piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Empik-Książka

Witam.
Może ktoś się orientuje czy w łomżyńskim empiku jest dostępna książka "Potęga podświadomości" autorstwa Josepha Murphy'ego? Pewnie będzie chciało się odpowiedzieć "Idź i sprawdź" jednak dopadła mnie choroba i wolałbym uniknąć próżnych wypadów ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Empik-Książka

na allegro nowa za 30zł już z dostawą albo jak wolisz:

http://www.empik.com/potega-podswiadomosci-murphy-joseph,p1046050923,ksiazka-p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Empik-Książka

Od razu nie kupisz, ale możesz iść do nich i zamówią Ci. Po ok.5 dniach będzie do odebrania, kosztuje nie całe 30 zł ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Empik-Książka

Kurcze to już wolę zamówić kurierem z allegro albo poszukać po bibliotekach. Mam ebooka ale nie lubię czytać z komputera, a drukować się raczej nie opłaca. Cóż..dzięki za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Empik-Książka

Ludzie...
Przeciez wystarczy kupic to przez sklep internetowy empik, zaznaczyc opcje odbioru w salonie w Lomzy i dzien pozniej przyjdzie ksiazka (jesli jest dostepna), dostaniecie na maila powiadomienie, ze juz mozna odebrac i jeszcze wyjdzie taniej niz na polce (odbior gratis i standardowy rabat jest chyba 10% wzgledem ceny polkowej).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Empik-Książka

Jak chciałem tam zamówić książkę Cyrk, to tylko podałem swój nr telefonu i przyszło mi smsem że jest do odebrania (ok 3 dni czekałem chyba)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Empik-Książka

No cyrk to tak. Ale zamów koran!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Empik-Książka

Ja też raz byłem tam kupić ksiązkę, zapytałem sie jednej "kompetentnej"pani czy taką książkę dostane to odburkneła mi ze nie ma i nie bedzie zamawiać a co do czego jak przeszedłem sie między półkami to okazało sie ze stoi na półce jak byk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Empik-Książka

Widze, ze niektorzy lubia sobie komplikowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Empik-Książka

Zenit--mam ją w domu,pożyczę-;)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Empik-Książka

oburzonamama serio masz tą książkę i jesteś w stanie pożyczyć? Byłoby świetnie, dziś byłem w bibliotece ale nie było tego tytułu. Oczywiście pożyczając dam w zamian inną, jeśli coś z mojego skromnego zbioru Cię zainteresuje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Empik-Książka

.. a może e-book? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Empik-Książka

E-booka jak już pisałem mam, ale nie lubię czytać książek w taki sposób ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org