piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
straż miejska

Taki temat założyłem w ubiegłym tygodniu . Pojawiło się nawet kilka rozsądnych wypowiedzi. Nie wiem tylko dlaczego zniknął po trzech dniach z forum . Jak na razie nikogo o nic nie podejrzewam ale chętnych do wypowiadania się na temat pracy straży miejskiej oraz potrzeby utrzymywania takowej w łomży zapraszam do wypowiedzi.
Ps.
Tuż po ukazaniu się postu (dwa dni ) udało mi się zobaczyć pieszy patrol sm.
Nie powiem ale to już miłe zaskoczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straż miejska

S.M.to zbędna organizacja, czepiaja sie tylko kierowcow ,a tam gdzie lumpy pija i awanturuja sie nie maja odwagi podejsc,chyba zw we 4 do emeryta żeby go skuc i na glebe powalic,banda nieudaczników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straż miejska

Pieniądze wydane na nich to pieniądze wyrzucone w błoto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straż miejska

Ja ostatnio zaparkowalam na parkingu u kolezanki pod blokiem gdzie jest miejsce wyznaczowne do parkowania tylko dla mieszkancow i nigdzie blisko nie ma Parkingu i weszlysmy tylko na gore na 2 pierto wzielysmy sprzet stereo schodimy a tu bilecik ze zaparkowalam w miejscu nie dla mnie. To chore!!!!!!! To gdzie ma parkowac znajomy rodzina takich osob????!!!! Niech sie lepiej zajma lumpaki ktorzy stoja pod sklepami i zaczepiaja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straż miejska

Niebawem zniknie śnieg i ukażą się zasrane trawniki i chodniki - może tym by się wreszcie zajeli i przypilnowali właścicieli psów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straż miejska

nic z tego.. do pilnowania psów to z auta trzeba wysiąść. lepiej zaczaić sie przy muszli i na kierowców poczekać co łamią zakaz wjazdu ulicą kapucyńską..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straż miejska

Kasiar90

ja ostatnio dostałem bilecik mimo ze mam prawo do parkowania pod wlasnym blokiem... zmienilem samochod a nie zmienilem identyfikatora... za takie cos wezwanie do SM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straż miejska

Autor: kasiar90 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26-02-13 09:19

No wlasnie, tak jak pisze zezuak...
W tym momencie bym sie mocno kłócił, lub po prostu podarł ten bilecik i miał w dupie :)

Btw, A jak myslicie, dlaczego oni siebie tak nie kontroluja? a jak nam wszystkim wiadomo sami "błędy" popełniaja ;>
Swoją drogą, niedługo to pewnie zamontują w całym łomżyjewie okablowanie i za nie wyrzucenie papierka do kosza na smieci we wlasnym domu dostaniemy bilecik ;](czy inny błahy powód) bo skoro np. nie mozna swoim samochodem odwiedzic znajomego pod jego blokiem, czy tez nie mozna zmienic samochodu zeby zaparkowac pod swoim blokiem...to mozemy spodziewac sie wszystkiego zeby te nieroby nadgonily budżet i wykazały jaką to porządną robotę wykonują. aż śmieszne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straż miejska

SM w naszym mieście jest od wlepiania mandatów za złe parkowanie, w miejscach gdzie brak parkingu, dawania mandatów za palenie pod szkołą (mimo iz szkoła na to zezwala bo nie posiada palarni w wnątrrz budynku) itp... Natomiast do tych którzy pija w miejscach publicznych, szukają zaczepki, awanturuja się - boją sie podejść. Byłam świadkiem takowej sytuacji jakis czas temu, gdy to nasza dzielna SM wlepiała mandat jakiemus studenciakowi, parę metrów dalej szarpało się dwóch karków, kontem oka zerkali ale ppodejść nie podeszli. Wsiedli do swojego wehikułu i odjechali. To wszystko co moge powiedzieć na temat naszej kochanej SM. Wyrabiaja normę, kasa im spływa a reszte maja w d***.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straż miejska

Hehe Zenuak zafundowali ci bezplatna wycieczke do nich;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org