piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Gdzie w Łomży jest fajny lokal z zespołem, gdzie można potańczyć dla ludzi po 40-stce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

quatroclubsosnowygaj napisał(a):

> Gdzie w Łomży jest fajny lokal z zespołem, gdzie można
> potańczyć dla ludzi po 40-stce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

w domu siedziec



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

W sobotę byłem w B4 (Before) na Legionów nad Prymusem. Fajny lokal, z klimatem, obok picceria (dla zgłodniałych), zespół, fajna muza do tańca. Przybywaj w przyszły weekend.
W niedzielę też coś było, ale nie miałem czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

chyba pizzeria



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Ja także byłam w sobotę w Before Club. Zespół dobrze grał i podobało mi się.
Wcześniej grali w Qube, teraz tu się przenieśli. Jeśli nie wiesz gdzie to jest, to powiem ci, że w dużym budynku naprzeciw jednostki wojskowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

No co ty opelik wygadujesz??

Jak picca to tylko w piccerii :):)

A nie a żadnej pizzerii:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

mozliwe pewnie sie nie znam ja prosty chlopak z ze wsi a nie zadupia zwanego lomza prawda kama30



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Nie narzekaj opelik :)


Jakać to prawie dzielnica łomzy :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

w domu spokojnej starości

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Podzielam zdanie Kuby i Debi . Ja również byłam w sobotę w Bifore (dawny Hattrick Pub). Nowy wystrój sali jest okay. Od kiedy padła Amnesia - to chyba jedyny club dla 40+;-) , gdzie można wypić piwo i potańczyć:-).
2 tygodnie temu byliśmy tam ze znajomymi na karaoke . Też było fajnie. Duże zróżnicowanie wiekowe - co nie przeszkadzało w dobrej zabawie.
Jeśli więc szukasz sosnowygaiku miejsca- gdzie można potańczyć to wbijaj w sobotę do Bifore Club :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Zakład Pogrzebowy "RADOŚĆ" zaprasza na imprezy !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Zaprasza klÓb na Bawelnie,na kaŁraoke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Zbychu ...weż się ogarnij :-/

Paradoks mężczyzny polega na tym, że chciałby dużo zarabiać, aby zaimponować kobietom, a jednocześnie - chciałby znależć kobietę , której nie imponują pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Dziękuję za pomoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

A gdzie mogą potańczyć emeryci tacy jak ja? :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

wszędzie,gdzie jest miejsce.do tańca niektórym nawet muzyka nie jest potrzebna.
kiedyś obok łosia był klub seniora



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

To i niema gdzie teraz :(

Trza będzie skrzyknąć emerycką brac i coś wymyśleć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Maruda - tacy emeryci jak ty mogą też potańczyć w Before Club, najlepiej w niedziele od 17-ej do 22-ej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Ja to tylko do 17 mogę, albo po 23 :):)

Czyli i tak źle i tak niedobrze:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Oj Marudo ...znając Twój urok osobisty - jestem pewna, że w takim układzie.... impreza przeciągnie się po 23 :-)))))

Rada dla mężczyzn:

Mężczyzno - jeśli kobieta Cię słucha i nie przerywa .......Nie budż jej ;-) !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

lilo lilo fajny masz opis, i taki życiowy :D
po 40-stce to jeszcze młodziaki, niech martwią się gdzie potańczyć ci po 70-tce ... :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

czemu wyszło mi 2 x lilo..? miało być raz, sorki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

I jak tam sosnowygaju, wybierasz się w sobotę na tańce do Before Club? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Hahaha Kama ...lepiej 2 razy niż wcale ;-) :D:D:D

Zawierucha. Noc. Ciemno. Biedna dziewczynka stoi na rogu ulicy z wyciągniętymi rękoma i czeka na pieniążki. Przechodzi koło niej burżuj i rzucając jej drobne mówi:
- Na bułkę.
Na to ona:
- A na bułkę to jak???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Lilo, a ty bawisz się w tą sobotę? NIK twój nic nie mówi, ale myślę, że jesteś kobietą, bo tylko kobiety potrafią mądrze pisać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

maruda stary obszczymurku koleżanki już mają cie gdzieś bo ciągniesz się jak sraj taśma:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

To twoje ?

http://www.swatka.pl/7angelfree?

Masz niebieskie oczy i blond włosy ?? i mieszkasz w Kolnie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

A te ciągotki do księży i do dzieci to oczym świadczą ??


http://pl.memgenerator.pl/user/7angelfree



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

maruda stary pedale powtarzasz się obesrany 50 latku Myślisz obesrany że NIK cie pedale nieznań:))))) Two mordę dawno poznałem dzięki komandosowi z czerwonych beretów:)))) i koleżance z pracy cwelu:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

maruda już patrze pederasto stary nie owiniesz gnoju owych kolegów wokół palca a tym bardziej ich żon eunuchu:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Pochlało się wczoraj co ??


Ty masz jakies koleżanki ? Ty idioto pracujesz? Chyba że przy dojeniu krów:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

maruda meczysz się starcze dogorywasz twoje półkole wreszcie by wymyśliły coś nowego bo staruchu wciąż się powtarzasz:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

maruda ale poga już nie masz gdzie zatańczyć w Łomży:)))) i z kim:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Oczywiście, że tak Debi40:-). Sobota wieczorem w domu? Masakra.... jak pisze jeden z forumowiczów;-)

Nie dziel się z nikim swoimi problemami - 30% ma to w du***pie, a reszta się ucieszy, że je masz ... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

No tak, nie ma nic gorszego niż sobotnia nuda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

tez musza starsi gdzies wyjsc..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

jak widać Łomża to wiocha podobnie jak jej mieszkańcy. Pytanie gdzie mogą bawić się ludzie po 40 roku życia i skierowane w tej sprawie odpowiedzi dobitnie o tym świadczą. Gdzie indziej , gdzie myślą głową a nie du pą nikt takich pytań nie zadaje i nikomu nie przyjdzie do głowy udzielanie takich śmiesznych odpowiedzi. Jak ktoś ma ochotę to bawi się tam gdzie chce ważne by się dobrze bawił i nikt nie zwraca uwagi czy tańczący obok na sali ma 20 , 40 czy 100 lat. Bo po prostu ludzie są dla siebie życzliwi , serdeczni i cieszą się życiem oraz faktem ,ze mogą ze sobą przebywać co nam jest absolutnie obce.

JKK Picic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

@Minori gówniany post nic nie wnoszący tak jak mój zresztą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Minori zgadzam się z tobą w 100%. Wszędzie jest tak, że ogarnięty 18, 20 latek czy latka są wpuszczani do każdego lokalu i nikomu to nie przeszkadza. Dlaczego w Łomży jest inaczej. Bo tutaj 30-40 latka przychodząc do lokalu chciałaby wyleczyć swoje kompleksy w gronie takich jak ona, a w obecności 20 latek tylko by je pogłębiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Minori nigdy nie śmiałabym o Łomży napisać, że to światowa metropolia. <Gdzie indziej> jak to ujęłaś są kluby, gdzie można wybrać sobie miejsce na imprezę. W Łomży niestety nie ma dużego wyboru. Before i Quattro to jedyne takie. Dlatego nie dziwi mnie pytanie sosnowegogaju . Ale Ty jako światowa osoba na pewno wiesz to lepiej. Nie rozumiem tylko tej złośliwości w tonie twojej wypowiedzi. Więcej empatii kobieto. I życzliwości, a mniej sarkazmu. Nie każdy jest taki < rozgarnięty > jak Ty :-) .

A co do rzekomych kompleksów - geniu - 30 i 40 letnich kobiet to zacytuję zdanie znajomego księdza, który mawia:
< Jak patrzę na współczesne dwudziestolatki to nie żałuję, że nie znieśli celibatu>.
Popatrz na ulicy geniu ...na te 18 z du***pami wypasionymi na McDonaldach, albo spójrz w lustro :-).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Pytanie nie jest wcale głupie. Jest normalne dla normalnych ludzi. Może głupie dla głupich ludzi. Jeśli czterdziestolatek chce pobawić się przy zespole na żywo wśród rówieśników, to jego życzenie. Nie każdy lubi tańczyć na dyskotece wśród tłumu rozwydrzonych małolatów.
A pro po kompleksów.......... nie jedna 40-50 latka wygląda lepiej od niektórych 20 latek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

No cóż, ja chcę się dobrze bawić wśród ludzi w moim wieku. Chyba nie jest to zakazane ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Czytając wypowiedzi na tym forum,można dostać porażenia "zmysłowego".Ktoś grzecznie zapytał-gdzie w Łomży można spędzić miło czas przy muzyce na żywo? -proszę bardzo zabrali głos co niektórzy(bez obrazy) z niskim intelektem i chyba z poczuciem niższej wartości..Słyszałam o nowo otwartym klubie na Legionów na hurtownią zabawek,naprzeciw jednostki wojskowej,że tam w sobotę i niedzielę można zatańczyć w dobrze zorganizowanym klimacie.Trzeba pójśc zobaczyć i dopiero póżniej oceniać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Kiedyś w konsumach był klub seniora, wszyscy się śmiali, że to relikt dawnej epoki i jak mamuty wyginął w całej Polsce a u nas działał dosyć długo ale i tu zamknęli. Widać bardzo brakuje takiego miejsca w Łomży. Zamykanie jego było jednak - w naszym przypadku - nieporozumieniem.

Oprócz segregacji wiekowej powinno się wprowadzić segregację rasową, majątkową (każdy z zaświadczeniem z banku jak do ambasady usa), społeczną (urzędnicy sobie, fryzjerki sobie, tynkarze sobie, sklepowe oddzielnie i mixy np. dziś impreza dla urzędników i sklepowych). Każdy by wtedy przebywał wśród swoich. A największe biby dla frustratów i hipokrytów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Nie potrafisz lala26 czytać tekstu ze zrozumieniem? Sosnowygaj wyraznie nie pytała (pytał), o tańce dla seniorów a jedynie o miejsce gdzie może wyjść i potańczyć przy muzyce <na żywo> .... tak - aby nie wpaść na swoje dziecko :D:D
Mało wiesz, jak piszesz, ze tylko w ŁOMŻY BYŁY MIEJSCA gdzie zespół ... gra na żywo, a nie leci muzyka z konsoli.
W Warszawie Dekada na Grójeckiej, Tygmont na Mazowieckiej, Mozaika na Mokotowie,Biosfera, Utopia w piątki ....mogę tak wymieniać jeszcze długo....tylko po co? jak Ty wiesz lepiej...bo masz monopol na jedyną , słuszną ocenę . Te miejsca które wymieniłam wyżej i wiele innych - słyną z tego rodzaju imprez... są tam dni, gdzie każdy może spodziewać się każdego dnia innego rodzaju muzyki, ale Ty oczywiście lala wiesz lepiej ...światowa kobieto :-/ ..... Dobrze, że w Łomży jest chociaż jeden Club Before gdzie też można potańczyć przy muzyce na żywo.
Szkoda klawiatury .....
Nie będę cytować słów Lema na temat internetu ..... każdy je zna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Lala...... jeśli chodzi o klub seniora to nadal działa...... chodzi tam moja ciocia......jesteś nie w temacie.....wyślij tam swoją mamę, opowie ci wrażenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

widzę, że ze zrozumieniem to ty masz problemy
cyt. twój: "są tam dni, gdzie każdy może spodziewać się każdego dnia innego rodzaju muzyki". Napisałaś "każdy" a nie np. 40-latki i starsi. Bo u nas stosowany jest podział 18-21, 21-35, 35 i powyżej. I tak 40-latek nie chce być w lokalu z 20-latkiem i odwrotnie młody jak widzi w lokalu samych starszych (bo właściciel widzi większe pieniądze ze starszego klienta i nie wpuszcza młodych) to idzie szukać innego miejsca.

Ale zgadzam się z tobą Club Before jest bezkonkurencyjny. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Dokładnie tak ...<każdy> a zatem 40 latki też .... nic nie kumasz .....i wcale mnie to nie dziwi .....; nawet pisać poprawnie nie potrafisz , a co dopiero wymagać czytania ze zrozumieniem.
Powinnam zastosować się do mądrej rady - co niniejszym uczynię:
<Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię na swój poziom i pokona doświadczeniem> :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Uff! To już dzisiaj sobota, koniec harówy! To sobie dzisiaj poszaleję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

Witam!Czytam to wszystko (z myśla ze znajdę odp.na pytanie)żal mnie ogarnia,co ludzie piszą,zapytać nie można ,ile jadu w ludziach!!!!Przeczytałam Ciebie dzięki za odp .Jestem z Ostrowi(od15 lat) właśnie szukam potańczenia w gronie 40 ,nie koniecznie z dziećmi(20-35lat) pożartowac, i w końcu uśmiechnąć się.Podobno życie jest wspaniałe chciałam sie o tym sama przekonac właśnie po40 .I właśnie dzieki Twojej wypowiedzi pojade tam w sobote uuuuuwielbiam tanczyc.

kasia1111

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

ale kiedys bylo wiecej takich imprez dla osób starszych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogą potańczyć 40-latkowie ?

www.nasza-lomza.pl tam dodawac ogloszenia!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org