poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zaginął piesek rasy jack russel terrier

w środę w okolicach Sikorskiego zaginął piesek rasy jack russel terier miał czerwoną obróżkę z cyrkoniami i jedną łatkę na lewym oku brązową proszę bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu pieska-nagroda 501320778

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek rasy jack russel terrier

:( to kolejny pies, który Wam się zgubił......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek rasy jack russel terrier

ja pier*** jak to można zgubić psa?? a smycz to nie łaska jak się nie potrafi pieska przypilnować ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek rasy jack russel terrier

podbijam temat pieska który zaginął w okolicach Sikorskiego w środę wieczorem ma tatuaż na brzuszku i jedno oczko chore proszę o pomoc w odnalezieniu przewidziana nagroda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek rasy jack russel terrier

Mam nadzieję, że znajdzie go ktoś i przygarnie, niech lepiej nie wraca do domu, gdzie nie potrafisz go przypilnowac.




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek rasy jack russel terrier

podbijam,piesek zaginął w środę okolice Sikorskiego,Nowogrodzka mały biały z jedną łatką na oku ma tatuaż jest w czerwonej obroży z cyrkoniami proszę o pomoc w odnalezieniu pieska bardzo tęskini za nim 4 letni chłopiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek rasy jack russel terrier

podbijam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaginął piesek rasy jack russel terrier

Piesek tej rasy w czerwonej obroży wczoraj o godzinie ok. 18 wbiegł do biedronki na Woj.Polskiego gdy ja z niej wychodziłam. W tych okolicach można go szukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org