czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

robimy ranking wypożyczalni dvd.... czy ma rację bytu internetowa wypożyczalnia - dowóz do klienta .... a może to juz przeżytek .... ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

wydaje mi się, że to dobry pomysł. Oczywiście pod warunkiem, że na stronie będą okładki filmu, pełen opis z drugiej strony obwoluty. No i ten dowóz nie będzie przewyższał ceny samego filmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

Myślę że tak o ile cena by była rozsądna przecież bardzo dużo ludzi korzysta z tego przy zakupie pizzy więc myślę że to by działało mniej więcej proporcjonalnie, wystarczy zorientować się w firmach z pizzą i już by była konkretna orientacja. Poza tym spróbować można to nie boli!!! i nie duży problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

Pozatym jeżeli na stronie internetowej by była lista tytułów itp to było by to b. pozytywne bo w razie zainteresowania móżna zadzwonić i spytać czy aktualnie jest to dostępne i wtedy nikt by się w ciemno nie wybierał do wypozyczalni. pomysł dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

Co to znaczy rozsądna cena? korzystam z wyp. na WP, tam za dvd płatę 7 zł. cena przystępna... choć brak promocji.... ;) myślę że 12 zł. z dwozem do domu było by ok.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

oczywiście "płacę" ... ups ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

"myślę że 12 zł. z dwozem do domu było by ok."

Jak dla mnie taka cena jest trochę jednak za wysoka. Za te pieniądzę mogę sobie wypożyczyć dwa filmy w normalnej wypożyczali...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

6 i gitara gra z dowozem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

cenę i tak zweryfikuje klient. To juz problem firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

Witam
Ja już nad tym pomysłem myślałem,
Nie problem zrobić taką stronę i obsługę magazynową filmów.
Dowóz też (gość na skuterze :)) )
cena to jakieś 10 - 12 zł.

Problem co ze zwrotem filmu,
Bo koszt powrotu kuriera to trochę ciężka sprawa (chyba że za odbiór z domu pobierana byłaby opłata jakieś 5 zł)

Jakieś propozycje ??

MAXX LUBECKI

Do boju , do pracy , za kasą , dla kasy :))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

Większość firm tego typu, odbiera płytki za free, a jak ktoś przyniesie sam może być premiowany. Grunt to motywacja ;)

Czego jeszcze brakuje w Łomżyńskich wypożyczalniach?

- większej oferty filmów...
- fachowej obsługi ... ( chociaż na Holiday nie narzekam )

......

Vitula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

wypożyczanie filmów przez internet to przeżytek :p , już funkcjonują takie wypożyczalnie , że film oglądasz przez internet ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

Jezeli chodzi o wypozyczanie przez internet to chyba by nie wypalilo. Rozmawialem o tym z wlascicielem na Dmowskiego i stwierdzil ze rynek lomzynski jest za biedny a dodatkowy koszt dowozu to ok 7 zl to jest nawet wiecej niz koszt wypozyczenia filmu. Zreszta jak potrzeba zawsze moge tam zadzwoic i film dostarcza mi do domu Taxi...jak bede mial taka potrzebe.

Zreszta ja korzystam tylko z Dmowskiego czasem z Kaznskiej a do Holiday'u nie bede chodzil bo nie bede dorabial gostka z Bialegostoku tym bardziej ze maja tam gorszy wybor , mniej plyt i sa drodzy a przede wszystkim u nich to tylko komercja i sieczka. Nie ma u nich np kina europejskiego ani takich dystrybutorow jak Gutek czy Kino Swiat. Wciskaja tam tylko kity.

Niech sledzie siedza w swojej wsi i fascynuja sie swoja Jaga i wam to radze.

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

A ja tam wypożyczam w wypożyczalni w Stokrotce i w Grand Markecie. Właściciel też zastanawiał się nad dowozem, ale stwierdził że będzie wychodziło za drogo choć filmy ma tylko po 5 zeta. I w każdą sobotę można wypożyczyć na dwie doby.

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=80786

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

Dmowskiego stara dobra wypożyczalnia, ale ciekawie sie zapowiada nowa wypożyczalnia DVD przy Lider Price tam w tym ciągu sklepów. Dopiero początek a już sporo dobrych filmów, polecam. A co do internetowej to nie wypaliłoby, po pierwsze za drogo, a po drugie ciezko podejsc kawałek?

michał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVD w Łomży - wypożyczalnia & internet

Witam . Czy w Łomży jest jakaś wypożyczalnia filmów DVD 3d ? Jeśli tak to gdzie i w jakich dniach i godzinach jest otwarta.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org