niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Targowica miejska - odśnieżanie

Targowica jest zupełnie zasypana śniegiem, brakuje miejsca i dla sprzedawców i dla klientów. Czy nie ma nikogo kto byłby odpowiedzialny za odśnieżanie/wywiezienia zalegającego śniegu? W końcu 'placowe' jest pobierane każdego dnia, a nie ma komu się tym zająć? Może miasto powinno zmienić firmę, która 'opiekuje się' placem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowica miejska - odśnieżanie

Sprzedawcy powinni zadbac o swoje miejsca pracy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowica miejska - odśnieżanie

Sprzedawcy swoje wiaty odśnieżają:) Problem jest w tym, że nie mają jak dojechać do tych wiat, gdzie parkować bo alejki i parking to jedna wielka zaspa. Sprzedawcy nie mają czym wywieźć tych zalegających ton śniegu. Miasto chętnie bierze pieniądze, a niestety nie interesuje się tym czy ludzie mają gdzie pracować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowica miejska - odśnieżanie

Gdyby sprzedającym zależało na tym żeby kupujący do nich dotarli i żeby mogli dojechac do swoich wiat, to wynajęli by wywrotki i bez łaski miasta wywieźli śnieg:)


A miastu dostarczyli fakturę za uprzątnięcie terenu miejskiego ::):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowica miejska - odśnieżanie

Wszystko ładnie brzmi, tylko za tą fakturę nikt nie zapłaci..
A wynajem i utrzymanie placu jest opłacane codziennie.


Dla porównania np: targowica w Zambrowie jest zawsze zadbana, ale tam zajmuje się nią prywatna firma zatrudniona przez miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowica miejska - odśnieżanie

paula dobrze mowi skoro płaco to powinno byc posprzatane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowica miejska - odśnieżanie

Nieodśnieżone to nie płaćcie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowica miejska - odśnieżanie

paula masz racje prubowałem dojechać na taki parking ze żwiru co jest nakońcu rynku to podrodze myślałem że urwe zawieszenie takie dziury miasto powinno wysruwnać to drogę utwardzić bo faktycznie widziałem nieraz jak łopatami zasuwają handlaże a miasto tylko pewnie po kase łape wyciąga

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Targowica miejska - odśnieżanie

Paulaa targowica jest zawsze odśnieżana ... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org