niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sonata jedwabnem

Myślę o weselu w sonecie w Jedwabnem wie może ktoś ile kosztuje tam od osoby? wynajęcie sali ?i ta cała reszta? Jakie tam est jedzenie , obsługa? czy sala jest duża i czy jest klima ? nie chcem mi się tak jechać i dowiadywać tylko narazie ogólnie inf. zbieram

dzi ęki za odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonata jedwabnem

Ogólnie jest dosc tanio ale lepiej isc tam sale obok na wesele. Jedzenie o niebo lepsze. bylem tam na waselu rok temu i bylo poprostu zajebisci e

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonata jedwabnem

Najgorętsze imprezy w Jedwabnem to w klubie "Stodoła".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonata jedwabnem

W Sonacie nie polecam jedzenie jest odgrzewane stare i obsługa nie przyjemna ,poszukaj lepiej innego lokalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonata jedwabnem

i ta ich podłoga... można zęby po wybijać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonata jedwabnem


Mialam tam wesele rok temu. Sala po remoncie, obecny wystój jest jak najbardziej na plus. Chciałam zrobić w sali "Parkowa" obok, ale była już zajęta. Miło się zaskoczyłam naprawdę. Mimo, że opinie są różne ale nie miałam się do czego przyczepić. Cena naprawdę atrakcyjna jak na wiekszosc panujących w okolicy. Obsługa miła, jedzenie naprawdę dobre- wszyscy goście z daleka naprawdę chwalili jedzenie i byli zaskonczeni ilością. Było świeże i smaczne. (Byłam już na wielu weselach i szczerze nie odbiegało smakiem i świeżością od innych sal na których ceny są o wiele większe).
Z właścicielami nie miałam problemu, byli mili, konkretni. Po weselu wszystko dostałam ładnie zapakowane. Podkreślam-wszystko co zostało ze stołów.
Na poprawinach P. własciciel wzięła tylko tyle., zeby opłacić kelnerkę.
Moim zdaniem warto było urządzić tam wesele, wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonata jedwabnem

Ja płaciłam 130 od osoby (nie wiem jak jest obecnie, ale pewnie drożej ze względu na wzrost cen) , jest klimatyzacja, sala nie jest zbyt duża, zależy na ile gości robisz wesele. Jeśli powyżej 150 gości to polecam salę obok, bo wtedy będzie troche za mało miejsca na parkiecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonata jedwabnem

ja też tam byłem po remoncie tej sali i wesele było na ponad 150 osób i ludzie się pomieścili podoba mi się ta salka również polecam
i cena faktycznie dobra jak pytałem

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org