piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szmatexy !!!

Nie wiem odnoszę wrażenie że Łomża to jeden wielki szmatex....może się mylę natomiast zastanawia mnie fakt iż na każdym rogu ulicy są szmatexy i powiem szczerze że zaczyna robić mi się nie dobrze od kryzysowych sklepów, ubrania po 5 zł , taniej odzieży itp. innych syfów. Czy w tej Łomży nikt nie może otworzyć w końcu coś porządnego za rozsądne pieniądze co prawda jest takowy na dwornej ale wszystko ma podziurowione lub inngo typu historie. Czy nie stać tu nikogo by zrobić coś naprawdę dobrego w normalnej cenie ?
Niestety nie znam się na detalu więc teoretycznie odpadam. Może kobiety by się wypowiedziały na ten temat bo to one wydają nasze pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Ja też jestem zniesmaczony tym faktem.
Mam cichą nadzieje , że w Venedzie sklepy swoje otworzą Gucci, Versace, Prada, Dolce & Gabbana i inni.
Bedziesz wujek mógł się ubrać, bedziesz błyszczał na tle tych szmatexów.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

i do czego to dochodzi?!

żeby mężczyzna temat o szmateksach zakładał?!

rewolwer "strzel" mu jeszcze!

się ewentualnie "poświecę" i serię mu poślę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Tak tak chłopaki w Dobrzyjałowie szmatexów nie ma więc musicie do Łomży kadetem przyjeżdzać na pole jeansy pokupować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

są ludzie którzy dzięki tym szmatexom ubiorą dzieci do szkoły np. nie każdego stać na versace i dolce & gabbana no tu przesadziłam ale no cóż jaki jest wniosek jeśli widzi się tak duzo szmatexów widocznie jest takie zapotrzebowanie wiekszości społeczności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Popyt nakręca podaż. Większości ludzi nie stać na markowe ciuchy lub są zbyt skąpi lub też wiedzą, że czasem i ze szmatexu można coś przyzwoitego wynieść...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

A dlaczego Łomża to jeden wielki szmatex? Bo brak pracy to brak pieniędzy. Ludzie kupują tam gdzie ich stać.Jeśli ktoś zarobi 1200zł to nie pójdzie do takiego drogiego sklepu na zakupy bo wie,że miesiąc długi i opłaty i do gara też musi coś wrzucić. Także szmaty jeszcze długo będą na topie. Druga sprawa to, że ludzie chcą dobrych używanych markowych rzeczy za niską cenę. Wujek kupuj w drogich sklepach i bryluj , a ja kupie z drugiej ręki i też będę w markowych ubraniach chodzić , mnie nie przeszkadza. Wiesz gdzie powstają markowe ubrania i kto je robi i jakim kosztem?Tam też pracują ludzie, którzy chcą godnie żyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Rewolwer strzel w jeansy Pepa i tak są z rynku mama mu kupiła bo przecież sam se nie kupuje bo ??? no właśnie ma koplex na punkcie Gucci, Versace, Prada, Dolce & Gabbana lub też a no tak pół etatu w biedronce więc dobrze ubranym być nie wypada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Bez przesady z tą pracą i ciągłym brakiem pieniędzy za robotę się trzeba wziąść i tyle co mam do powiedzenia. Gdyby faktycznie tak było jak mówicie nie otwierała by się galeria bo po co skoro w Łomży nikt nie ma pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Szmateksy szmateksami, ale dlaczego ludzie kawioru nie jedzą (tego orginalnego) i szampanami (tymi z Champagne) nie popijają ?
noooooooo
toż to zgroza

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

I błagam was nie pierdolcie głupot o tym braku pieniędzy i braku pracy. To się tyczy młodych natomiast odczułem to na własnej skórze jak ludzie naprawdę potrzebują pracy.
Przychodzą dostają po 12, 15 zł na godzinę oczywiście fachowcy od wszystkiego a po 2 tygodniach nachlani do roboty się nie nadają o jakim braku pracy wy mówicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

W głowach co nie którym się pojebało chcesz zarabiać to otwórz miej pomysł, odkładaj nie telewizor i 10 letniego poloneza a na własny biznes, zaryzykuj a może uda ci się żyć godnie a nie narzekać że życie jest ciężkie bo muszę zapierdalać po 12 godzin w Biedronce za 1200 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Jestem młody i nie wyobrażam sobie zmarnowania pracy za 15zł/h

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

wujek? dlaczego starasz się być mądrzejszy niż jesteś?

pewnie sam w tych ciuchach ze szmateksu latasz, a tylko zabłysnąć tu chciałeś!

jest jak jest w tym naszym mieście i każdy kupuje to, na co go stać i gdzie mu starcza zakupy zrobić. taka jest rzeczywistość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Po wychlance czuję, ze mości panów budowlańców masz na myśli. :)))
Taaaak chłopaki przygazować potrafią.
Polska właśnie takimi fachowcami stoi.
Wszyscy na wszystkim sie znają i nic nie potrafią zrobić.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

ha ha ha ha za to będzie dużo zwiedzających. Ostatnio na galerii pewna pani robiła zakup drogiej bluzki i śmiać mi się chciało,jak zwróciła uwagę ekspedientce, że dała jej za mało ekskluzywną torebkę. Ludzie do pierdół przywiązują uwagę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

no i widzę, że pracodawcą jesteś.

to za jaką prace płacisz 12.50zł/godz?
stawka nie jest zła, a pijanych w d..ę kopnąć i znalezć innych, chyba żaden problem?

ale policz, jeżeli nawet uczciwie płacisz, jak za to przeżyć i po salonach ciuszki jeszcze kupywać?!

komu się i gdzie poprzewracało?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Nie wiem co chcesz mi weprzeć na temat wirtualnego lansu ten fetysz mnie nie kręci. Poruszyłem tylko temat choć teoretycznie nie mam nic przeciwko szmatexom jeżeli jest popyt ok. ktoś to nosi nie moja sprawa podejrzewam również że są tam i ciekawe rzeczy natomiast mam wrażenie że to jest wszędzie jeden już nawet nie po ale na drugim prawie każda witryna to odzież używana, biedronka a dobrych knajp jak na lekarstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

No to wszystko wiemy. Takie sklepy są ci potrzebne musisz się dowartościować metką na ubraniu, żeby wszyscy wiedzieli ,że cię stać. Jako pracodawcy nie wypada grzebać w szmatach co by na to pracownicy powiedzieli.Ha ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

i na kacu do pracy pójdziesz?

odnoszę wrażenie, że sam nie wiesz o co Ci chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Jak przeżyć policz sobie 15 zł po 64 godziny tygodniowo daje to 960 zł za 5 i pół dnia a ludzi już chyba 20 z Łomży i nie tylko się przewineło ba dodam że każdy z nich mówił o ciężkiej sytuacji materialnej na ponad dwudziestu przy zarobkach prawie 40.000 zł nie było wyjątku. Tak zatrudniam ale abstynentów o których coraz gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Pepe moja żonka lata po tych sklepach i pewnie nie jedną mam szmatę stamtąd powiedziałem ci już że nie mam kopleksu na tym punkcie nie interesuje mnie widoczna metka chcdziło mi bardziej o to po wizycie w Ostrołęce w jednym ze sklepów gdzie spodnie, koszulę, i marynarkę nową dałem 150 zł oczywiście markową więc szkopół w tym iż tam ludzie potrafią sprzedawać coś markowego i taniego a tu pomysłów brak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

rewolwer chyba miał rację, o budowlankę tu chodzi.
żałuję, że mężczyzną niepijącym nie jestem...
ale taki "oblatany" jesteś, to wiesz pewnie, że np. w W.Brytanii, za godzinę pracy, Polacy dostają przynajmniej po 6-7 funtów i to nie na budowie!

moje i chyba nie tylko moje zdanie jest takie, że kosztem ludzi, którzy u Ciebie na biedronkę i szmateksy ledwo co zarobią, wzbogacić się macie nadzieję. i to się Wam udaje, ale mam nadzieję, że już nie długo! zrozumiecie kiedyś, że za dobrą pracę, dobrze zapłacić trzeba. i nie tylko Ty,ale i Twoi pracownicy, w tych firmowych sklepach, w kolejce za Tobą do kasy staną.

a że piją? to może z rozpaczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Odpowiedzi szukaj w każdej książce do ekonomii:)
No i masz tu jeszcze taki przykład:
Koszula wólczanki 139zł w ekstra promocji zimowej, niczym niewyróżniający się materiał, równie dobrze mogłaby to być koszula z lidla, owszem bawełna 100%, ale guziki przyszyte tak, że z każdego wystaje kawałek nitki, którego pociągnięcie powoduje odprucie guzika.
I koszula ze szmateksu, która wisząc pognieciona na wieszaku bardziej przyciąga uwagę i wygląda lepiej niż nowa wólczanki. Guziki przyszyte tak jak powinny, egipska bawełna 100%..
i co na to powiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Wujek południe królu złoty powiedz gdzie cię znaleźć za prawie 4 tys miesiecznie to kolejka powinna stac do pracy.
Chyba, ze najemników do Afganistanu zbierasz , no to troche za mało .
A tak to tylko wskaż co i jak do zrobienia i armie ludzi ci podeślę .

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Swoją drogą gdzie ten sklep w Ostrołęce, gdzie spodnie, koszulę, i marynarkę nową za 150 zł dostaniesz i w dodatku markowe?:)
Opowiadasz bajki takie na dobranoc że hoho..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

się "rozszalał" przecież i napisał 40.000tyś...
to może i dla najemników!

ja się zgłaszam!

tylko amunicję mi dajcie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Jaka cena , taka marka .
Sklep , to duzo powiedziane, to na rynku druga alejka 3 stoisko po prawej stronie . Taka gruba wygadana baba sprzedaje.
Ona wszystko ma markowe i na wszystkim się zna . Te wszystkie modowe trendy ma w małym paluszku. Szlify zdobywała jeżdżąc jeszcze na stadion 10-lecia.
Kolega wujek nie dość, ze kupił , to jeszcze skorzystał z doradztwa tej pani, to taka wizażystka. Chłopa modnie na komunie, lub weselke ubierze w try miga.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Fakt, gdzie sie nie spojrzy, tam napis tania odzież, ale przecież wiekszość bab lubi sobie zrobić taki wypad raz na jakiś czas żeby upolować fajną szmatke.Też z początku źle o tym myślałem, dopóki żonka mnie nie wyciągneła na taki wypad.Zobaczyłem że jest bardzo dużo eleganckich rzeczy w stanie fabrycznym i przyszła mi wtedy myśl że jeszcze nie dawno zostawiłem w galerii duże pieniądze za ubranie gorszej jakośći, gdy tu można wynieść wiele dobrych rzeczy zamiast jednej kupionej w galerii. Co więcej, gdzie nie jestem, slysze tylko że ktos coś kupił na ciuchach, zauważyłem że ludzie się z tym nie kryją a stało się modą, że na zadane pytanie za ile kupilaś/es te fajne spodnie, odpowiada się chwaląc, że za 6zł na ciuchach.

Jedyne co mnie może drażnić, to gdy przejeżdzam samochodem, w godzinach bardzo rannych, ludzie czekają w kolejce jak za komuny.To jest moim zdaniem bardziej wstydliwe niż iść raz na miesiąc o normalnej porze do owego punktu.
Dziękuje za uwagę : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Snoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Otwórz coś lepszego!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

Gala Oscarów się skończyła, nagrody rozdane, więc w szmateksach będą świeże pooscarowe dostawy . Znajdziesz tam zapewne Armaniego, Gabana itd. Więc ruszaj bo w galerii ten nowy szajs którego sie spodziewasz to po pierwszym użyciu polecisz reklamować. Tylko czekać jak założysz temat , że ci reklamacji nie chcą uznać. Więc czekamy , a ja będę wypatrywać jakiegoś idioty który ubrał się w w niby drogie ciuchy i szpanuje po mieścinie .
Tylko nie zapomnij się wycenić i nie odrywaj metek, bo cię trudno będzie zidentyfikować , no chyba , że z ciebie niezły baran he,he :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szmatexy !!!

wujek południe wcale się nie dziwię, że ludzie przychodzą pijani skoro w twoim 64 godzinnym tygodniu pracy nie mają nawet czasu się nachlać i wytrzeźwieć. Skróć tydzień do 40 godzin to i normalni ludzie zaczną pracować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org