niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Odbudowa" Starowki

Z dniem dzisiejszym zamknięta została część ulicy Rządowej..zaczął się remont, kolejny etap „odbudowy”  Starówki.

Tak sobie siedzę i patrzę na ten cały pomysł. Na zdrowy rozum to z „placu czerwonego” robiony jest kolejny plac, tym razem szary. Nie lepiej było farbą pomalować starą kostkę?  :)

Tak na poważnie..po raz kolejny zostanie wyrzucona kasa miasta- czytaj nasza, na projekt, który w moim przekonaniu nie ma sensu. Włodarze nastawiają się na konsumpcje, ale przecież żeby mieć na to pieniądze trzeba je gdzieś zarobić? Spójrzmy prawdzie w oczy, jak wyglądają dzisiejsze zarobki przeciętnego mieszkańca Łomży. Czy stać go na cotygodniowy obiad w restauracji?

Hala targowa..koncepcja restauracji i sali konferencyjnej. Kto się rzuci na taki pomysł..wpakować w biznes dużą kase, która ze startu wiadomo, że się nie zwróci. Sala konferencyjna, która 3 tygodnie w miesiącu będzie stała pusta i generowała koszty.

Podstrefa ekonomiczna leży……. I kwiczi.

..ale mamy Galerie..i Kasia Cichopek nawet przyjeżdża!

Patrze na to wszystko i dochodzę tylko do jednego wniosku..ktokolwiek nie rządziłby w tym kraju/mieście to i tak będzie dobrze..partii rządzącej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Odbudowa" Starowki

robią- źle . nie robią - źle. zdecydujta sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Odbudowa" Starowki

A na Giełczyńskiej są dwa duże parkingi .

A Łomża to nie Warszawa, można przejśc się z laćka na Starówkę :)

Restauracją ? hmmm tyle w łomży restauracji i wszystkie maja się dobrze, więc i ta zapewne by się utrzymała.:)

Chyba że, ze strony miasta nastapiłby przerost formy nad treścią :):):)


Sala konferencyjna? Chyba tylko po to, żeby miejscowi włodarze mieli gdzie bale sylwestrowe urzadzać, bo innych konferencji w naszym zacnym grodzie nie przewiduję :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Odbudowa" Starowki

W jednym z tygodnków łomżyńskim pisali,że podobno ta restauracja to tylko przykrywka dla sali weselnej bo chętny już jest ,ale czy to prawda to czas pokarze bo na razie to wszystko domysły. Oby okazało się to fikcją bo inaczej będzie to kolejna porażka obecnej ekipy rządzącej. Po raz kolejny twierdzę ,że tam powinien być MDK .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Odbudowa" Starowki

Oczywiście POKAŻE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Odbudowa" Starowki

No wszyscy wiedzą że tam będzie Dom Kultury... Niech się nie ważą robić jakiejś sali weselne... Był o tym artykuł w Kontaktach...
Trzymamy rękę na pulsie!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Odbudowa" Starowki

Niech mnie ktoś uszczypnie..

Panie Mariuda...nawet potrafi Pan porozmawiać :)

Na Giełczyńskiej owszem są parkingi, ale zastanówmy się ilu osobom będzie się chciało przejść ten kawałek. Taki naród, takie przyzwyczajenia - tego nie zmienisz :). "Obrót" spada.

Łomża to nie Warszawa..fakt, ale dla mnie Warszawa to nie jest wyznacznik miasta.. :)

Nie znam wszystkich restauracji w Łomży :od środka", ale te z którymi mam do czynienia nie mają tak kolorowo..a restauracja to nie jest dla nich jedyne zródło dochodu.

"lomzananana"
Ciesze się, że coś się dzieje, ale niech to będzie robione z głową. To że wywalą kase na coś co nie przyniesie zysków, to nie powód do zadowolenia.

"piątek"
MDK to dobry pomysł..ale wydaje mi się, że ten pomysł nie znajdzie aprobaty :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Odbudowa" Starowki

Mam nadzieję że zmodernizowane zostanie nasz łomżyński plac czerwony. Czas najwyższy.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Odbudowa" Starowki

"Dobromil"

Plac czerwony na plac szary?;)


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org