wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Mam pytanie do zarządu ŁSM. Czemu żadne parkingi na ul. Kołłątaja czy Niemcewicza nie są odśnieżane ??!!Są to tereny spółdzielni za które mieszkańcy płacą czynsz.Czy kobieta mieszkajaca sama z malutkim dzieckiem ma sama odsniezac łopatą wyjazd z parkingu ??!!!Chcac pilnie wyjechac do lekarza z dzieckiem musiałam spedzic 30 min na odsniezaniu wyjazdu (a co gdyby była poważna sytuacja???)!!! Ludzie co to ma być ?Dodam że parkingi na osiedlach nowych i nowopowstających są na bieżąco odśnieżane gdyz nie raz tamtedy przejezdzalam a tu nic kompletnie nic !!!Taka sytuacja zdarza sie co roku (również w tym, przy pierwszych duzych sniegach zaden parking nie byl odsniezony). Jest to samo, chodniki odsniezone a parkingi już nie !! Czy to nie jest wasz obowiazek..!!!!???Spokojnie mozna podjechac traktorkiem i w godzinach pracy miedzy 8 a 16 odsniezyc gdy jest malo samochodów.Nie trzeba calosci wystarczy kilka wolnych miejsc odsniezyc!!!Tam mieszkaja równiez starsze osoby, kobiety z dziecmi ktore nie maja siły odsniezac tych parkingów!!!!! Za co płacimy czynsz ???!!!!Jak to jest ??Kto odpowiada za te parkingi ??!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

na stronie glownej lsm :

http://lsm.lomza.pl/odsniezanie.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

he.... płać czynsz i płacz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

nie przeszkadzaj dla Brodzika i jego pracowników oni co dzień rano blokują parking swymi brykami przed siedzibą Spółdzielni Mieszkaniowej żeby nikt nie przeszkadzał i czekają osiem godzin w stresie żeby nikt nie dzwonił i nie przychodził a mają takiego kierownika osiedla rybaka jak pójdziesz do niego to od razu z człowieka głupiego robi ale w kościele to co dzień jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

aha dzięki za odpowiedz ze strony www ŁSM. Najlepiej jest napisac komunikat... a ty płać i płacz...
"Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łomży informuje, że wzorem lat ubiegłych (komunikat trafił do wszystkich mieszkańców w listopadzie 2011 r.), w ramach kosztów ekploatacji odśnieżane są na osiedlach chodniki, przejścia, dojścia, wjazdy i przejazdy na parkingach."

a czy wzorem innych zarządców bloków nie można tego zmienić... czynsze w ŁSM są porównywalne do innych gdzie te parkingi są odśnieżane !!! więc czy nie można tego zmienić...w nowym roku ! mozna przecież nawet tylko raz odśnieżyc wtedy mniej bedzie tego sniegu do odsniezania będzie lżej ! przecież to jest jakas paranoja , każdy kto tu przyjezdza z po za Łomży sie poprostu smieje ze nigdzie nie jest odsniezone !!! na parking wjezdza sie jak na pole !!!mamy XXI wiek a sytuacje mamy jak za średniowiecza, łopata w reke i dawaj ! a może szanowna spółdzielnia wypożyczy mechaniczne odśnieżarki na silniczek spalinowy (paliwo kupią mieszkańcy), a nie łopate !!!Panowie prezesi jak kobiety i osoby starsze mają sobie poradzic z odsniezaniem (przez wypożyczone łopaty) miejsc ??? (zawsze pod górkę...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Generalnie w tym roku ostro olali sprawę.
Nikt nie karze im odśnieżać miejsc parkingowych,
ale wjazd na parking i przejazd zgodnie ze swoim komunikatem powinni odśnieżyć
tym bardziej, że często ten przejazd to chodnik.

"odśnieżane są na osiedlach chodniki, przejścia, dojścia, wjazdy i przejazdy na parkingach."

To czemu tego na Jantarze nie robicie ?


Poczekajcie, aż karetka się zakopie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Najlepsze z tego wszystkiego jest to jak: jest droga, parking,chodnik a następnie szeroki pas zieleni. Panowie odśnieżający chodnik zamiast wyrzucać śnieg na ten pas zieleni łopatują go na parkingi i samochody, czy to jest normalne? Panowie dozorcy z okolic Jantaru odpowiedzcie mi na to pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Jestem kobietą i jest mi bardzo cięzko odsniezac samej parking a co mają powiedziec osoby starsze...wystarczy objechac raz te parkingi podczas tych duzych sniegów i to naprawde duzo da na wiele dni...czemu w naszym kraju jest jeszcze myślenie aby ludziom utrudnić zycie a nie ulatwic...i zawsze wszyscy kierują się warunkiem ekonomicznym bo za drogo jest odsniezyc parking...bo wiecznie nie ma pieniedzy...to gdzies nalezy znalezc oszczednosci, których napewno można dokonac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

swiat jest po j e ba ny ale koniec niedlugo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Trzeba chodzić na zebrania członkowskie i wybierać ludzi spośród mieszkanców a nie pracowników spółdzielni.
.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

to nie świat a ludzie....należy to zmieniać...mamy czuć się w naszym miejscu zamieszkania dobrze a nie walczyć całe życie z wiatrakami, zmieniajmy myślenie swoje ale zmieniajmy również myślenie innych..ułatwiajmy sobie życie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

na Kołłątaja od chyba 3 lat jest inny CIEĆ - który na całego się opier...la
kiedyś był p.Ksepka - zimą pamiętam o 5-6.00 rano spałam a on traktorkiem odśnieżał chodniki.Nie było takiego syfu jak teraz...Ten cieć z ŁSM nic nie robi.
Uliczki osiedlowe to masakra - gorzej niż poza miastem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

panie prezesie ŁSM, melduję, że jutro wyciągnę przyczepkę, poświęcę godzinę napełniając ją śniegiem i ten śnieg przywiozę pod spółdzielnie i wysypie pod główne wejście! do podwyżek to pierwsi jesteście ale olewać mieszkańców to potraficie. no to zobaczymy jak wam jutro miło będzie wychodzić z biura przez metrową zaspę śniegu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

gosia sądzę że nie co przesadzasz !postawisz piwo odśnieżę Ci nawet balkon a za dwa to latem mogę Tobie muchy przepędzać z nad auta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

ja mają odśnieżyć, jak samochody stoją ? Trzeba się dogadać z ŁSM, usunąć samochody, a oni na wyznaczoną godzinę przyjadą i odśnieżą :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Jeżeli Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów , to czego piszesz do forumowiczów ????????????????? zamiast zadzwonic do ŁSM ? zatem podkul ogon spuść głowe i zamknij się w pokoju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Właśnie tak, jak można odśnieżyć parking z autami, sam widziałem jak gościu przyjechał odśnieżać i nie miał za bardzo jak bo emeryci poustawiają pudła które stoją i blokują miejsca na parkingach . Nóż się w kieszeni otwiera kiedy to widze i czyja w tym jest wina ?? Czyli ze strony spółdzielni jest chęć tylko brak możliwości i nie to że jestem po stronie spółdzielni bo ŁSM to z mojego punktu widzenia jedna z najgorszych spółdzielni,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

,,dvw ''masz racje jestem za ,najpierw trzeba samochodami odjechac a potem wymagac odśnieżania:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

ja wyjechałem i co? i nic, tam gdzie stałem nie odsnieżone, pod sniegiem lód, przyjechalem po pracy i targałem się pół godziny zeby zaparkować-TRAGEDIA! sniegu po pachy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Autor: Claro (---.elomza.pl)
Data: 21-02-13 20:56

Jeżeli Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów , to czego piszesz do forumowiczów ????????????????? zamiast zadzwonic do ŁSM ? zatem podkul ogon spuść głowe i zamknij się w pokoju.


Jak mam dzwonic do ŁSM jeśli wiem żę będe zbyta. Przecież na swojej stronie napisali ze odsniezanie parkingów jest w gestii mieszkańców !!!Pisze zeby to zmienic bo wiem ze tak jest od wielu lat !!!! w tamtym roku było to samo i teraz jest dalej to samo !!! Mieszkancom jest ciezko i wlasnie kazdy tak podkulil ogon, spuscil głowe i czeka wiosny z wypożyczoną łopatą od ŁSM (to jedyny pozytywny gest w stronę mieszkanców) w ręku i nic nie mowi...mamy XXI wiek!!!a co maja powiedziec osoby starsze....ludzie !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Autor: M@ster (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 21-02-13 21:16

ja wyjechałem i co? i nic, tam gdzie stałem nie odsnieżone, pod sniegiem lód, przyjechalem po pracy i targałem się pół godziny zeby zaparkować-TRAGEDIA! sniegu po pachy

A ty nie w Piątnicy mieszkasz?

Pół godziny to cały parking byś odśnieżył, zimówki zakładaj nie żałuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Przy okazji też zadam pytanie. Dlaczego nie odśnieżacie dachów? Śnieg już wystaje poza obrys budynków... Chyba tylko ZGM dba o odśnieżanie dachów, tamtych codziennie widać na dachach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

belfer na zimowki mnie jeszcze stac i mam załozone i nie cwaniakuj tak i nie mieszkam w piatnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

a pozatym na lodzie to ci nawet najlepsza zimowka nie pomoze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??



... a może by tak odśnieżyć mózgi ludzi z forum ?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??


Transponder, Ty to przynajmniej coś wartościowego napiszesz w każdym poście :-)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

ooo jacy mądrzy niektórzy a nie wiedzą że na Jantarze i innych osiedlach (również Kołłątaja czy Śniadeckiego) wszystkie uliczki i przylegające do nich parkingi należą do miasta i to miasto a nie spółdzielnia powinno je odśnieżać !
idźcie albo zadzwońcie do spółdzielni to wam powiedzą do kogo należy teren o którym mówicie lub piszecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

i jeszcze jedno - najprościej przypierdo.lić się do biednego ciecia i zwalić na niego A może biedny cieć odpowiada też za to że papież abdykował i maczał palce w katastrofie smoleńskiej? Samemu najlepiej szukać jelenia który mu parking odśnieży za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

myślę ze ludzie pracujacy w spoldzielni przyzwyczaili się do stołków,biorą pieniadze i nic nie robią.myślą, że są niezastąpieni.powinno się wymieniać pracownikow skoro nie umieją przypilnować porządku,w końcu biorą niemałe pieniądze,a na tych stanowiskach w spoldzielni,każdy by sobie poradził.może czas wymienić kadrę w Łsm,a szczególnie tych nadzorujących i olewajacych wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Ci co sie nie nadaja jezdza pewnie taxi co jaro?mam garaz i nie chce by z moich pieniedzy odsniezali ci parking, a skoro kazdy to potrafi jak napisales to co jeszcze robisz jedziesz.pod kantorem tez nie bylo odsniezone jak tam robiles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

haha gratuluję wydajności pracy jak jedno miejsce odśnieżasz pół godziny. Do tego używa się łopaty a nie łyżki kuchennej:D Ogólnie zima jest a wy macie pretensje że 10 cm sniegu spadło to raczej normalne o tej porze roku, wiosną problem zniknie.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

bo wychodzą z założenia, że sam zniknie

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

ta ++

warcholstwo wiejskie wychodzi na forum

Ja nie czekam na ŁSM

odśnieżenie parkingu zajęło mi 5 minut

Mniej więcej tyle co czytanie żalów komputerowych legatów ++

Gdyby kazdy wziął łopatę to nie byłoby tematu

"jestem kobietą i ciężko mi odśnieżać ..."


To pewnie do dziecka tez ktoś z ŁSM ma przyjśc?

Kobiecośc to choroba ?

A Anna Grodzka ? Agata Wróbel ?

Legat Legata legatem pogania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Zgadzam się z pabloz4 jakoś nie mogę tego zrozumieć wszedzie mowa równouprawnienie parytety itp ale jak juz 5 min popracować trzeba to już ktoś jest kobietą i mu ciężko najlepiej zeby ktoś za nich zrobił a przyjdą na gotowe. To samo z osobami starszymi jeśli ktoś nie jest na tyle sprawny zeby odśnieżyć 10 mkw to wsiadanie za kółko to zdecydowanie zły pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

pabloz a jak tam w urzedzie celnym lepiej było na poczcie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Co panikujesz KOBIETO??? WEŻ ŁOPATĘ I DO ROBOTY...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Bez jaj to tylko snieg.jak jakas "mama" ma problem zawsze pomoge bez oplaty na piwo.ale no coz kultura.po co od razu podnosic stawke za eksploatacje.ludzie zima jest!!a kazdemu jest ciezko!!najlepiej zwolnic kazdego jest to kolego czyjs ojciec matka jest to ciec urzednik itd...pamietajmy wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. A propo tego ciecia pytalem bylem widzialem za 1700 od 3 rano kto z was wstanie do odsniezania??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

dobrze gada

ja sąsiadowi tez odśnieżę jak poprosi a co mowa samotnej mamusi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

rikitiki

masz telefon to zadzwoń a się dowiesz


Bloga jeszcze nie prowadzę - a jeżeli to chyba to nie jest do tego miejsce- temat jest o odśnieżaniu

Ale nie krepuj się i pisz co u Ciebie ? I co teraz lepiej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

pabloz4 za tą wypowiedź :
"Autor: pabloz4 (---.lomza.mm.pl)
Data: 24-06-12 14:14

to efekt tego że nie chodzicie na zebrania ŁSM . Na wybory huje ze SM zwołują rodzinkę i przydupasów wybierają sami siebie i robić co chcą mając w dupie mieszkańców
"

to powinien do Ciebie zadzwonić ale prokurator za obelżywe obrażanie ludzi, a jak się okazuje nikt nie jest anonimowy w sieci :) Pozdrowionka Panie Pawełku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

nie tylko te parkingi są nie po odśnieżane , na mickiewicza, na moniuszki i spółdzielczej jest ta sama tragedia , nie można nawet dobrze przejechać przez te parkingi a co dopiero mowa żeby tam zaparkować .. tragedia ogólnie jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

samo sie stopi

http://5a2814.mojasonda.pl wez udzial w sondzie "co dalej z fazap"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

"w ramach kosztów ekploatacji odśnieżane są na osiedlach chodniki, przejścia, dojścia, wjazdy i przejazdy na parkingach"

Pol biedy, gdyby chociaz ten fragment komunikatu byl zgodny z prawda. Polecam szanownym panstwu ze spoldzielni przemiescic czasem swoje szanowne cztery litery chociazby w okolice marketu K1.

Najpierw zastawili przejazdy, bo sie nie potrafili ze sklepem dogadac, a mieszkancow maja w d....ie, a teraz nawet nie racza odsniezyc drogi. Nie pisze o miejscach parkingowych, tylko o drodze i dojazdach na parking, ktore przez cala zime byly odsniezone chyba raz.
Do sklepu brnie sie przez zaspy, droga/chodnik oblodzony, dojazdy na parkingi zasypane, ale co tam. Skoro komunikat mowi, ze odsniezaja, to odsniezaja...

Oplaty sa dla wszystkich takie same, wiec czemu droga wzdluz strzelnicy jest odsniezana tylko do polowy dlugosci? A dalej to co? Mieszkancy drugiej kategorii?
Jak sklep nie chcial placic za uzytkowanie fragmentu drogi, to pamietali ze droga jest ich i zagrodzic potrafili. A jak trzeba odsniezyc to juz nie pamietaja? Nie dosc, ze przejazdu nie ma, wiec samochody sie przeciskaja obok siebie, zeby sie minac w obie strony, to jeszcze pod gorke na oblodzonej i zasypanej drodze, a ludzie wedruja obok po kostki w sniegu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

rikitiki

już się boję- radzę czytać kk ze zrozumieniem - i nie ośmieszać się publicznie

prawda w oczy kole?

Może rozwiń cały tamten wątek ?

Co sadzą spółdzielcy o władzach spółdzielni i sposobie organizowania wyborów ? Może dlatego ?

Jeżeli prokurator miałby się czymś zajmować to Łsm jest dobrym kierunkiem




Dajta spokój z tym śniegiem

w następnym tygodniu maja być dodatnie temperatury - samo spłynie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

Autor: rikitiki (---.centertel.pl)
Data: 26-07-12 16:44

"hhehehhe halina znowu ma jakis problem ? hehehhe nie zwracajcie na nia uwagi to chora z nienawisci baba"_______________________WIDAC GOLYM OKIEM ZE TO TY MASZ PROBLEM I TO POWAZNY BO PSYCHICZNY ! NIE UMIESZ NAWET ODROZNIAC TAK CIEBIE NIENAWISC ZASLEPILA. I WYKONCZY CIEBIE. POWODZENIA.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon


głupio nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

faktycznie jest co porównywać rzucenie obelżywych słów typu "huje" nawiasem mówiąc pan panie prawniku słowo to napisał pan z błędem a nazwanie kogoś chorym z nienawiści .... widzę że szukałeś Pawełku jakichś obelg w moim wykonaniu a wszystko co wysupłałeś to "chora z nienawiści" :P

I pan był działaczem związków zawodowych ? nawet na 4lomza jest jakies pana zdjątko :) a fe jak można ! poza tym to z tego co wiem na pana obecnym stanowisku raczej nie wskazanym jest mieć konfliktu z prawem a jawne i świadomie napisane obelgi typu "Na wybory huje ze SM zwołują rodzinkę i przydupasów " dają wielkie możliwości. Ciesz się pan że do tej pory nikt tego nie wyciągnął i brnij pan dalej "Jeżeli prokurator miałby się czymś zajmować to Łsm jest dobrym kierunkiem" jako członek ŁSM będący regularnie na zebraniach żądam przeprosin bo nikt a szczególnie pan ch... nazywać mnie nie będzie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

no to na co czekamy harcerzyku?

W twoim wieku i nie wiesz co robić?

Jak widzisz nie mam się czego wstydzić a wręcz mi pochlebiasz

jestem człowiek skromny ale dziękuje za przypomnienie

Prawda w oczy kole?

Czy może wstyd?

Całe twoje zasługi to tropienie psich gówien na trawniku w spółdzielni i robienie z tego afery- stary zramolały capie

Nie zazdrość innym pokaz że sam coś potrafisz

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

krótko i na temat: do zobaczenia :) kolejne obelgi ? to tylko świadczy o Tobie i środowisku w którym pan obcuje panie Pawle :) widzimy się niebawem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów !!!??

a odnośnie wieku ? :) jestem młodszy od pana Panie Pawle Z. :) do tej pory miałem obiekcje ... teraz ich nie mam... do zobaczenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org