sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Liceum Łomża!

Pytanie kieruję do osób, które mają cokolwiek do powiedzenia na ten temat, a nie siedzą i hejtują wszystko, co czarnymi małymi robaczkami napisane.
Otóż mam tego typu problem - Postanowiłam iść do budowlanki, na profil policyjny i trzymałam się tej decyzji, aż do egzaminu, który poszedł mi bardzo zadowalająco, czego się nie spodziewałam, bo jestem typową humanistką a z przedmiotów ścisłych to leżę i kwiczę..

No i boję się trochę o maturę, którą uczniowie budowlanki zdają z tego co wiem marnie, bo nie oszukujmy się, ale ta szkoła nastawiona jest przede wszystkim na technikum... No i teraz pytanie - waszym zdaniem lepiej iść do budowlanki, czy do III lo? W sumie trójki się tyci boję, bo mogę nie dać rady.. No ale kurczę, wiadomo, że matura ponad wszystko..
POMOCY, BŁAGAM..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

jAK nie sprobujesz to nie będziesz wiedziała.Nie odpuszczj na samym początku,tak mówię swojemu dziecku.Zastanów się co chcesz robić w życiu i realizuj to.Matura to szansa na lepszą przyszłość warto pomęczyć się trzy lata .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

kto Ci powiedział że budowlanka ma słabą zdawalność matury?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=29185 statystyki.. ;)
Poza tym moja siostra skończyła budowlankę dwa, czy trzy lata temu i z jej klasy maturę za pierwszym podejściem zdała tylko ona i jedna koleżanka z dziewczyn.. także szału z maturą to tam chyba nie ma..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

nam jakoś inaczej te statystyki pokazali. tak czy siak ja jestem zadowolona z nauki w budowlance.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

A uczysz się w liceum? na jakim profilu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

na policyjnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

O super, możesz coś więcej powiedzieć o tym profilu? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

Wal na ekonom!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

tylko I LO reszta to żłobki dla dzieciaczków, gdzie materiał jest na poziomie kolorowanek

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

[B]@dvw
Skoro w innych szkołach nauka jest na poziomie kolorowanek, to zapraszam do ASP na fizykę ;) ci, którzy chodzą do ILO, sami nie ogarniają niektórych zadań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

osobiscie nie polecam tego profilu. nic nie wnosi tyle tylko ze jest dodatkowa godzina. poza tym to co jest napisane o tym profilu na ulotkach mija sie z prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

No luz, rozumiem, ale jeżeli chodzi o naukę to można maturę spokojnie zdać, czy raczej jest ciężko po przygotowaniach w tej szkole?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Łomża!

skrzypek moja wypowiedź była żartobliwa :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org