do nieba.
Nie ma co się zastanawiać tylko składaj zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, opisując konkretnie o co chodzi,
a do tego należy żądać zabezpieczenia dokumentacji lekarskiej ze szpitala.
Gdyby więcej osób reagowało na nieprawidłowości i składało skargi, może szybciej zaprowadzony zostałby porządek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

mike--brawo !!--właśnie tak należy postąpić.Nie chce mi się opisywać co przeszła w październiku ubiegłego roku moja mama na tym oddziale.,,Walka,, się opłaciła-bo te ,,zło konieczne,,zaczęło inaczej podchodzić do swoich obowiązków


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Dokładnie!!Składaj pismo do prokuratury o podejrzenie niedopełnienia obowiązków przez lekarzy tego szpitala , może jakaś grubsza nowa afera z tego wyniknie , która została zamieciona pod dywan!!Walcz o swoje i nie popuść w tym przypadku!!Urzad Skarbowy dla padatnika nie popuści 10 złi cię ściga, a ty w takim przypadku gdzie straciłaś najbliższą osobę nie poddawaj się tylko walcz o prawdę.Może w tym przypadku działania podjętę przez ciebie uratują nie jedno życie a konowały którzy zawinili i podchodzą do pacjenta lekceważąco stracą pracę!!W szpitalu czas na zmiany!!!!!



pozdrawiam uczciwych ludzi na tym świecie..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

dziekuje za podpowiedzi zaluje ze wczesniej nie zaaregowałem została odebrana mi bliska osoba a ja zostalem oszukany nie pisze zeby kogos oczernic bo bylo kilku osob na oddziale co wypelnialo swoje obowiozki celujoco ale lekarzom nie odpuszcze kto dał tym ludziom dyplom? Jak sie nie zna ktos na swoim fachu to niech zmieni zawód a nie siedzi i nic nie robi człowiek to nie zabawka gdzie.ci ludzie majo sumienie ? Jedno badanie i byc moze syn mial by matke a wnuczka babcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

pozdrawiam oburzonamame :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

A moze adwokat pomoze
To jest podobno dobry adwokat z Bialegostoku i tez bierze sprawy z lomzy moze zadzwon i sie zorientuj,zajmuje sie tez bledami lekarskimi

www.adwokat-worona.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

moja historia tez jest długa więc nie będe Was zanudzać... Finał był taki, że napisałam skarge na konkretną lekarkę(celowo nie nazywam jej panią doktor!!!). Niestety ówczesny dyrektor był tym mało zainteresowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

A może w końcu ludzie kochani skrzyknijmy się wszyscy, zorganizujmy manifę, ściągnijmy telewizję pokażmy całej Polsce co dzieje się w tym szpitalu. Ludzie nie śpijmy, nie piszmy tylko działajmy przecież to może spotkać każdego z nas lub nie daj boże naszym bliskim. Wszyscy odpuszczają a bo i tak nic nie zdziałam a bo nie stać mnie a może wspólnymi siłami zmienimy ten ********** szpital w szpital a nie umieralnie. Ludzie obudżcie się. Wymyślmy coś i zaprostestujmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Jeżeli są chętni uważam że znajdzie się i finansowanie sam się dołożę tylko dajcie hasło co gdzie z kim i jak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

no może czas cos z tym zrobic ja nie chce sie bac tego że jak trafie do szpitala lub ktos z moich bliskich to już nie wroci bo ktoś niewie co ma robic lub robi łaske że zacznie kogoś leczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

tez mialem przykra sytuacje z bliska mi osoba, tylko brakowalo mi odwagi zglosic do prokuratury ale zapewne trzeba o tym mowic publicznie zglaszac i walczyc wspolnie o nasze dobro pozd

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Jeśli lekarz nie dopełni swoich obowiązków lub popełni błąd w sztuce lekarskiej to musicie to zgłosić. Nie ma że się wstydzę, że głupio, że szkoda czasu, że nic to już nie zmieni! Gdyby każdy interweniował w takiej sprawie to wiele osób by jeszcze żyło, bo lekarze nie czuli by się bezkarni, a wielu z nich już dawno temu straciło by uprawnienia.
Jesteśmy głupim narodem, przyzwyczajonym do niewychylania głowy, przez co cierpią inni ludzie. Piszcie skargi, zgłaszajcie sprawy do prokuratury. Żądajcie swoich praw. Pacjent nie wygra z lekarzem? Jeśli zechce, wygra - pacjentów jest kilkukrotnie więcej niż lekarzy.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Doradców i expertów w przeróżnych dziedzinach, ci u nas pod dostatkiem jak widać :)

Szczególni tych, którzy chodzą do Gimnazjum i zaczynają Liceum :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Uważam że tym tematem powinni zainteresować się również ludzie których taka sytuacja bezpośrednio nie dotknęła a niestety jeżeli nic z tym nie zrobimy może i nas to spotkać. Czy znajdzie się jakiś organizator któremu chętnie pomogę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

ja z tym oddzialem tez mam spory problem. szczerze mowiac zwatpilam ze mi pomoga i zaprzestalam wizyt tam. moj problem dotyczy bezposrednio mnie e powiem jedno. jaki to lekarz ktorego pacjentka mdleje i ma problemy z rownowaga do tego niespelna 30 lat i wypisuje jej tabletki bez kompleksowych badan? pol roku prosilam o tomograf albo rezonans. nie dostalam skierowania. nie stac mnie by placic 500 zl za badanie tym bardziej ze po cos odkladam skladki zdrowotne! dalam sobie spokoj bo brak mi sily na wojnyi szczerze nie wiem co dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

kaśka2--odezwij się na e-mail


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Róbcie dym. Niech płacą za swoje błędy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

Oczywiście,że tak--ciągle uważają,że ludzie to debile i można im wciskać kit.Już za jedną się wzięli,jak była pijana na dyżurze,dlaczego nie wziąć się za kolejnych konowałów


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddział neurologiczny pomocy

kaśka2 zmień natychmiast lekarza i próuj dalej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org