niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ptk centertel orange - oferta przez telefon?

Do tych którzy są w sieci orange dzwonią zapewne z ptk centertel orange z np nową ofertą. Oferta jest korzystna ( np telef za 5zł , na kartę, ale zobowiązanie doładowania za 35zł co miesiąc ), ale czy zawieranie takiej umowy przez telef, podawanie swojego peselu, nr dowodu, miejsca zamieszkania jest bezpieczne? Czy nie lepiej iść poprostu do salonu orange żeby skorzystać z tej oferty i widzieć co się podpisuje i komu powierza swoje dane itp itd..... Co o tym myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ptk centertel orange - oferta przez telefon?

Przecież centrala i tak ma twoje dane osobowe a dokumenty i zamówiony telefon dostarcza kurier .

Ja często korzystam z takiej formy, zwłaszcza wtedy kiedy chcę wymienić telefon na lepszy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ptk centertel orange - oferta przez telefon?

no też tak myślę, że przecież mają moje dane...hmm... może to nie jest niebezpieczne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ptk centertel orange - oferta przez telefon?

Ja jestem przeciwna.. Wolę kontakt osobisty. Do tego w razie potrzeby wiem do KOGO się zgłosić, bądź wobec kogo mieć jakiekolwiek roszczenia - zamiast szukać wiatru w polu.
Co kto lubi!
Poza tym wydzwaniający konsultanci są już na tyle uciążliwi, że oby mieć jak najmniej okazji do rozmowy z nimi.. :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ptk centertel orange - oferta przez telefon?

Mi tam jeszcze się nie zdarzyło przez 20 lat żebym nie był zadowolony z takiej formy.


Nie musisz szukac wiatru w polu bo masz na dokumetach nazwisko i dane konsultanta który z tobą zawierał umowę :)

no ale każdy robi jak mu wygodniej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ptk centertel orange - oferta przez telefon?

Miałam na myśli to, że osobiście znajdę tego Pana/Panią, z którym zawarłam umowę.. a samo nazwisko na umowie nic mi nie mówi..
Miałam wiele kłopotów i trudności z siecią Orange.. wielokrotnie załatwianą w salonach - dlatego właśnie doceniam kontakt osobisty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ptk centertel orange - oferta przez telefon?

oj kłamczuszek !
to miałeś 20 lat temu wstecz komórkę-cegłówkę?

jak pierwszy który ruszył w 1992 r był Centertel, zasięg tylko W-wa, Kraków i jeszcze ze dwa miasta ?

ja mam ( jako jeden z kilku nr tel ) do dziś numer z 1998 dawna ERA GSM ,
w tamtych czasach nie było jeszcze Call center i wydzwaniających konsultantów czy kurierów dostarczających telefony do domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ptk centertel orange - oferta przez telefon?

już zamówiłam, tzn skorzystałam z tej oferty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ptk centertel orange - oferta przez telefon?

SZCZERZE ODRADZAM!!!Takie sprawy najlepiej zalatwic w salonie.Ja skorzystalam z takiej oferty!A czego mi tamta osoba przez telefon nie obiecala,oczywiscie tel za zlotowke,do 3 wybranych numerow(onawet spoza orange)darmowe rozmowy 24 h zgodzilam sie,okazalo sie potem ze zrobila mnie ta pani w bambucho bo nie bylo czegos takiego jak darmowe rozmowy z 3 wybranymi numerami(chodzilam do salonu i kazali napisac mi skarge na ta pania,chciala zyskac klienta i bajek mi naopowiadala)takze przestrzegam,najlepiej udac sie do salonu orange!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org