niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przeglądarka windows 7

Witam. Mam pytanie. Jaką przeglądarkę polecacid na windows 7? Mam mozille ale tnie mi się itp. I chciałbym zmienić. Proszę o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeglądarka windows 7

Może Opera się sprawdzi ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeglądarka windows 7

google chrome dobrze działa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeglądarka windows 7

google chrome jak się zalogujesz masz wirtualny dysk 5gb

Michalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeglądarka windows 7

Myślę, że to nie wina przeglądarki. Jeżeli masz "oficjalną" wersję WIN7 to pobierz (http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/security-essentials-download) Microsoft Security Essentials - to coś bardzo podobnego do NOD32/ESET za free, aktualizuje bazy wirusów codziennie.
Może pomoże?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeglądarka windows 7

google chrome. Mozilla też gorzej chodzi od chrome u mnie na windows 7. Mam antywirusa Microsoft Security Essentials. Jak długo masz system, dobrze też zrobić porządki darmowym ccleaner. Ja miałem system 2 lata, a sporo mi ten programik śmieci usunął, np. z rejestru, skróty, niepotrzebne jakieś pliki itp. Usunął mi 8 GB różnych śmieci.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeglądarka windows 7

Waterfox http://www.waterfoxproject.org/download.php podobna do firefox'a, a śmiga aż miło ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeglądarka windows 7

jeżeli chcesz zrobić "porządki" w systemie to tylko COMBIFIX 2013, ale system też musi być legalny (chyba, że umiesz wyłączyć w systemie aktualizacje automatyczne - nie piszę o ikonce w panelu sterowania), bo on instaluje konsole odzyskiwania systemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeglądarka windows 7

Google Chrome ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeglądarka windows 7

Patrzcie co za typ!!!

Nawet dziękuję nie powiedział za dobre rady:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org