niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy portal ogłoszeniowy

Cześć...od dawna odwiedzam 4lomza.pl i bardzo raził mnie dział "ogłoszenia" taki trochę za prosty że tak powiem mało funkcji i tak dalej. Postanowiłem otworzyć coś swojego. Owocem tego jest www.nasza- Uważacie że ma to szanse bytu? nie chce na tym zarabiać to tak bardziej dla zabicia czasu i dla siebie samego. Co o tym sądzicie? może podpowiecie jakie nowe funkcje dodać? No i gdzie się rozreklamować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy portal ogłoszeniowy

Pachnie i wygląda na gotowiec :) Moim zdaniem to właśnie prostość 4lomza w dziale ogłoszenia daje jej pozycję lidera u Ciebie po prostu człowiek się ... gubi, no i mało grafiki itp. Zrób coś bardziej lokalnego, mniejszego, bo to co uruchomiłeś jest na miarę gumtree hehe ;]]]]

ale powodzonka



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy portal ogłoszeniowy

no niestety gotowiec :P własnego projektu nie zrobię bo nie umiem :P no ale tak jak mówię staram się to zrobić dość małym nakładem. Fakt jak głębiej się zastanowić to faktycznie ta "prostota" coś w sobie ma.

Dzięki za wskazówki pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy portal ogłoszeniowy

A ja wolę ogłoszenia na "Nasza...". Można edytować usuwać wklejać zdjęcia, dokładniejszy podział na kategorie, w 4-lomża groch z kapustą. Jestem sąsiadką z Zambrowa i czasem daję u Was ogłoszenia i tak ostatnio sprzedałam telewizor prawie od ręki a przez kawał czasu jeszcze odbierałam telefony od zainteresowanych, bo przecież zdjąć nie mogłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy portal ogłoszeniowy

szkoda tylko,że aby dać ogłoszenie trzeba się zalogować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy portal ogłoszeniowy

myli się Pan można dodawać ogłoszenia będąc nie zalogowanym:) proszę jeszcze raz sprawdzić :)

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy portal ogłoszeniowy

potwierdzam dodaje się ogłoszenia bez logowania. Logować się trzeba na 4lomza. Chociaż jak się ma uczciwe zamiary to co za różnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy portal ogłoszeniowy

iceswi - jest problem z płatnościami. Sprawdź proszę.

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy portal ogłoszeniowy

płatności jeszcze nie działają...dotpay coś się nie popisuję czekam już tydzień. Jeżeli masz ogłoszenie i chcesz je wypromować napisz priv i wypromuje je za darmo :) będzie na głównej i w czerwonej ramce :) w ramach tego że ta funkcja nie działa :P

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org