wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
toaleta na Polsacie

Sprawa łomżyńskiej toalety w filharmonii stała się tematem w dzisiejszym dzienniku na Polsacie. Temat został wywołany.
Był wywiad z Zarzyckim i pokazany ten nieszczęsny przybytek kultury! Podobna sytuacja jest w Łodzi, brak toalet publicznych ale pokazano toalety na wysokim poziomie..
Śmiechem , żartem ale jet to poważna sprawa. brak tego przybytku rodzi poważne problemy nie tylko zdrowotne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

Ale dla wiekszosci ludzi tematem czyszczenia dup***** czy innych stref intymnych to jest TABU!!! I tyle. Ludzie sie wstydza. Nawet wlasnych majtek.


Poza tym, łazienka dla aktorów - to kto ją ubródził? Mariusz mówi, że aktorzy. Zgadzam się. Jestem ze Śląska, Mariusz też.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

Ok to mówił Adam mi.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

Karolak to *****, która jakby miała trochę kultury w życiu nie wspomniałaby, nie postawiłaby takiego zarzutu w sposób publiczny. Radziłbym, aby lepiej zainwestował coś w ten swój szczerbaty uśmiech.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

Sam się ten kibel nie osrał.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

No to znów jesteśmy na fali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie



Szkoda tylko, że ta fala ma tak nieprzyjemny zapach i wygląd .............

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

polsat porusza tylko poważne i ważne problemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

no tak hehhehehehhe :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

chyba sie wkur...i podjadę ten sracz umyję.a coniektórzy to muszą mieć bajkowe życie,żeby sracze na fuckbooka pakować



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

Zazdrości nam :):)


Pewnie też by chciał taki mieć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

Kibel jest od tego żeby do niego srać a nie w nim się przeglądać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

Widocznie panu Karolakowi służy do podziwiania szczerby pomiędzy zębami :):)

A może na kaczorku był i wody chciał popić ??:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

A tak naprawdę powinien tam zajrzeć sanepid i zamknąć ten wstydliwy przybytek, który stał się sławny ze złej strony na całą Polskę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

czekajta, przyjdzie wojna......będzie srał gdzie popadnie, jak będzie miał czym :) sorka, za taki prostacki tekst, ale do zachowania Karolak inaczej odnieść się nie można.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

toaleta jak toaleta wydaje mi się ze bardziej chodziło tu o sptrawę czystości a nie o to że wymaga remontu.Osoba która jest odpowiedzialna i bierze pieniązki za sprzatanie powinna bardziej się do tego przyłorzyc.Gdyby była ta toaleta czysta to nie było by sprawy.Ze zdięć wynika że nie była sprzątana ona wygląda na zapuszczoną.

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: toaleta na Polsacie

masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org