środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pizzeria

Wczoraj z dziewczyną z okazji walentynek przeszliśmy się do nowego lokalu obok Warki do Pizzerii City Pizza myślałem że się rozczarujemy bo wiadomo jak u nas z tymi lokalami w Łomży Gruby Benek jak dla mnie tylko .No i było inaczej miłe zaskoczenie na początku dostaliśmy prezent z okazji walentynek a i pizza na cienkim cieście była ok. Dziewczynie przypadły frytki Belgijskie . Czy w Łomży znajdę jeszcze takie frytki do porównania są jeszcze w jakimś lokalu ?. Reasumując całość to fajny nawet lokal .Mam pytanie czy ktoś wie czy dowożą pizze ? Czy mają jakaś stronę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

weź się ogarnij...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

OjciecR nie zniżę sie do twego poziomu a o wypowiedź proszę rozsądne osoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Tommek

JNie musisz się zniżać , TY JUŻ JESTES na samym dnie poziomu od momentu założenia tego tematu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Kurde w tej Łomży to tylko wszyscy narzekać i wszystko złe i źle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Tommek , to nie łomżyńskie narzekactwo, to zwykłe trollowe chamstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

citipizza.pl dowoza za 2 zl. mi tam tez smakuje ale wczoraj niestety nie bylem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Dzięki biznes i realista a może wiecie czy mają stronę jak nie to najwyżej się przejdę do lokalu i zapytam a nie będę siedział na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Przecież bizness Ci właśnie napisał(a) nazwę strony :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Spoko lokal, fajny wystrój ale strasznie długo się czeka na pizze bo własciciel cały czas mówi, nie pali się czeka na pizze! na post na 4lomza muszę odpisać ! A co do pizzy to nic nadzwyczajnego;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

Mam nadzieję, że ceny się nie zmienią, a dodatków nie ubędzie z czasem. Póki co uważam, że jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

niektórzy udają że nie wiedzą co to google... nie będę nazywał tego po imieniu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

skoro "tylko gruby benek" to masz male wymagania, wiec moze Ci pizza stamtad smakuje. Frytki belgijskie smiech. Jak nieobrane lodeczki posypane kucharkiem. Lokal ok, ale jedzenie na minus.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria

w Snack Barze mają frytke belgijską.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org