piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
podziękowania

wielkie dzięki za milusie chwile spędzone na forum-tylko dla łomżyniaków-tylko jaka częsc z nich to rodowici mieszkańcy..znaczy się BL,bo to mnie najbardziej wkurza a raczej ten podział na BL i na BLM.mimo iż jeżdżę na BLM mało mam związku z rolnictwem,dopłatami itp ale mam dość tej dyskryminacji.....i wiecie co...niedługo lato-ileż tych BL się u nas przewinie...brrr ale my jesteśmy tolerancyjni,zapraszamy nad rzeczkę,na działeczkę,na grzybki,jagódki...muszę dodac,że większa część tych BL to spoko ludzie,tylko jakoś tak na tym forum nie miło czasem...pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania

do marudy-znikam niebieski stworku,może kiedys wrócę jako Gargamel...pozdrawiam i życzę młych konwersacji..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania

Nauczycie się jeździć to będziemy was szanować ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania

dokladnie Kral :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania

pyza:)

Są gorsi odemnie :)

Ale dzięki za pozdrowionka :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania

BKL nie mas gorszych oprocz L

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania

cham to cham, czy bl czy blm czy inne belekelegelemele, ale najgorsi wydają mi się ci złotówkarze, nie wszyscy, ale połowa tych cweli myśli, że są panami sytuacji na drogach, a nie raz widziałem jak wjechali komuś w dupal i jeszcze potrafią się sprzeczać, że niby taki bakłażan zna najlepiej przepisy drogowe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania

zeby nie blm to bys nie miał co do gara włożyc

amisia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania

amisia: a co? rozdają coś za darmo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania

Jakoś nigdy nic od was za darmo nie dostałem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania

Ja też nic za darmo nie dostalam więc nawet niech nikt nie zaczyna gadki w stylu żeby nie BLM to bym nie miała co do gara włożyć :)
pa pyza72! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org