poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Telewizja Vectra a Perspektywa

Witam, może ktoś wie dlaczego Telewizja Vectra nie obsługuje bloków przy SM Perspektywa?
Ktoś wie, czy to się niebawem zmieni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja Vectra a Perspektywa

Pytanie jest takie czy Vectra ma tam swoją "infrastrukturę" - powninieneś odnieść sie do konkretnych ulic a nie całej spółdzielni - tak czy tak - najlepiej dzwon do Vectry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja Vectra a Perspektywa

bo to jest właśnie tajemnica publiczna ktora wskauzje na pewne dziwne sytuacje w naszym mieście. Podobnie ma to się z odbiorem darmomej cyfrowej telewizji naziemnej . Tam uniemżliwia sie odbiór sygnału tej telewizji przez zbiorcze instalacje antenowe zmuszając mieszkanców bloków do korzystania tylko z telewizji kablowych. Sprawy te mają sie bardzo blisko siebie tzn jedna przyczyne.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja Vectra a Perspektywa

hahahahahahahaha - idz z tym do Macierewicza - pewnie sztuczna mgła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja Vectra a Perspektywa

A jest jakikolwiek blok przy SM Perspektywa który może mieć tv Vectre? Wydaje mi się że nie.

Mieszkam na Ks. Janusza - nie obsługiwane.
Tak samo rzecz się ma z Ks. Anną, Kasztelańską, Rycerską, Kazańską Por. Łagody i Sybiraków.

Obługowane są tylko bloki na tych ulicach nie należące do SM Perspektywa, czyli Deweloperów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja Vectra a Perspektywa

Na Sybiraków Vectra na swoją sieć ale w blokach developera a sieć jest pociągnięta wzdłuż całej ulicy - wiem bo mam tam vectre i rozmawiałem z monterami - sieć jest nowa i szybka. A na Ks. Janusza ? nie mam pojęcia. Wiem że jak jest sieć to jest to tylko kwestia podpięcia sie do skrzynki w nowych blokach (developer) jest przygotowane klilka łączy dla kilku operatorów tak jest u mnie (jest i vectra i mutlimedia).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja Vectra a Perspektywa

Właśnie a w blokach Perpektywy na Sybiraków nie ma takiej możliwośći, dlatego pytam dlaczego skoro obok jest sieć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja Vectra a Perspektywa

pewnie sieć w bloku pozwala tylko na jedynego nadawcę - ale takiej wiedzy nie mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja Vectra a Perspektywa

Jak kiedyś zakładałem internet w Multimedii to zapytałem się pana pracującego w tejże firmie dlaczego tak jest,że ja jestem pozbawiony wyboru a mieszkańcy bloku obok tylko,że od developera mają ten wybór.Pan delikatnie zasugerował,że operatorzy podzielili się terenem i nie wykluczył układów w spółdzielniach.Nie chciał za bardzo o tym dyskutować więc jest chyba coś na rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja Vectra a Perspektywa

Tak jest z wszystkim w porównaniu spóldzielni z developerem bo mieszkańcy mają wpływ na zarząd i administratora który zarabia na wspólnocie i jest zainteresowany tym żeby wszystko trzymało sie jakoś kupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja Vectra a Perspektywa

To to fakt. Wcześniej mieszkałam na Ks Janusza i obsługiwała nas jedynie Multimedia. Teraz mieszkam na Kazańskiej i nasz blok akurat jest nie spółdzielni a wspólnoty i jest opcja Vectry. Nie wiem tylko czy Vectra rozrzucając swoje ulotki machnęła się czy faktycznie coś uległo zmianie ale koleżanka na Kazańskiej spod rządów spółdzielni dostała taka ofertę ponad miesiąc temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja Vectra a Perspektywa

Ogólnie ktoś wie, czy to się zmieni? Gdyż nawet porównując ofertę pakietu (tv + net) z vectry i multimedii to nie ma nawet o czym mówić... jest wielka przepaść oczywiście na korzyść Vectry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja Vectra a Perspektywa

kwinto7, a w spółdznielniach, to pewnikiem charytatywnie pracują :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org