środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zlot VW

W zwiazku z nadejsciem wiosny mam propozycje, aby zrobic podobny spocik do tego ktory byl w tamtym roku.

Piszcie propozycje terminu i godziny spotu. Mam nadzieje, ze jakos wposlnie ustalimy sensowny termin, aby jak najwiecej ludzi moglo w nim uczestniczyc.

Moja propozycja 2 maja w trakcie trwania tuning show spotkac sie zajechac na impreze grupa, a pozniej udac sie jak poprzednio w jakies spokojniejsze miejsce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlot VW

http://www.vwgolf.pl/ tam bedzie wesolo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlot VW

SN4P nie wiem czy wiesz ale 13 maja jest zlocik fanow VW w Warszawie. Z Łomzy jedzie około 6 autek (jak narazie) łacznie ze mna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlot VW

Nie Zurek nie wiem ;), o Majovwce chyba kazdy laik wie, tak samo jak o Vw Manii. Powiedz mi tylko co to ma do rzeczy?? 23.04 bylem na zlocie w Olsztynie i tam nikt nie mial problemow zeby sie spotkac. Zaproszenie dostalem od nieznanego mi czlowieka, ktory podszedl do mnie na parkingu przed tamtejszym MediaMarkt.

Jak napisalem w poscie mam PROPOZYCJE, aby zorganizowac spotkanie. Moze podczas takiego spotu udaloby sie zmontowac ekipe na zloty ogolnopolskie typu np.Majovwka czy chociazby wyprawe do wyzej wymienionego Olsztyna. Piszcie wiec na temat spotkania w Lomzy.
Pozdrawiam....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlot VW

Dzisiaj w bezcennej na ostatniej stronie jest ogloszonko zlot 02.05 na ulicy pilsudskiego 36 o ile sie nie myle. Nie wiem kto jest organizatorem.
Pozdrawiam wszystkich VW


Ja nie jeżdżę samochodem, ja jeżdżę GOLFEM :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlot VW

Ja wszelakim zlotom mowie TAK !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlot VW

.... mam nadzieje ze 13maja wyjedziemy liczno grupo na majoVWke do Warszawy !!!! ... najlepszym rozwiazaniem bedzie wyjazd okolo 8 godziny rano w sobote by byc tam wczesniej i zajac lepsze miejsce!!!! niz gdzies stac potem na uboczu !!!!!! Postaram sie zlapac pare osob na miescie i dokladnie ustalic godzine wyjazdu... wszystkich chetnych zapraszamy !!!! a i planujemy jechac do warszawy przez ZAMBROW by oszczedzic co nie ktorym zderzaki i podwozie :)))) ( okolo 10km bedzie dalej = lepsza droga ) ....

13.05.2006 ( sobota ) stacja BP-Łomża godzina 7:45/55 ( wyjazd 8:00 )



PS. SN4P .... 2 maja dobry termin ... postaram sie byc tylko podaj godzine ... pozdrawiam ( zbieraj brygade na majoVWke )

.. Moj Ładny Nowy Podpis ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlot VW

2 maja pracuje do 17 wiec dopiero po 17 bede mogl byc, ale mysle ze nic nie stoi na przeszkodzie zeby za punkt wypadowy obrac Tuning Show przy Rampie, jak sie zbierze wieksza grupa to mozna sie gdzies zawinac :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlot VW

"... mam nadzieje ze 13maja wyjedziemy liczno grupo na majoVWke do Warszawy !!!!"

NO STARY GRATULUJE JAK JUŻ POJEDZIECIE TO "GRUPO" NA TĄ " MAJOWKE" TO CHODŹ NIE MÓW ŻE JESTEŚ Z ŁOMŻY BO KISZKA TROSZKĘ JAK SIĘ TAK ODEZWIESZ. AAAAA ... I CALI CHOCIAŻ DOJADŹTA PALTA FURMANKI SPOJLIERI POZAKŁADAJTA I JEDŹTA PODBIJAĆ STOLYCE SWOIMI PADLINKAMI .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlot VW

.... przypominam ...13.05.2006 wyjazd 8:00 rano stacja BP Łomża ...

.. Moj Ładny Nowy Podpis ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlot VW

Witam wszystkich!!!Niestety 13 maja nie mogę pojechać na zlot ogórem!!
Mam VW Transportera T2 i jestem bardzo zagrzany aby zobaczyć nowe pomysły na ulepszenie go!!!Mam pytanko kiedy następny zlot i gdzie??Napewno przyprowadze z soba pare innych VW od siebie z Wyszkowa!!PZDR

VW GÓRĄ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlot VW

no i jak tam po zlocie??? bylo kilku moich ziomkow zapewne civicami, chyba ze ogarneli inny transport lokomocji bo to pijaki ze stolicy :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org