wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Veneda to porazka

Zadna duza firma nie wejdzie do tej Venedy tylko takie male firemki,nie wiem jak to ma sie utrzymac z tych sklepow co tam beda.Napisze jedno potrzebna ta Veneda w Lomzy jak dziura w moscie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

co cię boli znowu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

a ja sądzę że jest potrzebna bo mało sklepów mamy.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Daj se chłopie spokój. Ludzi nie znasz ???

Żadne twoje apele nie pomogą.

Przez pierwszy miesiąc i tak będą tłumy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Veneda..potrzebna czy niepotrzebna?? Ile osób tyle opinii na ten temat.

Powiem tylko jedno..dlaczego ta galeria powstała w takim miejscu??

Zamiast poszerzać miasto i wybudować taka galerie na obrzeżach, to niekompetetni ludzie stwierdzili, że idealnie wpasuje się w środku miasta, wsród zabudowan mieszkalnych, gdzie wolnej przestrzeni jak na lekarstwo.

Problem z dojazdem to nie problem, pokonanie kilku kilometrów obecnie nie stanowi wyzwania. Tak czy siak większość osób udaje się do takich miejsc samochodami. Można stworzyć też linie autobusową.

W ten sposób wilk byłby syty, a i owca cała. Okoliczne sklepy nie byłyby zagrożone, a teraz większość będzię jedynie sprzedawać pieczywo w godzinach porannych. Choć napewno znajdą się tacy amatorzy którzy będa udawać się codziennie do galerii po świeże bułki.

Kwestia ekonomiczna to inny temat..spójrzcie na Stokrotke i rotacje sklepów..często coś się zamyka i otwiera, jaki jest z tego wniosek??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

wpm ma zapewne w pobliżu sklepik nędznie prosperujący i boi się konkurencji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Zgadzam sie z przedmowca, rowniez uwazam ze takie obiekty powinny sie znajdowac na obrzezach miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

lepiej lotnisko by w tym miejscu wybudować.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Najlepiej to jakby kościół w tym miejscu postawili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

o. dobry pomysł mój kolego....albo synagoge bo nie mamy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Nick39 ty jesteś zawsze blisko mnie :))) ta bliskość sprawia, że jestem szczęśliwy.. Nie potrafię tego wytłumaczyć... Ale ja chyba wiesz.... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

wiem..tak blisko że czujesz mój oddech na plecach....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Nie tylko oddech ...ciągle czuje cię... Tam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

akurat z budowaniem w tamtym miejscu to jest chyba tak zwane "przesuwanie centrum miasta",

jak bedzie potrzeba to i kościół postawią- nie wiem jak człowiek wychowany w katolickim kraju może ironizować na temat budowania kościołów

za synagogi meczety i inne podziekujemy, nie tylko w Łomży :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Bardzo dobre miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Centrum miasta jest gdzie indziej, tylko na to centrum pomysłów brak, dlatego takie ono puste. Cóż zrobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

lepiej lotnisko by zrobili....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Nick39 ja uważam,mże twój pomysł był najlepszy z tą synagogą. Przynajmniej w jednej świątyni byłaby stuprocentowa frekwencja. Poza tym chyba należy się zadośćuczynienie za te skradzione majątki i palone stodoły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

i dlatego takie dziadowskie te maisto, same stare dziady a i młodsi nie lepisi postepu sie boja. zabic to wszytsko dechami murem otoczyc i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

w galerii przez pierwszy miesiąc bedzie szał bo bedą jakieś promocje (sprzedawanie starych szmat itp, które nie sprzedają sie w innych slepach w sieci), a późnie wróci szara rzeczyswistość bo przecież tam tez nie będzie za darmo. niestety bedzie kolejny niewypał jak w innych miastach. Galerie rbiły szał 10 lat temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

zastanawiam się co jast większą porażką Venada czy może Łomżyńska Filharmonia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

rrr23 w innych miastach galerie nadal działają i mają się dobrze, np. w Białymstoku aktualnie są budowane następne cztery galerie i nikt nie narzeka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

tak masz rację są budowane nowe galerie ale nigdzie sie nie pisze ze inne z tego samego miasta Białystok) są rozbierane ponieważ przez 2 lata działalnośći było wynajęte 20 % powierzchni. Ludzie ogłaszają bankructwa aby tylko uciec z galerii bo czynsze ciągną ich na dno. A jak sieciówki uciekają z galerii to już sie nadaje do filmów. Wynoszą ile sie da a resztę zostawiają do momontu kiedy ochrona tego nie zauważy. To tylko z korytaża wygląda tak ładnie. Super ubrania, fajne meble, fajne panie, która zawsze Ci pomoże, muzyczka, duże przeceny. Otwórz sklep w galerii to zobaczysz co to jest kiedy masz wiecej oglądających niz kupujących ( plus kradzieże), później zdziwienie ze sklepy sie zmieniają tak szybko. poprostu życie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

JA tylko zastanawiam o ile zmniejszy się sprzedaż w galerii stokrotka.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Galeria w Lomzy w tym miejscu to porazka na cale miasto,ludzie pisza ze w B-stoku otwieraja sie nowe a co ze starymi Galeriami?one swieca pustkami juz nie jeden tam sie przejechal i splajtowal a 30%jest pusta.W B-stoku zeby nie ruskie to ani zadna galeria i rynek by nie mieli szans na egzystencje nie mowmy juz o handlu,tak wyglada rynek w B-stoku tam jest nedza i to okropna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

No właśnie, ludzie ruszą do Venedy jakpo świerze mięso, a stokrotka? .... przynajmniej na początku będą tam pustki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Stokrotke juz pomalu mozna zamykac.Ludzie i tak tam czynszu nie placa juz miesacami bo obrotu nie maja,ale w Lomzy to i tak zeby za darmo rozdawali to i tak lipa.ludzie kasy nie maja i to wszystko,tylko Biedronki gora zrec trzeba bez tego to ani sily nie bedzie zeby tu glupstwa wypisywac,a wiec co robimy?do Biedronki pedzimy hihihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Powinni jeszcze otworzyć z 10 takich galerii na złość wpm :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

a ja jestem za tak samo jak i jestem za tym :)

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/3923-bawe%C5%82niane.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

z tą bawełną już czytałem, ciekawy pomysł. Ale kto ma w okolicach choć jeden samochód elektryczny, a może jak pojawi się stacja to i auto się znajdą. Podobno jest już jeden Polski prototyp. Fajnie wygląda, tylko marki chyba nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

stokrotka straci ale nie tylke aby ją zamknąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Jedynie co ciekawego w tej venedzie będzie dla wszystkich to KFC

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

a po co w jedwabnym stacja cng i prądu, jak średni wiek samochodów to 15,5 roku ? Widział kto 15-letnią hybrydę ? A CNG to nie podniesie się z kolan przez najbliższe 10 lat. Dobra tam będzie robota, 24h nic nie robienia. Co do Venedy, jest potrzebna, bo tym w Stokrotce się we łbach poprzestawiało. Za byle jaką szmatę, która dobrze wygląda, kosmiczna kasa.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

rozpędziłem się, po co na bawełnie :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Autor: dvw (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 22-02-13 12:37

rozpędziłem się, po co na bawełnie :).

Chyba lepiej jak bedzie ta stacja z tym hotelem na tym placu po oczyszczalni niż ma tak straszyć jak w chwili obecnej???
i jeszcze jedno do do "dvw": a po co piszesz jak i tak niczego nie powstrzymasz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Galeria jest Łomży bardzo potrzebna. Wreszcie będzie wybór towarów, wiele rzeczy dostępnych w jednym miejscu, a nie tak jak kiedyś,m by zrobić większe zakupy, trzeba było odwiedzić 2-3 sklepy.
Ceny? Na pewno będa niższe niż w złodziejskiej stokrotce i niektórych osiedlowych sklepikach, gdzie marża zaczyna się od 100%.
Wiele miejsc pracy, gdzie może i niektórzy nie popracują długo, jednak zdobędą przynajmniej doświadczenie. Chociaż jak wiadomo niektórzy wolą tylko pierdzieć w stołek przed komputerem i narzekać na wszystko :)
A co do umiejscowienia galerii, może i praktyczniej byłoby wybudować ją na obrzeżach miasta. Jednak na pewno lepiej, że jest tu budynek, a nie dzikie pole z pijakami i ćpunami, gdzie wieczorem strach wyjść. Piękna reklama dla miasta, gdzie na jego środku jest dziki busz.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Bardziej przydał by się miastu MECZET niz ta cała galeria:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

bedzie h&m? na stronie szukaja pracownikow a sieciowka nie jest wymieniana jako jeden ze sklepów;/czy ktos cos wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

o młodzi naiwni


Z miasteczka nei zrobicie metropolii

Wspomnicie jeszcze moje słowa

Galeria w tym miejscu to strzał w stopę

Odczujecie to jak będziecie chcieli jechać do domu Zawadzką lun Sikorskiego ach te nowe światła)

W biąłym w Galeriach sa puchy - byłem 2 tyg temu

Jakim cudem ma tam być tanio jak czynsz jest 12 tyś zł ?

to cztery stówki dziennie

Dolicz pensje i podatek

to do kazdego ciucha 50 % to narzut za to że kupujesz w sklepie z ruchomymi schodami

Tylko idiota tam kupuje

Każda rzecz z galerii możesz mieć taniej z netu

Ostatni tak kupiłem adidasy

w galerii zmierzyłem zapamiętałem modelik i mam buty ze sklepu internetowego a stówka w kieszeni

Powodzenia frajerzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

lotnisko powinni tam zrobić.. w łomży jeszcze niema a powinno być....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Niech sobie będzie. Co do miejsca to fakt, mogło być na obrzeżach. Tak czy siak, mi nie przeszkadza. Niech się sklepikarze martwią, ja spożywczaka nie mam :)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

W tym miejscu powinien stać MECZET nie jakaś tam galegia:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Wtedy waliły by do nas pielgrzymki jak do MEKKI i byłby prawdziwy ruch turystyczny a nie naciągany z okolicznych wiosek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

albo LOTNISKO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

nie powstrzymam, niech budują kolejną bezsensowną inwestycję na bawełnie. Czekam z niecierpliwością na otwarcie venedy, podstrefy ekonomicznej oraz bulwarów :). Szkoda, że nie weszła nowa stacja koło Venedy, tylko znów ten Orlen.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

powinni zrobić tam lotnisko i meczet....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Lotnisko , meczet i KEBABOWNIE z prawdziwego zdarzenia :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

dokładnie... i wszyscy będą zadowoleni..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Jak może być taniej jak oni tam nawet 12-16 tys. miesięcznie za lokal muszą płacić to po pierwsze a po drugie zależy jakie ciuchy ma się w sklepie wydaję mi się. Kiedyś byłam na zakupach w Łodzi tam gdzie jeżdżą sklepy po towar i powiem, że ceny są spore za fajne ciuchy nawet w hurcie do sklepu i jak popatrzyłam to 100% procent nie ma mowy narzucić. Moja koleżanka ma swój sklep to narzuca 40-50% bo sama drogo kupuję a ciuchy ma fajne cekiny, ćwieki i te sprawy.Do tego lokal opłacić inne wydatki jeszcze a jeszcze jak ktoś ma pracownika i jeszcze, żeby zostało dla siebie. Mówię cały czas o małym sklepie i ile wydatków a nie moja w takiej galerii jaki muszą narzut robić, żeby mieć na to wszystko? Tragedia i jeszcze podpisać umowę i jak nie idzie nie ma mowy o zerwaniu bo kary są. Ja bym nie zaryzykowała prywatnie tam wynająć lokal. jeśli chodzi o stokrotkę to słyszałam, że nie którzy już by dawno tam sklepy zamknęli ale płaca w euro czynsze i kary też w euro, ciekawe czy to prawda ale tak słyszałam.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

CO wy macie do tego miejsca, mi to sie podoba.

interesują Cię piece?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

lotnisko,meczet i kebabownia by ci się lepiej podobała.....................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Mnie piece nie interesuja , ale jak innych to nie wiem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Autor: nick39 (---.dynamic.lte.plus.pl)
Data: 22-02-13 17:04

lotnisko powinni tam zrobić.. w łomży jeszcze niema a powinno być....



Moim zdaniem powinni tam wybudować port.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

lotnisko, meczet i port z prawdziwą kebabowbią powinni tam zrobić....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

A nad Narwią wybudowac port i stocznię :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

W tym wszystkim największe "UZASADNIENIE"ma samo budowanie , realizacja inwestycji - a resztę zweryfikuje bezwzględnie czas....

Tylko, dlaczego nie buduje się poza tym dużych przedsiębiorstw ,gdzie ludzie po różnych studiach, szkołach kierunkowych ,kursach , szkoleniach itp. - skostniali w wyczekiwaniu "na ławkach rezerwowych " rynku pracy - mogliby zarobić na to , kuszące zza witryny wystawowej - a nie "lizać" wzrokiem ?!
Są ci mniej i bardziej zaradni...
więc mozna policzyc tez - ile stanowisk pracy mogłoby powstać z zasadniej wydatkowanych funduszy - dla bezrobotnych - na inicjatywy w zakresie rozkręcenia własnej działalności .
Wszystko jest przeznaczone do konsumpcji , wszystko jest dla ludzi -ale....
wielu zapyta - za co? , jak zdobyć ten niezbędny przysłowiowy grosz...
Mówi się o nas - "gdzie inni nie potrafią, tam puścić Polaków"- i pewnie , bardzo dużo potrafimy ale po tym całym dotychczasowym , wieloletnim budowaniu jakoś tak wyszło....że... .tylko zęby w parapet...
Miasto by rosło, piękniało a ludziom by żyło się godnie!, przede wszystkim godnie!.
Gdzies jest to....nie halo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

"Tylko, dlaczego nie buduje się poza tym dużych przedsiębiorstw ,gdzie ludzie po różnych studiach, szkołach kierunkowych ,kursach , szkoleniach itp. - skostniali w wyczekiwaniu "na ławkach rezerwowych " rynku pracy - mogliby zarobić na to , kuszące zza witryny wystawowej - a nie "lizać" wzrokiem ?!"

Tzn. kto mialby te duze przedsiebiorstwa "budowac"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

jak by wybudowali lotnisko, meczet i port z prawdziwym kebabem to wszyscy by byli zadowoleni i ludzie po tych sztudiach w łomzy by prace mieli..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Brawo Nick39 nic dodać nic ująć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

A jak by wybudowali nad Narwią dodatkowo stocznię i port to by i świat mogli zwiedzać :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

A kto budował kiedys? A kto buduje teraz? !A kto je będzie póżniej sprzedawał?! No chyba nie Ty!!!
Dorzucę jeszcze ze trzy cerkwie (przyjadą do nas goscie z całego województwa przynajmniej)
i koniecznie 'na błoniach"błotno-żurawinowy obiekt sanatoryjny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Kiedys to budowalo panstwo, w ramach planowanej i centralnie zarzadzanej gospodarki. Jakie byly tego efekty, to wszyscy powinni wiedziec.
Wiec wlasnie Cie pytam, kto Twoim zdaniem ma je teraz budowac?
"No chyba nie ja"? Otoz wlasnie w tym problem, ze tak sie tworzy teraz przedsiebiorstwa. Ja, Ty, czy ktos inny zaklada sobie firme, a jak nia dobrze kieruje, to po jakims czasie robi sie z niej duze przedsiebiorstwo.

Z tego co napisales wniklo natomiast, ze ktos mialby po prostu zbudowac tu duze przedsiebiorstwa. Nie wiem kto, panstwo? Nie ten ustroj, wiec zastanawiam sie, kogo miales na mysli piszac "dlaczego nie buduje się"? I jak to by mialo wygladac, ot stawiamy budynek, maszyny itd i nagle mamy duze przedsiebiorstwo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

a jak by powstało lotnisko, meczet i dobra kebabownia to żydzi dali by pieniądze na dodatkową stocznie i wszyscy byli by zadowoleni..........................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

witam was, a nie wiecie czy orsay będzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Doszły mnie jakieś nieoficjalne informacje, jakoby H&M miało tam powstać, lecz dopiero miałoby się tam wnieść na jesieni..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

nie może być?? poważnie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Veneda
+ będzie moim zdaniem plusem dla miejskiego basenu (więcej ludzi będzie przyciągać)
+ fajnie że coś nowego powstaje
- stary rynek obumrze będzie to samo co w Białymstoku, a właściwie już jest (zamykają się lokale)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

tak, ja wybuduję stocznię, Ty lotnisko...itd..Nie musisz mnie uczyć zasad, bo troche na tym świecie już zyję i znam je też - problem w tym, że to, czego nie ma, to tyyyż budowało społeczeństwo.To ono ma budować na okrągło i wciąż i wciąż - teraz z kolei indywidualnie.. bo tamto posprzedawane . O.k. ale z czego , z tych paruset złotych miesięcznie?!
Jest unia, są dotacje - obiektywnie - jeżeli w rolnictwie z puli ogólnej sumy przyznanej w dwóch grupach można fundusze przesuwać w granicach 25% na te w praktyce realizacji bardziej istotne - ( tak czy inaczej-na rozwój tej czy innej dziedziny rolnictwa indywidualnego) --- to dlaczego w miastach realizuje się tylko inwestycje kolosy.,niejednokrotnie zbytki.

Na zasadzie analogii - ludziom w miescie też przydałaby się pomoc , bo często są biedni i nie ruszą z rozwojem nawet najnmiejszego zakładu ani jego rozbudowy, tym bardziej.
Powstają galerie , biedronki i stonki a ludzie są tylko mrówkami do zasilania tych kolosów. Bo nie liczy się juz lepsze, tylko z koniecznosci tańsze!
Kazdy moze myśleć po swojemu - więc zastanawiałam się, ilu ludziom moznaby pomóc poprzez pewne wsparcie finansowe na rozwój.
Jeszcze dodam, n ie naleze do ludzi oczekujących na wsparcie , to,co mam, jest w trudzie wypracowane przez całą naszą rodzinę . Tylko gołym okiem widac okropne dysproporcje między tym, co było a jak jest teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

No ok, to pytam powaznie, jak to sobie wyobrazasz? Bo pisales o budowaniu duzych przedsiebiorstw, ktore mialyby zatrudniac absolwentow naszych uczelni itd. Jak by to mialo funkcjonowac? Kto mialby dostawac te wielkie dotacje i na jakiego typu przedsiewziecia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

A ja to bym do tego dołożył jeszcze tory , co by PKP mogło kolej przez Narew do Parku Krajobrazowego puścić :):)



Czyli tak :lotnisko meczet , port z kebabownią i żydowska stocznia .

No i koniecznie kolej musi byc , bo bez tego miasto się nie rozwinie ani rusz:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

racja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Tu masz ponad moim postem odpowiedż o torach itp., żartobliwą-i bardzo dobrze.
Nie prowadze szczegółowych porad w tym zakresie , bo to nie jest miejsce.
Z góry wiesz wszystko lepiej więc jakby....strata czasu!
Niech się wartko toczy temat główny. Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

do lotniska , meczetu , dobrą kebabownią musza byc tory... najlepiej aż do stoczni... rozdupcy sie tu i tam i sie położy.....a jak sie znajdzie inwestor to i do kisielnicy sie pociągnie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

A z biegiem lat przebiję się trase do Małego Płocka i Wincenty:):)

Urośnie Łomża w siłę , dostatek i światowy wizerunek :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

shamma2012 ja pisze, ze sie na powaznie pytam, jak to sobie wyobrazasz, a ty zamiast odpowiedziec, to piszesz mi, ze ja z gory wszystko wiem najlepiej...
Fajnie sie dyskutuje, nie ma co. Najlepiej rzucic ogolnikami, a pozniej sie obrazic, jak ktos podejmie temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Mam 17 lat i bardzo interesuję się lotnictwem. Wiążę z tym swoją przyszłość. Lotnisko byłoby więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla ludzi nie tylko zainteresowanych lotnictwem, lecz także dla innych, gdyż organizowane byłyby tam jakieś imprezy z tym związane. A kolejny plus lotniska to oczywiście powstałby normalny aeroklub dla każdego, gdzie młodzież mogłaby się zacząć uczyć latać na szybowcach, motolotniach itp. W takich Suwałkach aeroklub istnieje, a nawet i w miastach sporo mniejszych od Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Co myślicie o metrze na bawełne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

myslimy ze metro to dobry pomysł....stacje by sie pod lotniskiem wykopało a dalej by tory do piatnicy pociągneli pod meczetem.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

A po drodze do Wincenty KEBABOWNIE by powstały jak grzyby po deszczu :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

a na serio

H & M bedzie?

w daichmanie dla nastolatek można coś wyczaić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Kazdy kto mysli o inwestowaniu w Lomzy, po znalezieniu tego forum w czolowce wynikow Google, zapewne juz po paru minutach lektury wrecz nie moze sie doczekac, zeby tu przyjechac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

dokładnie.... nikt nie przyjedzie bo przeczyta ze nie mamy lotniska, meczetu i dobrego kebaba z portem do którego metro leci...............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

Autor: pabloz4 (---.30.227.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 24-02-13 16:15

Co myślicie o metrze na bawełne


Jestem za, pod warunkiem że przejście podziemne na drugą stronę ulicy będzie, a w nim kebeb, KFC i fajne sklepy z ciuchami np. szmateks, a i jedna linia( południowa) bezpośrednio na basen, oczywiście pod meczetem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda to porazka

zapomniałeś o kolei do piątnicy prze z port................

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org