poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chory system

Pisałem kilka moich tematów wstecz, o tym że można obalić system. Postawiłem na szli życie moje i życia mi podobnych, wiedziałem, że stracę ludzi, którzy są mi "bliscy" spędziłem 2 miesiące wegetując w szpitalu, nauczyło mnie to jednego, że jeżeli nie masz solidnych ludzi obok siebie to nie obalisz systemu, dzisiaj już wiem, że aby obalić ten chory system panujący w NFZ-cie trzeba naprawdę dużo krwi, potu i determinacji. Chylę czoła dysydentom, wiedzcie, że jest ktoś taki o kim będzie głośno za parę lat, nieważne czy będzie działał tutaj czy za granicami kraju. Wiedzcie, że podniosłem rękawicę i będę walczył z tym chorym systemem NFZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chory system

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chory system

dzięki temu tematowi szanse na obalenie systemu NFZ wzrosły o 25 %, gratulacje !!!

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chory system

Edek widzę, że znów porypało Ci się pod czachą, ogarnij się chłopak bo zamkną Cię na dłużej niż 2 miesiące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chory system

Trzym Sie Cieplo,Zacisnij Zeby I Walcz By Wygrywac, Droga Wojownika Nie Jest Uslana Rozami.
http://www.youtube.com/watch?v=u62kF9XJ6Jc

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chory system

uczą nas jak nie myśleć, brat, w imię kontroli, nie robić nic, a świat poddaje się ich woli

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chory system

https://www.youtube.com/watch?v=B2x8Ipl0fNE

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chory system

https://www.youtube.com/watch?v=B2x8Ipl0fNE To Lukasz

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chory system

O WOLNOŚĆ i NIEZAWISŁOŚĆ od pokoleń u nas się walczyło, taka tradycja narodowa...

a gdy wreszcie długo upragniona wolność po KANCIASTYM STOLE nastała, to trochę jakby marzenia sięgnęły bruku, bo Polaków wciąż się oszukuje. Gdzie szukać przyczyny?



Miejsce narodowych ELIT zajęli POPy/* – wykształciuchy, salonowcy i politruki sterowani przez oficerów NKWD/SB, GRU/WSI.


Nie da się zbudować DEMOKRACJI, nie da się zbudować WOLNOŚCI z „elitami” wyhodowanymi przez najeźdźców i wyselekcjowanymi przez bezpiekę.


______________________________
- POP – pełniący obowiązki Polaków – określenie dot. nasłanych z Moskwy organizatorów życia publicznego, używane w czasie pacyfikacji Polski (1944-56) przez NKWD/UB, GRU/IW i KBW.


Przy okazji POZDRAWIAM polskich PATRIOTÓW. Jeszcze Polska nie zginęła...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org