niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani Bibliotekarka

Czy Pani Bibliotekarka nie chciałaby kandydować w najbliższych wyborach samorządowych na Wójta Gminy Łomża lub Prezydenta Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Bibliotekarka

Może by i chciała tylko kto chciałby ją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Bibliotekarka

Witam
Zastanawiam się, czy ludzie zazdroszczą tym, którzy odnoszą sukces - bo ten post najwyraźniej na to wskazuje. Zastanawiam się też - czy pisząc o "Bibliotekarce" znacie Ją osobiście - czy tylko może artykuł o uzyskanej dotacji do biblioteki stanowi całą Waszą wiedzę na temat tej kobiety, a może to żal Wam du...... ściska, że Jej się udało a Wam nie. Zamiast docenić to, że ktoś robi coś dla innych i to z pozytywnym skutkiem - zdolni jesteśmy tylko do krytyki, albo ... zazdrości - no bo przecież taka kasa, to się dopiero nachapie - OTÓŻ NIE - są to pieniądze unijne, podlegające szczegółowemu rozliczeniu wydatków , a wydatki mogą być ponoszone tylko i wyłącznie na to co zostało zawarte w planie zadania na które środki zostały pozyskane - piszę to jako księgowa po świeżym szkoleniu z dotacji.
Jeszcze jedno - zdobycie tych pieniędzy przez Panią Wiesławę Kłosińską nie było takie miłe i proste jak się innym zdaje - droga jaką przeszła nie była usłana różami, i nie zawsze Ci którzy mogli pomóc - pomagali - przeciwnie.
Jestem obcą osobą dla Pani Wiesi, znamy się na zasadzie koleżeńskiej od prawie roku - piszę to, żeby nie było głupich domysłów, moje imię i nazwisko jest w loginie - nie jestem osobą fikcyjną i mam odwagę podać swoje dane w przeciwieństwie do innych. Jeżeli ktoś chce sprawdzić - pesel - 69020707043
Pozdrawiam

Dorota Michalska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Bibliotekarka

spokojnie, po co podnosić w górę temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Bibliotekarka

Post był napisany w jak najbardziej pozytywnym kontekście. Takich właśnie ludzi nam trzeba na wysokich stanowiskach. Tylko pogratulować zaradności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Bibliotekarka

w przeciwieństwie do osób które już zajmują stanowiska w ratuszu.

Dajmy na to opisanego ostatnio prezesa Kielczewskiego. Sprzedany browar, pieniądze wyjęte na cypr, teraz ten śmieszny park przemysłu w którym się nic nie dzieje a jeden 9 tys drugi zięć 5 tys na miesiąc i młoda stażystka do pomocy.
Z ppsu wyciągnięte jakieś 5 mln złotych pensji i premii

Tak się kręci lody

My zaciskajmy pasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org