sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nieuczciwy pracodawca

Właściciel Firmy Budowlanej Piotr K, uważajcie na tego pana wykorzystuje ludzi na początku pracy ładnie pięknie płacił na czas a teraz od Grudnia 2012 czekam na resztę pieniędzy jak to Pan Piotr twierdzi ,że jak zarobi to odda ,a żyć trzeba to nie małe pieniądze

warzywo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

Daje ludziom prace - czysty wyzysk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

takich nieuczciwych w lomzy wiecej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

Daje ludziom prace dobre ale za prace sie płaci a on widocznie o tym zapomniał własny zysk ponad pracownika, który musi z czegoś żyć.MASAKRA co za czasy co za ludzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

....a czy ktoś dostał pieniądze za pracę próbną w drukarni za torami...?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

moj kolega jeszcze czeka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

Da sądu pracy z ćwokiem! Nie ma czegoś takiego, że jak zarobi to odda. Menda ma obowiązek wypłacać wynagrodzenie zgodnie z regulaminem i kodeksem pracy.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

Nie Ty pierwszy i nie ostatni... takie zycie. Ja bym zglosil to do odpowiednich służb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

A umowę miałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

wypłate przelewa się na konto a nie do ręki, bo tak jest słowo przeciwko słowu... on powie, że dał, a Ty powiesz, że nie wziąłeś ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

Max sell group łomża. ogłoszenie: zatrudnią przedstawiciela handlowego, oddzwaniaja i zapraszają na dzień praktyk, oczywiście nie mówiąc czym sie dokładnie zajmuje frma. Pani sekretrka na każde pytanie odpowiada, wszystkiego dowie się Pani podczas praktyki. ok. umawia na dzień praktyki, bez jakiej kolwiek rozmowy/informacji podając umowe na dzień bezpłatnej praktyki w której oczywiście nic nie ma na temat tego czym się dokładnie zajmuje firma. Po chwili zapraszają sie na krótkie wprowadzenie 2 minutowe, gratulując, że dostałęś/łas się na te praktyki bo przecież tyle osób chce tam pracować, padają również słowa: zajmujemy się sprzedażą erergii. aha... tylko, że już jesteś w szarej d... bo przecież podpisałeś umowę na cały dzień praktyk. Następnie pakują Cię do auta ( kieruje osoba która nie ma bladego pojęcia o obsłudze pojazdu zwanego samochodem), wywożą Cię do jakiegoś obcego miasta i każą chodzić z tzw. instruktorem i namawiać do zmiany sprzedawcy prącu. oczywiście jest to totalna ściema i oszustwo. Uważajcie na tą firmę bo raczej nie rozumie pojęcia przedstawiciela handlowego!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

j

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

sam byłem na takim dniu praktyk w max sell group, ********* atmosfera, jechałem z trzema fajnymi dziewczynami, na wszystkie pytania odpowiedzieli przy wprowadzeniu... nie wiem, czy mówimy o tej samej firmie, ale gdyby nie późny powrót, to bym się zdecydował. a zmiana sprzedawcy to norma, wolny rynek, chyba cię nie przyjęli, że się tak rzucasz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

geronimoo nie mam nic wspólnego z tą firmą, nie byłam na dniu praktyk, ale na mój gust jest to najzwyklejsza w świecie akwizycja. Żerowanie na ludziach nie świadomych. Wciśniesz komuś jakimś cudem \"towar\" to jakiś grosz zarobisz, nie wciśniesz to lataj za free :) Rzeczywiście późny powrót tu jest najgorszy ;)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

Dawid borowski to zwykly zlodziej ,pracuje sie u niego nie widzac kasy,a zapewnia o swojej uczciwosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

I zapewne niedlugo napisze do administratora z prosba o usuniecie tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

Nie wyplaca kasy pracownikom ,naciaga ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

jestescie dziwni nawet jak kasy nie uda sie odzyskac to zgłaszac do inspekcji pracy odszkodowania jest niezly adwokat w ostrołęce jeb... dziadów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieuczciwy pracodawca

A ile taki adwokat kosztuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org