niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Allegro

Witam napiszcie mi proszę,czy też macie problemy z allegro.Miałam dzis taką sytuację 3.kwietnia skończyła się licytacja,ja wygrałam.Patrzę wczoraj nadal trwa,wchodzę dziś zakończenie było o godz. 17,nie dostałam powiadomienia na pocztę o wygranej,sprawdzam a licytacja kolejne 24 godz niby ma trwać. Piszę do dziewczyny ,a ona że nie wie co się dzieje i w tej chwili licytacja się zakończyła.Czy to wina allegro czy oni mogą sobie dowolnie przedłużać i manipulować?

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Też tak mam.Aukcja,która miała się skończyć wczoraj kończy się jutro.Dziś też niby się kończyła.Już drugi raz przedłużana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

no teraz takie coś weszło, że na wniosek sprzedawcy można przedłużyć czasowo aukcję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Tak to allegro. czasami jak mają problemy z systemem to potem przedłużają wszystkie kończące się aukcje o 24 godziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Jak widać nie pierwszy raz
http://di.com.pl/news/47523,0,Awaria_Allegro_Aukcje_zostaly_przedluzone_zgodnie_z_regulaminem.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Ostatnio podobno były kilka dni z rzędu ataki na stronę Allegro, przez co nie można było robić zakupów w tych dniach. Allegro w celu zrekompensowania strat po przedłużało aukcje tylko jeszcze nie wszystkie z tego co wiem :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

wystarczy wejsć w nowosci i komunikaty na allegro i wsio jasne

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

"KOMUNIKAT

Dzisiaj w godzinach porannych występowały problemy techniczne z serwisem Allegro. Były one związane były z atakiem typu DDoS, który został skutecznie odparty.

Obecnie zmagamy się z kolejną falą tego ataku polegającego na próbie zablokowania dostępu do serwisu. To właśnie stąd problemy, których niektórzy z Was (około 20% użytkowników) doświadczają.

Nasze IT pracuje nad przywróceniem wszystkim płynnego i bezpiecznego dostępu do serwisu. Aukcje kończące się w czasie kłopotów technicznych zostaną przedłużone zgodnie z regulaminem.

Przepraszamy wszystkich, którzy próbują w tej chwili bezskutecznie korzystać z Allegro."



"Mamy dla Was oficjalny komunikat dotyczący rekompensat za ostatnie problemy z serwisem:

Za aukcje zakończone 2013-04-04 od godz. 16:29:00 do godz. 16:34:59 zostaną przyznane refundacje (zwrot prowizji + opłat za wystawienie).

Aukcje kończące się w godz. 16:35:00 do godz. 18:00:59 oraz od 18:10:00 do 18:37:59 zostaną przedłużone o 24h."




"Ataki na nasz serwis już się zakończyły, ale cały czas ze względów bezpieczeństwa pozostajemy w „trybie obronnym”.

Niestety konsekwencją wczorajszych ataków DDoS są utrudnienia, o których piszecie. Nasze IT robi wszystko - np. kontaktuje się z poszczególnymi dostawcami usług internetowych w Polsce – aby w tym „trybie obronnym” jak najwięcej z Was mogło kupować i sprzedawać na Allegro.

Niestety nie ma idealnego środka obrony przed wszystkimi atakami. Doświadczenia ostatnich dni na pewno przyczynią się do tego, że w przyszłości będziemy lepiej przygotowani na podobne sytuacje."

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.Pozdrawiam.

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org