niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skradziono katalizator

Witam czy może ktoś z Was nie widział jak w dniach od 26- 29 kwietnia ktoś majstrował przy Peugeocie stojącym na ul. Wojska Polskiego pomiędzy Biedronką a BTS. Złodziej odpiłował katalizator wszelkie informacje proszę dzwonić na policję lub na e-mailem margod@op.pl Dzięki

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono katalizator

zglos na policje zamiast sie uzalac na forum, widac katalizator stanowil wieksza wartosc niz to od czego go odcięto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono katalizator

podobny przypadek miał ostanio mój znajomy z Konarzyc , w mercedesie sprint. zarąbali cały wydech od kolektora do samego końca ,koszt nowego od wója .... coś koło 13 tyś. policja po tygodniu wysłała pismo o umorzeniu sprawy. jeździł gdzieś pod Radom i chodzoną całą część zakupił za około 3 tyś, jak chcesz to mogę dać namiary. a co do incydentu to spr.czy kamer nie ma w okolicy, może to coś pomoże w odnalezieniu sprawców bo na 100% było ich 2 lub 3

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono katalizator

spójrz na to z innej strony; mógł odpiłować cale auto a zostawić tylko katalizator.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono katalizator

żartujcie sobie żartujcie..babce nie do śmiechu..lipa..taki kraj..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono katalizator

Może popytaj o dostępność nagrań z pobliskich kamer przemysłowych? (o ile takie są)

Czy zna ktoś może jakieś spa nad morzem ? Z góry dzięki za info :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono katalizator

Ja słyszałem że w jednej omedze za lidlem też wycieli w nocy katalizoator parę dni temu, w czwartek chyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono katalizator

sprawa trochę śmieszna, ale mnie też skradziono

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono katalizator

w lomzy grasuje złodziej lub gang kradnacy katalizatory.katalizatory bojcie sie a o mieciu tez slyszalem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono katalizator

nagrania mamy

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono katalizator

Pewnie Twój katalizator został już gdzieś sprzedany. Zajrzyj do Auta Ali- mają tam skup katalizatorów- może akurat ktoś sprzedał tam niedawno taki katalizator.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono katalizator

Na 100 % dwóch albo trzech. Niby nic a śmieszny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono katalizator

Odpowiedział na posta po dwóch latach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org