niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Proponuję zabawę psychologiczną. Sprawdź swoją umiejętność klasyfikowania ludzi.
Sprawdź, czy lewicowcy wyprali ci mózg, czy nadal potrafisz myśleć samodzielnie.
Możesz sprawdzić, czy potrafisz właściwie ocenić człowieka.

Kim są ci panowie?


a) od lewej: nauczyciej muzyki w gimnazjum, szewc, kierowca TIRa
b) muzykami z zespołu Heavy Metal
c) zwycięzcami brytyjskiej edycji Mam Talent
d) terrorystami

Co łączy tych trzech panów?
a) wszyscy są wielbicielami Justina Biebera
b) wszyscy lubią placki
c) wszyscy wyznają tę samą religię

Jaką religię wyznają ci panowie?
a) są zagorzałymi katolikami
b) to świadkowie Jehowy
c) muzułmanie

Co planowali ci panowie?
a) chcieli kupić zabawki dla domu dziecka
b) mieli zamiar iść na pielgrzymkę do Lichenia
c) chcieli zabić niewinnych ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Jebnięty jesteś po co podkręcasz temat ? Takie gadki moga jedynie skutkowac tym że i u nas kiedyś cos sie stanie . Jesli jesteś hm jesli starasz się pozbyć wyznawców islamu z polski rób to w sposób skuteczny i walcz o to ale pamietaj wypisywanie takich rzeczy jedynie może podkręcić nienawiść i złość . I jeśli mierzysz wszystkich wyznawców islamu jedną miarą czyli jako fanatyków to zapewne uważasz że są oni zdolni do tych makabrycznych czynów ? A Ty jesteś zdolny ? Stawiłbyś takiemu czoło ? Nienawiść rodzi nie nawiść . Nie wiesz że terroryści wyznaja wypaczony Islam ! Byłeś kiedyś w turcji ? Wysadzili cię w powietrze czy wyj..i w du..ę. Taki jeteś wróg islamu czy raczej czeczenów idz na ulicę i zaczep ich i walcz z nimi . Boisz się? po co podkręcasz taka atmosferę żyją sobie niech se żyja dawno już nie było zadnej złej sytuacji z nimi nikomu biedy nie robią. Że wkurwiaja owszem nie którzy wkurwiaja . Nie którzy nie.Ja jestem tak zajety swoim ciekawymm zyciem i swoja rodziną że nie zwracam na nich uwagi. Takie gadki prowokują tylko wrogie nastawienie względem ci co skutkuje predzej czy póxniej konfliktem . Błędne koło i to przez takiego chłystka jak ty .Ogólnie mam ******** dla mnie takie pacholeta to mozecię się wyrznąc większy procent chociaż normalnych ludzi będzie w tej łomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Czego się plujesz madman?

Skoro uważasz, że to trzej nauczyciele fizyki to daj odpowiedź i nie powielaj szkodliwych stereotypów, że jak muzułmanin to już musi być terrorystą.

Po co namawiasz do walki - jebnięty jesteś. Tak lubisz się bić to idź może na ustawkę z kibolami. Boisz się? To nie namawiaj innych.

Zajmij się może swoimi rybkami w akwarium chłystku i nie zaśmiecaj fajnego tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

A czy zamach w Bostonie był tak dawno? No może dla ciebie - jako akwarysty 2 tygodnie to rzeczywiście dawno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

No i skąd ci do głowy przyszło, że to muzułmanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

temat jest fajny i na poziomie...
..ludzi ktorzy wlasnie skonczyli wczoraj pisac egzaminy.

jesli trzecie pytanie jest o to jaka wspolna religie wyznaja wszyscy trzej to jaki sens ma pytanie drugie????????????????
nic to - ekscytuj sie dalej.
_______________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

A ty goostav - jak obstawiasz? Muzycy Heavy Metal wyznania Jehowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Madman konflikt juz trwa i coraz większy zatacza kręgi oraz nabiera intensywności jak daleko to zajdzie trudno powiedzieć. Świat islamu nie sutanie w swych dazeniach do zniszczenia amerykanskiego zła które utożsamia z chcrześcjaństwem. W sumie to ta fąłe nienawiści rozpętali amerykanie poprzez lata działalności swojej agencji wywiadowczej CIA. To ona od dziesiątek lat w imię zapewnien ia interesó amerykanskich korporacji wspierała krawawe rżimy, obalała demokratycznei wybrane rządy doprowadzając do śmierci milionów ludzi na całym globie. To w imię intersów amerykanskich korporacji poprzez CIA pogrążano na lata w krwawej wojnie domowej państwa ameryki środkowej , południowej, bliskiego i dalekiego wschodu czy afryki. Swą obecniość CIA znaczyła pasmem konfliktów i cierpieńw imię interesów narodowych korporacji amerykanskich. Po latach cierpiący ich narody uzyskały dostateczny poziom świadomości który pozwoilił im zindentyfikowac żódło tego zła tych konfliktów czyli USA. Od tego momentu narody te pod hasłami religli islamskiej zaczęły sie jednoczyć we wspólnej walce z tym złem czyli dla nich ameryką. CVi ostatni szybko się zorientowali ,ze otworzyli puszke pandory i aby ukkryć się za plecami innych a jednoczesnie wciagnąć ich do tego konfliktu wciągnęłi do walki z islamem państwa NATO które mimo woli stąły sie tez postrzegane jako siły zła.

JKK Picic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

To prawda, że Amerykanie nie powinni wchodzić do państw islamskich. Prawdą jest również, że Islam nie powinien wchodzić do Europy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Madman uważasz, że pozostawienie tematu samego zapewni spokój? Francja na przykład bardzo dobrze wyszła na swojej pięknej europejskiej tolerancji. Muzułmanie potworzyli swoje getta, gdzie policja boi się zapuszczać. Jak tak dalej pójdzie u nas też tak będzie, i tylko kretyn albo lewak (jest jakaś różnica?) tego nie widzi, albo udaje, że nie widzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Jedynymi osobami znającymi się na rzeczy i z którymi mógłbym podyskutować obecnymi narazie w tym temacie są Minori i Algeroth i goostav . Załozyciel tematu i jego przydupas raczej sie do dyskusji nie nadają . Owszem Konflikt trwa i USA jest temu winne . Owszem we francji jest już chyba o wiele za poźno na jakies naprawdę sensowne wyjście z tej sytuacjii . Tak jak oni kolonizowali tak sami zostali skolonizowani. MOim zdaniem w polsce nigdy tak nie bedzie gdyz nie jest to kraj który przyciaga obcokrajowców jakich zreszta my tu mamy imigrantów paru turków od kebaba , wietnamczyków i chińczyków no i ci Czeczeni . Patrząc obiektywnie poprzednie nacje zakładaja swoje interesy i cos robia cokolwiek ( choć chińczyków i ich centra chińskie tez z chęcią bym przepedził bo to są monopoliści ). Czeczeni a przynajmniej 70% wkurwia i nie robi nic reszta robi nie którzy naprawdę cięzko pracują bo zasiłki nie są przyznawane im cały czas tak jak piszą co poniektórzy . Gdyby polska była krajem bogatym , ludzie zyli godnie i dobrze zarabiali nikt by na tych czeczenow nawet uwagi nie zwracał ale jest inaczej i wiadomo ze odbija się to w myslach i głowach ludzi którzy nie mają pieniędzy lub jest im cięzko . Normalna reakcja . Jednak podkręcanie w ten sposób przez jakieś deb...a tematu nic nie da jeśli chcemy się ich pozbyc trzeba poszukac innych dróg , trzeba starać się robić to droga prawna , petycjami lub w jakikolwiek inny sposób ale skuteczny . Pisanie głupot na forum nie da nic . Podkręca temat złości , nienawiści itp itd może doprowadzić do jakiś małolackich bójek itp itd. i tylko do tego . A taki odważniacha forumowy dla mnie jest konkretnym zerem ja jesli coś do kogoś mam to idę i mu to mówie lub robię to co chce zrobić a nie piszę sobie na forum głupotki . Wstaw swoje zdjecie będziemy zgadywać ile masz lat ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

1-a,b,d
2-b,c
3-c,
4-a,c.
mając małe dane.to ciężko jest udzielić konkretnej odp.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Tak jak napisał pan powyżej . jeśli by chodzilo o odpowiedź na te pytanie to udzieliłbym takiej samej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

madman co tak spinasz poślady? Chyba dobrze sobie nika dobrałeś.
Temat jest luźny - bardziej rozrywkowy niż poważny.
Widać u ciebie żelazną lewacką logikę - od razu zacząłeś pluć jadem, że to muzułmanie, że to terroryści, że to i tamto (mimo że nie było żadnych (???) powodów, żeby tych słodziaków uważać za muzułmanów i terrorystów. Po czym radośnie odpisujesz, że sam uznałbyś ich za fanów Biebera wyznania buddyjskiego. Żelazna lewacka logika.

Poza tym nie kłam. Zasiłki dla Czeczenów są przyznane na stałe. Tyle że najpierw dostają wysokie, potem niższe. Ja nie słyszałem, żeby jakiś Czeczen w Łomży pracował. A tak poza tym - po co wszędzie o tych Czeczenach zaczynasz? Był miły, zabawny temat o trzech krasnalach a ty już zaczynasz o Czeczenach. Masz fobię czeczeńska?

Jesteś zwykłym zerem - odważniach forumowy. Wyjdź na zewnątrz i pokaż jakiś bohater a nie plujesz jadem na forum.

A co do tematu - Francja jest bogatym krajem. Francuzom "nie przeszkadzali muzułmanie". Tam ich tolerowano. Tam im ustępowano w każdej sprawie. I co? dobrze na tym wyszli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

A ja nie jestem muzułmaninem i też mam zasiłek :)

I obiady mam za darmo, życ nie umierać w takim państwie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Może muzułmaninem nie jesteś (chociaż kto cię tam wie?) ale na pewno jesteś pasożytem. Nie każdy pasożyt to muzułmanin. Miło, że w końcu się przyznałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Reduktor zerem to jesteś Ty. I ja cały czas jestem jak to napisałeś na zewnątrz pałko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

A ja myślę, że to sa modele którzy pozowali artystom robiącym krasnale ogrodowe

http://w292.wrzuta.pl/obraz/powieksz/6ZqvoyahvC0
http://patriota1.blog.onet.pl/2010/08/16/gowno-prawda-nowa-nazwa-dla-powskiej-gazety-wyborczej/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

codzienniebiedronka ja nie myślę ja wiem że dużo Cię łączy Krychą Pawłowicz:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Takie pisanie głupot może być podciągnięte pod "nawoływanie do nienawiści"itp. Już tu jeden tak pisał, odnaleźli go i wyprowadzili z roboty w pół zgiętego w kajdankach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

tak, tak - następnie wtrącili do lochu ze szczurami (wiemy o jaką narodowość chodzi) i po miesiącu ze szczurami zaprowadzili na szofot i ścięli łeb.

Faszyści pierwsze co zwalczają to wolność słowa. Straszą społeczeństwo, tumanią, żeby zdobyć posłuch poprzez zastraszenie.

http://w292.wrzuta.pl/obraz/powieksz/6ZqvoyahvC0
http://patriota1.blog.onet.pl/2010/08/16/gowno-prawda-nowa-nazwa-dla-powskiej-gazety-wyborczej/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Ciekawe - nikt nie napisał, że ci goście to muzułmanie, czy ze ci goscie to terrorysci a lewackie szczekaczki już płaczą, że to antymuzułmańskie, że tyle prawdy na raz to oni nie zniosa

http://w292.wrzuta.pl/obraz/powieksz/6ZqvoyahvC0
http://patriota1.blog.onet.pl/2010/08/16/gowno-prawda-nowa-nazwa-dla-powskiej-gazety-wyborczej/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

codzienniebiedronka czy łysa głowa to fryzura narodowa??!!!:))) zapewne nosisz dress:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Przecież wiadomo, że każdy terrorysta to muzułmanin.
każdy muzułmanin ma obowiazek zabijać żydów i ateistów.

nad czym tu się wzrószać?
każdy kto zobaczył te trzy zdjęcia wiedział, że to religijni mordercy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

najsmieszniejsze, ze jak muślaki w końcu i w Polce coś rozpierdolą to głupole pokroju swaga obwinią o to nie muslaków, tylko tych co informowali o zagrożeniu. Na zasadzie: "a widzisz, było ich nie denerwować. to twoja wina!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

gajowy6788 jak coś wiesz to spełnij swój obowiązek Obywatelu:))))


Ps. gayowy histeryku mosad szkolili Polscy partyzancji a w czasach PRL Polska była przechowalnią terrorystów pochodzenia bodajże arabskiego:)))))



Ot patryyyyjoci nie znają historii swego kraju:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

swagu wiemy że nie myślisz, nie musisz się tych chwalić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

reduktor ty lepiej sprawdź w księgach parafialnych i zapytaj się matki czy ojca czy gdzieś w tym drzewie genealogicznym nie zawieruszył się przodek wyznania judaistycznego:)))) Bo Polakiem to ty nie jesteś rudym na pewno:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Brawo S.W.A.G. za ten post powyżej normalnie szacun haha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Masz rację - nie jestem rudym Polakiem. Dodam, że blondynem też nie. No i co dalej?

Jakbyś na lekcjach geografii i biologii nie podrywał kolegów tylko uważał to wiedziałbyś, że wszyscy ludzie wywodzą się z Afryki.
No i co rasisto - zdziwionko że nie jesteś tak czystej rasy jak ci się wydawało?
No i co dalej?












swag to kiedyś był niedotyczy?
a Madman to maruda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Madman zrozumiałbym jak by brał udział w proteście o wycofanie Polskich wojsk z Afganistanu i poparł bym go:))))) Zobowiązania wobec nato rozumiem ale nie w tym zakresie,,, Hameryka to wyrodna matka traktuje Polskie po macoszemu obiecuję to tam to i co do czego środkowy pale

Ps. a oni powinni nazwa się little penis riot bo do pussy im dalllekkoo:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

reduktor
idź powiedz mamie jesteś gorylico a do ojca gorylem a jajko wasz syn jestem małpiątkiem:))))) profesor getrych Ci głupot nawsadzał:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

litości, do tej pory z grzeczności ci nie zwracałem uwagi, ale sadzisz błędy ortograficzne jak 6 letni Cyganek.

Jakie, *****, jajko? Co ci się w jajko stało? A umiesz rebus rozwiązać? 6 letni Cyganek na pewno by umiał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

1-a,b,d
2-b,c
3-c,
4-a,c.
mając małe dane.to ciężko jest udzielić konkretnej odp.

zafunduj sobie masaż leczniczy szczecin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

reduktor stara cie z ojcem nie wychowała to Cię ludzie nauczą pokory i szacunku do innych:))) Na komunie dostałeś ćwoku słaby sprzęt te twoje fejki są tak pixelowate że nie trudno odkryć że photoshopa ślimak obsługiwał:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Kolejna zagadka!!!

Kim są ci mili panowie?







a) jest to sekstet wiolonczelistów
b) gejowska bojówka z Philadelfii gdzie walczyli o prawo adopcji chłopców dla gejów
c) zespół pracowników fundacji Ocalenie
d) terroryści


Jakie masz skojarzenia widząc ich zdjęcia?
a) cukierki, wata cukrowa, czekoladki
b) miłość, przyjaźń, tolerancja, bezpieczeństwo
c) bomba, zamach, kulki od łożysk, wybuch, noże

Gdzie jest miejsce tych panów?
a) chciałbym mieć takich sąsiadów
b) ich miejsce jest w więzieniu
c) w raju u Allaha z 70 dziewicami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Odpowiedź - ci wszyscy panowie to aktorzy grający w Sierotce Marysiu i siedmiu krasnoludkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

to że ileś tam zamachów zrobili muzułmanie to nie znaczy, że wszyscy będa zamachy robić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

cytując prof. Wolniewicza "nie wszyscy muzułmanie sa zamachowcami ale jakos wiekszosc zamachowców to muzułmanie"

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Nawoływanie do nienawiści na tle rasowym, narodowościowym, religijnym a i zawiera to treści naruszające obowiązujące prawo , zasady współżycia społecznego i dobre obyczaje , treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich , treści nawołujące do przemocy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

odpowiedz prawidłowa - ci wszyscy to trole z forum 4lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim są ci trzej mili panowie. Zabawa psychologiczna.

Kolejna zagadka:

Co spotkało lewicową blondynkę z Australii podczas urlopu w Arabii Saudyjskiej?

a) została bardzo miło ugoszczona przez tubylców i przekonała się, że muzułmanie są bardziej sympatyczni niż się jej wydawało
b) została pierwszą feminiską-immamicą po tym jak się obrzezała i zapuściła brodę
c) został zgwałcona i spędziła 8 miesięcy w więzieniu za seks pozamałżeński


Odpowiedź jest oczywista, ale nie dla idiotów:
http://freethinker.co.uk/2013/05/13/sharia-law-used-in-the-united-arab-emirates-to-jail-australian-woman-after-she-was-gang-raped/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org