środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aparat ortodontyczny

Witam poszukuje dobrego ortodonty do ząbków. Byłem dzisiaj u p.Kowalewskiej i cena trochę mnie dobiła 3500zł za sam aparat + każde kolejne wizyty po 120zł. Kuzynka w Zambrowie płaciła 2600 + 70 zł wizyty u p.Modzelewskiej, lecz opinie o tej pani z Zambrowa są poniżej przeciętne. Różnica w cenie duża ale skuteczność też pozostawia wiele do życzenia. Dużo osób poleca Cwalinę ale podobno jeszcze droższy. Poradźcie coś ludziska



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

Przejdz się to p. Majewskiej
ABDent :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

Ja mam u p.Kowalewskiej i jestem zadowolona. Moim zdaniem warto troche doplacic, ale cieszyc sie potem lepszymi efektami, no ale juz decyzja nalezy do Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

możesz spróbować też u p.Gocłowskiej na ul. Niemcewicza, cena aparatu metalowego 3.000 zł góra i dół, bezligaturowego 4.000 zł, wizyty co 6-8 tygodni po 100 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

jak wyżej, polecam panią Gocłowską.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

Co do aparatu to do Białegostoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

a ile w białym kosztuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

1700 zł za łuk, czyli nawet taniej niż w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

To wychodzi 3400 w Bialym. A w Lomzy 3500. To rzeczywiscie TANIEJ.. i to o wiele jak widac. I dolicz sobie dojazdy do Bialego co 6-8tygodni w obie strony. Powodzenia zycze..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

Tak, tylko w Łomży są mieszane opinie drogi kolego. A tam na ortodonty nie ma żadnej złej opinii. Nie myślisz, ze niektórzy wolą nie ryzykować ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

Dlatego jak już wcześniej pisałam - wybór należy nie do mnie :) :) :) :) DrogiKolego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

Białystok to nie Leśna Góra, poczytaj dokładnie fora a dowiesz się, że nie każdy ortodonta jest chwalony, Ci drożsi nastawieni są czasami na zwykłe zarabianie na pacjencie. To, że u nas nie ma za wielu ortodontów, to nie znaczy, że są gorsi i się nie znają, spróbuj się zapisać na wizytę a będziesz czekał 1-2 miesiące, a to oznacza że dużo ludzi zdecydowało się jednak na leczenie w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

Pani gocłowskiej nie polecam..
doktor Cwalina jak najbardziej - chociaż naprawde duzo bierze to warto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

A Ty Lomzyniak4ever chyba nie taki 4ever, skoro tak na ten Bialystok nastawiasz i z lomzynskich lekarzy sieroty robisz.. Popieram ciuchcie, gdyz ja przed zalozeniem takze wszystkich ortodontow rozwazalam-nawet tych z Bialegostoku i jednak zdecydowalam sie na Lomze. Nosze aparat juz prawie 2lata i nie mam ZADNYCH zastrzezen, wrecz przeciwnie, juz mam ladne zabki i tylko czekam te kilka tygodni, ktore dziela mnie od zdjecia drucikow. I mysle, ze takich przypadkow mozna wiecej naliczyc, nie tylko ja jestem tego dowodem.. Pozdrawiaaam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

lomzyniaak a Ty u kogo masz założony aparat ortodontyczny? bo ja kolejny raz stoję właśnie przed wyborem, jeden ortodonta odmówił mi niedawno leczenia :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

Mi odmowila Pani Goclowska.
A aparacik mam u Pani Kowalewskiej. Polecam, bo narzekac nie mam na co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

Dzięki za odpowiedź, mi też odmówiła Pani Gocłowska, a na następną wizytę zapisałam się do Pani Kowalewskiej ;) może się tym razem uda, pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

Powodzenia ciuchcia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

Podbijam temat,może ktoś zakładał aparat w tym roku i ma aktualne informacje co do dobrego ortodonty w Łomży i ceny leczenia. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aparat ortodontyczny

Nie ma co oszczędzać na takim temacie. Ja wiem, że każdy grosz się liczy i mogąc zaoszczędzić po co przepłacać, ale jak sam widzisz, różnica pomiędzy specjalistami podyktowana jest renomą i opiniami, które nie biorą się znikąd. Ja wolałabym nie ryzykować tak swoim uśmiechem i iść tam gdzie taniej.
No chyba, że wolisz potem dopłacić tą różnicę na ewentualne poprawki.

O p. Kowalewskiej też słyszałam same dobre opinie, może warto się na nią zdecydować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org