piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Holenderski rower damski

Gdzie można kupić holenderrski rower damski, nadający się dla starszej pani? Wszędzie tylko rowery dla małolatów....

Kore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holenderski rower damski

przy media ekspercie jest spory wybór,w tesco,nie wiem jak z jakością,ale ceny nie są wygórowane



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holenderski rower damski

Przy CTO w blaszaku jest sporo , cena około 500 zł.




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holenderski rower damski

zajrzyj na tablica.pl tam coś znajdziesz

Michalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holenderski rower damski

Zapraszam na naszą stronę

www.retroholender.com

na której dostępna jest nasza oferta i kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holenderski rower damski

Wysokiej jakości sprzęt rowerowy mają w sklepie Flower Bike -flowerbike.pl. Mam od nich chyba wszystkie rowery w domu, a rowerów ogólnie mam 4...bo jeszcze żona i dzieci mają swoje, generalnie jesteśmy rowerową rodziną. Sport, zdrowie, zabawa ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holenderski rower damski

Mnóstwo takich rowerów znajdziesz na Sprzedajemy.pl. Nowe, używane, z przerzutkami lub bez, z koszem itp.. Dzisiaj kurierzy wszystko dowiozą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holenderski rower damski

Przy wjeździe na Broniewskiego od strony Piłsudskiego jest serwis rowerowy , w którym gość handluje używanymi rowerami, może tam zobacz. Wystawia je przed zakładem, więc łatwo trafisz, widziałem tam wiele \" holendrów \".

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org