poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklepy meblowe

Siemka. Które sklepy meblowe w Łomży sa warte polecenia Waszym zdaniem? :). Chodzi o meble pokojowe (nie dotyczy jednak kuchni ani łazienki). Kryteriami mogą byc korzystne ceny, różnorodnośc wyboru, miła obsługa i szybki termin dostawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy meblowe

polecam zakład stolarski ! w sklepie nie kupisz tego co chcesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy meblowe

IKEA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy meblowe

Zakład stolarski to wybrałabym w przypadku kuchni pod wymiar, mi nie jest potrzebne w tej chwili. Ewentualnie na przyszłość mogę prosić o namiary, bądź stronkę internetowa polecanego zakładu stolarskiego.

Ikea, jak najbardziej, jak samemu sie podjedzie do Wawy. A tak to wiem, że chyba do Białegostoku jakaś firma dowozi. A czy do Łomży też- nic o tym nie wiem, ale chętnie się dowiem jeśli Ktoś w temacie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy meblowe

uwierz, ze bardziej oplaca sie pojechac samemu do ikei i wydac za transport z dojazdem 200zl niz kupowac u nas.. Sam to przerabialem kupujac wyposazenie do domu. Na stronie www maja katalogi wiec nie jedzie sie w ciemno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy meblowe

Rozumiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy meblowe

Ja do ikea moge po mebelki pojechać tylko trza sie umówić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy meblowe

https://ikealomza.fora.pl/index.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy meblowe

:) Transporcik-Przeczytałam i dziękuję za odpowiedź. Na razie nie mam zlecenia. I nie wiem czy dla mnie jednej opłacałoby Ci się jechać np. po dwie komody do przedpokoju, dywan i lustro np. I pytanie-czy mi kalkulowaloby się Ciebie opłacić. Jakbyś miał jakąś stronkę i byłby ruch większy z tymi zamówieniami to człowiek zawsze mógłby się podłączyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy meblowe

Transporcik. Jesli jednak masz maila i chcialbyś ewentualnie go podać to możesz napisać. Czasami się zdarza, że ludzie potrzebują coś większego przewieźć, zawieźć i wtedy to ma sens. A może jakaś stronka na facebooku na przykład, czy jakaś grupa. wtedy chyba łatwiej przez takie portale społecznościowe jak ludzie będą lajkować. Natomiast wiadomo Ty też tam za darmo nie pojedziesz. Każdemu należy się solidna zapłata, z tym, że obu stronom musi się to opłacać.
Ja np. po większą ilośc mebli to i tak musiałabym jechać razem z Tobą. Czasami po mniejsze rzeczy ludzie może by dawali Tobie zlecenia na zrobienie zakupów. Ale nie wiem jak to w Łomzy działa teraz. Niedawno wróciłam tu po bardzo długiej nieobecności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy meblowe

Niedługo podam namiary do strony. Zapraszam tu innych chętnych do wspólnego wyjazdu na zakupy. Z doświadczenia wiem że dużo taniej wychodzą inne materiały jak płytki , panele, wyposażenie łazienek wanny, umywalki.
Wiec warto sie rozglądac wystarczy wejść na stronę każdego ze sklepów.
Czy są jeszcze chętni na zakupy. Rozumiem dziś wszyscy do VENEDY. Też tam będe.
Pozdrawiam
tymaczasem mail: trans24eu@interia.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy meblowe

Obecnie to chyba żaden problem żeby znaleźć dobry sklep meblowy. Są nawet sklepy i producenci, którzy wyspecjalizowali się w tworzeniu mebli dedykowanych do różnych pomieszczeń. Na rynku jest na przykład firma MDS, która produkuje meble do przedpokoju. Można u nich znaleźć tak nietypowe, a jednocześnie funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązania, jak np. szafka na buty z siedziskiem czy szafki z koszami na obuwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy meblowe

Sprawdź, czy w Łomży są dostępne meble Forte. Cechują się one dobrą jakością, szerokim wzornictwem i łatwą dostępnością.
Mają tam meble do salonu, sypialni, jadalni czy wreszcie- do pokoju młodzieżowego.
Poniżej możecie obejrzeć ich przykładowe aranżacje, moim zdaniem- bardzo fajne i nowoczesne.


Więcej mebli i pomysłów można znaleźć na stronie http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/pokoj-dzienny.html i w sklepach stacjonarnych.

"Sztuczna inteligencja jest niczym w porównaniu z prawdziwą głupotą"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org