czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
odradzam prace ulotki

jesli jest ktos chetny do wysylania swojej aplikacji zamieszczonej na 4lomza w ogloszeniach o prace to odradzam.
chodzi o prace roznoszenie ulotek ze zdjeciem.

ja dosalam od nich bardzo nieprzyjemne maile po tym jak napisalam im zeby usuneli te glupie cv ze zdjeciem z ogloszenia.

swoja droga smieszne jest ogloszenie w stylu do ulotek cv ze zdjeciem.
i potem ogloszenie jest dodawane co jakis czas bo im albo twarz sie nie podoba albo to sa ludzie do przetwarzania danych.

pracodawcom juz w glowach sie poprzewracalo skoro nawet do ulotek chca zdjecia.

mam nadzieje ze nikt sie nie zglosil do nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

Tez tak mysle ze ludziom juz sie w glowach poprzewracalo skoro do ulotek cv ze zdjeciem. Normalnie wstyd.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

normalka jesli to praca w ktorej sie stoi np pod sklepem i rozdaje ulotki to po co im jakis zakapior;p zreszta wszedzie jest tak duzo chetnych ze niestety ale se przebieraja i wybieraja ladniejsze osoby



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

a jak sobie wyobrażasz maszkarę rozdającą ulotki dotyczące salonu kosmetycznego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

A ja proszę firmy, które dają taką pracę o nadzór nad swoimi pracownikami i zwróćenie im uwagi co do wchodzenia do klatek otwierając zamki z wytrychami. Jeżeli jeszcze raz zobaczę, jak mi któryś z roznoszących ulotki otwiera zamek wytrychem - dwa zamki już popsute! To zerknę z ciekawością jakiej to firmy roznosi ulotki i pofatyguję się do szefostwa z informacją na ten temat. Natomiast pan roznoszący ulotki będzie zamek wymieniał na własny koszt! Obojętnie w jakim stopniuu będzie on zepsuty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

masz racje.
mnie tez wkurza jak domofonem dzwonia od samego rana. czasami jak uslysze ULOTKI to odkladam sluchawke.

a jesli chodzi o maszkarady rozdajace ulotki to ok niech nie roznosza ale ja i tak nie zmienie zdania na temat kretynskich ogloszen i dołączania do nich zdjec.


list motywacyjny na kasjera albo na pracownika budowalnego. rozumiem cv niech bedzie ale im malo i do cv jeszcze trzeba dolaczyc list motywacyjny.
mi zalezy na pracy ale nie bede sie ponizala do tego stopnia. poza tym to zle swiadczy o pracodawcy. mi sie wydaje ze normalny czlowiek-pracodawca bedzie wymagal odpowiednich dokumentow na odpowiednie stanowisko.

np bylo kiedys ogloszenie do handlu obwoźnego i tez cv ze zdjeciem wymagane.
jak mozna tak dyskryminowac czlowieka??
ja bym sie bala wyslac dokumenty i pracowac u takich ludzi bo wydaja mi sie dziwni i jak dojdzie do dni kiedy trzeba bedzie zaplacic kase to tez beda wydziwiac.


a ogloszenie o ktorym mowa w temacie wisi juz dlugi czas i jest aktualizowane jak znieknie gdzies na dalszej stronie.
jaki z tego wniosek wyciagnac??
ze albo nikt sie do nich nie zglasza bo jest za madry albo im nikt ze zdjecia sie nie podoba.

-pewnie modelki do ulotek szukaja?
jak im napisalam maila po co im zjdecia to nie dostalam odpwiedzi i pozyczylam im zeby nikt sie do nich nie zglosil to poslali mi ch**je.

i uwazam ze mam racje akurat w tym przypadku. jacys nieodpowiedzialni gnoje to sa chyba???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

Haha list motywacyjny na kasjera :D co można w takim dokumencie napisać?? "uwielbiam dźwięk skanowanego produktu"??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

haha, dodatkowo zachęcające perspektywy rozwoju osobistego... :D
oczywiście bez urazy dla wszystkich pracujących na tym stanowisku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

Rondo,,,,,misi pracodawca wiedziec z kim ma do czynienia,a moze debil jestes?moze pisac i czytac nie umiesz?choc masz studia skonczone,nigdy nic nie wiadomo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

Jasne, ale bez przesady... Myślę, że CV w zupełności wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

nierozumiem o co chodzi? Cv, list motywacyjny i zdjecie to praktycznie podstawa którą wysyła się gdy stara sie o prace, co w tym dziwnego? Jesli niechcesz tej pracy to po co komus zawracasz głowe?


"a jesli chodzi o maszkarady rozdajace ulotki to ok niech nie roznosza " - i kto tu dyskryminuje człowieka?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

co ty za farmazony opowiadasz??

ja powtarzam po innej osobie ktora napisala. i nie odwracja kota ogoenm bo pisalam ze nie mozna tak dyskryminowac ludzi.

kazdy wie ze sa ludzie ladni i brzydsi.

ale ot nie znaczy ze maja byc dyskryminowani i to w taki sposob jak glosza to ogloszenia o prace.

ja wiem ze ladniejsi maja lepiej bo to jest udowodnione przez psychologow.

ale kurka wodna nie kazcie wysylac do ulotek zdjecia.
zeby po klatkach ulotki roznosic nie trzeba byc jakos wybitnie ladnym.

ludzie nie zwracaja uwagi nawet kto im daje ulotke na ulicy. czy on ladny czy brzydki.

jak by tak kazdy sadzil to prace mieliby tylko ladni ludzie.

poza tym ja pisze o przypadku ktory mnie wkurzyl i o chamskich wiadomosciach od niby pracodawcy.

NIE ZROZUMIEM I NIE ZORZUMIEM JAK MOZNA DO ULOTEK ZE ZDJECIEM I JUZ. KAZDY NIECH MYSLI SOBIE CO CHCE I KAZDY MA PRAWO DO SWOJEGO ZDANIA.
ale co do tego pracodawcy sie nie pomylilam.
widac ze ktos kto dodaje takie ogloszenia nie jest normalny i tylko mnie jego wiadomosci uwierdzily w tym przekonaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

skoro niechcesz gdzies pracowac to po co wysylasz emaile...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

kobieto czytaj ze zrozumieniem

gdzie ja pisze ze nie chce pracowac???


ja pisze ze nie bede odpowiedac na takie glupie ogloszenia.

a maila napisalam nie zeby mnie przyjeli do pracy tylko zeby wykasowali ogloszrnie albo je zmeknili i usuneli ZE ZDJECIEM.


ty zapewnie odpowiedziałabyś na to gloszenie. i na inne glupie. tak ponizaj sie. a oni ci odpisza ze im sie twoja buzia nie podoba bo oni potrzebuja ladnych a ty jestes brzydka.
i wychodzi na to ze dla nich kazdy jest brzydki skoro przez tyle czasu do ulotek w kryzysie nie moga znalesc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

to ty czytaj ze zrozumieniem...
skoro niechcesz pracowac na danym stanowisku to po co wysylasz jakies glupoty... prawda jest taka ze to pracodawca decyduje jakie sa mu potrzebne dokumenty a nie ty, a ogłoszenie moze dac kazdy. Co masz za problem? Nikt Ci nie kaze odpowiadac.


"ty zapewnie odpowiedziałabyś na to gloszenie. i na inne glupie. tak ponizaj sie." - i proponuje nie wypowiadac sie za innych... ja nie boje sie wyslac swojego zdjecia hahaha i nieuwazam ze by to zaraz jakies ponizanie było.

Patrzac z drugiej strony niby kryzys a co poniektorzy tak wybrzydzają....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

ja widze ze tym pracodawca od ulotek ty chyba ty jestes?? tylko jakas kulturalna tu na forum.

szukam pracy juz dlugi czas, ogladam ogloszenia po 2 razy dziennie i postanowilam w koncu zareagowac.

ostatnio dzwnilam do urzedu pacy i ladnie mi pani powidziala ZE NIE MOZNA DYSKRYMINOWAC.

pracodawca nie moze żądać wszystkiego.
a dla mnie patrzenie jak kto z twarzy wyglada to juz jest dyskryminacja. co to sa wybory miss albo kasting na modelke do ulotek??

kiedys czytalam ogloszenie do sklepu i baba chyba nie bala sie albo nie miala pojecia bo napisala ze potrzebuje mężatek.
jesli taka madra jestes to chyba wiesz ze to juz karalne jest.

asystetki prezesa tez juz od pracu miesiecy szkaja.

nie zaprzeczaj ze we lbach pracodawcom sie poprzewracalo.

ty myslisz ze tylko madrzy i inteligentni ludzie maja firmy i szukaja pracownikow??

i wlasnie tacy ktorym brak rozumu maja wymagania na stanowiska na ktore nie powinni miec.

a ja pisze o tym przypadku ulotek

niech sie wkurza ze mu napisalam cos nie po jego mysli ale po co od razu chu*je słac???

watpie zeby on dobrze traktowal pracownikw.
kretynskie ogloszenia dodaja kretyni.


i wszystko na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

hehe, fajnie się czyta opinie pracodawcy, prosiłbym o jeszcze więcej ^^
________________________
A może płytki granitowe Cię zainteresuje? Kto wie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

Dzięki Bogu pracuję i temat mnie nie dotyczy ale...
1. Jak ogłoszenie wciąż chodzi to wniosek firma nie może znaleźć pracownika bo ma humory, albo pracownicy uciekają- nie warto
2. Nie podają nr telefonu -wstydzą się, boją...-nie warto
3. Nie podają swojego adresu - dlaczego??- nie warto
4. Oczekują listów motywacyjnych, zdjęć, doświadczenia etc do banalnej pracy- ogłoszenie skonstruowane sztampowo i bezsensownie- nie warto

To tylko przykłady z moich obserwacji ogłoszeń wynika,że im mniejsza firemka tym ma większe wymagania i ambicje nieadekwatne do oferowanej pracy i zarobków.
Podejrzewam,że w temacie chodzi o firmę z Zambrowa, nazwa jest! W adresie @, który jako jedyny podają w ogłoszeniu. Wpisując w wyszukiwarkę znajdziecie adres i resztę danych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odradzam prace ulotki

http://kotlet.tv/brownie/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org